Skoči na vsebino

MotoGP 2009


Geiger Sturzflug

Priporočene objave

Sam res :headbang: A Hayden je pa zdej t bolsi motor dubu? :P

Popravljeno . Popravil Hello_Nasty
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In spet POP TV ni direktno prenašal dirke. Le kako si lahko dovolijo biti ekskluzivni imetnik pravic v SLoveniji in dirko predvajajo v posnetku? :headbang: Tokrat vsaj DSF ni bil zatemnjen kot ob dirki v Qatarju.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To Nicky, je bil že čas, da pripelješ Dučeta na podium, pa čeprav z nekaj sreče ob smoli ostalih :):OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To Nicky, je bil že čas, da pripelješ Dučeta na podium, pa čeprav z nekaj sreče ob smoli ostalih :):OK:

he he. ja rres je, čeprav je bil šele peti po brzini, je tole tretje mesto prigaral, zdi se mi, de je s tem rezultatom Stonerja pahnil še mal globje v drek. Nicky je očitno precej tenkočuten dirkač. s tem mislim, da je bil prvak na motorju ki je bil isključno njegov, ćeprav je vozil v ekipi repsol, je bla njegova honda edinstvena. motor menjalnik in šasija. komplet drug stroj. razvijal jo je samo on, in. . . postal prvak.ob stonerjevi odsotnosti ima očitno več pozornosti in je motor en mal prilagodil. . .

drugače pa. . . . ko je Pedro padel, sem bil kar mal jezn. spet bo dirka 46:99, in u bistvu, je blo takoj videt, de ima rossi bl lesen stroj. očitno je blefiral, ko je izjavil, da so na warm upu najdli par desetink in dober seting. . . no, pol jew še popestril prvenstvo.. . in popolnoma uničil dirko :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D Jaz sem že kar med dirko malo :zzz: čeprav sem jo gledal v živo preko neta. Pa ta proga je kot McBurger proti domači pleskavici v lepinji. Kr neki, pa še v kontra stran, kot so vozili v F1.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čestitke haydnu ;) res je odlično odpelu, sploh v zadnjih krogih, glede na to da je mel mehkejšo sprednjo gumo, ki je znala bit že kr znucana...

še več čestitk si zasluži de angelis, tip je res odpelu super dirko in že cel vikend je bil hiter, prva vrsta se mu je izmuznila za par centimetrov.

škoda mi je bilo pedrose, ker je bil res hiter, tudi po padcu najhitrejši na stezi.

rossi je sicer poizkusil, ampak lorenzo je bil pač prehiter in končalo se je pač tako kot se je... mislm da bo kmalu tudi rossijeva samozavest precej omajana, ker ga bo lorenzo tolk priganjal, pa tut pedrosa in stoner ko se vrne. in bo tut on dostkrat na tleh...

ne spomnem se kdaj bi rossi v eni sezoni zabeležil tri padce na dirkah...

pa čestitke horheju, je fajn vrnil rossiju za brno :P

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

46 je po dirki dal intevju za italjansko tv, btw, italjanski novinarji pravijo da so nad stonerjem dvignili roke, in nanj skoraj ne računajo več, izjemo so razočarani da 99 ni podpisal za rdeče, 46 je rekel, da ga je lorenzo prehitel in takrat ni bil sposoben vozit hitreje, poskušal je ostat v kontaktu, ampak v mislih je imel drugo mesto. tip je med smehom gladko pribil, bo pa prvenstvo mal bol zanimivo. De angelis je lepo zaprl klun Eliasu, ko je prejšno dirko jamral, da kako je on edini satelitski motor na podiju.

BTW: a kdo ve, kaj je delal roberts senior na pisti, da so taljani govorili sam o njemu, poa na motogp so tud omenjali neko spektakularno furo. . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!