Skoči na vsebino

MotoGP 2009


Geiger Sturzflug

Priporočene objave

he he. ja rres je, čeprav je bil šele peti po brzini, je tole tretje mesto prigaral, zdi se mi, de je s tem rezultatom Stonerja pahnil še mal globje v drek. Nicky je očitno precej tenkočuten dirkač. s tem mislim, da je bil prvak na motorju ki je bil isključno njegov, ćeprav je vozil v ekipi repsol, je bla njegova honda edinstvena. motor menjalnik in šasija. komplet drug stroj. razvijal jo je samo on, in. . . postal prvak.ob stonerjevi odsotnosti ima očitno več pozornosti in je motor en mal prilagodil. . .

ti pa znaš bučke prodajat...

kateri bi bil hayden v laguni če stonerja nebi bilo in če bi rossi in dani padla? ti jst povem da 2.

nekako enako bi lahko bilo v sachu, če ga nebi zrinili v prvem ovinku v ozadje, tako da je končal kot 8.

indy je njegova domača pista in logično je da je peljal dobro, tako kot recimo v laguni...

moje mnenje je da je nicky zelo specifičen do pist.

njemu gre v sacu, laguni, indyu, estorilu, PI-ju... pa mogoče še kje, drugje pa ne...

stoner bi se pa v danem trenutku boril za zmago, tako kot se je na prejšnjih dirkah v začetku dirke...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

YAMAHAAAAAAAA :010

go go go go :yea1:

a je kdo kje zasledil, zakaj je Rossi užgal... tok čudn mu je zadnje kolo vzdignilo.. mogoče kdo ve, kaj je vzrok ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

YAMAHAAAAAAAA :010

go go go go :yea1:

a je kdo kje zasledil, zakaj je Rossi užgal... tok čudn mu je zadnje kolo vzdignilo.. mogoče kdo ve, kaj je vzrok ?

Psihično se je zlomil pod pritiskom Lorenzota. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Cartman, King Kenny je po pisti zapeljal legendarno TZ700

KLIK

:eek: stric ni sam pelal. King ji je spuščal dušo in vozu. . .

kdor zna pač zna.

taljani so ga intervjuali, in mu je reporter reku, de si ni mislil, da bo tako voziul, pa se je smejal, in reče, sej jaz tud nism vedu, ampak, sm se u trenutku spomnil, in je blo izi. no zdej sm tole vidu, . . . respect.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vrjetno zrd istga vzroka k Lorenzo, pac je na usran del piste zapelu, pa je sam ruknl....K uvink al 2 prej je su mal izven idealne linije, pol je pa ocitno skusal prtisnt kokr se da, da nebi Lorenzo usel....pa je ruknu.

Pa itak se mi ne zdi Rossi pretirano "trden", to bo se napet....on zna lih takrat po tleh letet, k je najmn treba.

Popravljeno . Popravil Hello_Nasty
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

YAMAHAAAAAAAA :010

go go go go :yea1:

a je kdo kje zasledil, zakaj je Rossi užgal... tok čudn mu je zadnje kolo vzdignilo.. mogoče kdo ve, kaj je vzrok ?

u intervjuju je reku, da je u enko pregloboko zapelal, in falil linijo, zaviral je na umazaniji, in da je to naredu pregrobo, zato je užgal. omenil je, da je bil vsa problem na prednjem kolesu. ko je prpelal u box, je takoj začel pregledovat telemetrijo, in pred kamerami se je pojavu šele po koncu tiskovke. . .

zdi se mi, da je to davek tako izjemno konkurenčnega moštvenega kolega. motor je enak, gume so enake, pilota sta na zelo podobnem nivoju. če hoče zmagati eden al drugi, morata pelat na limit samih sebe in materiala. vsake tolko more kej popustit.

Popravljeno . Popravil Cartman
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha... zdj mi je jasn... stegnu je nogo... dal preveč teže na sprednje kolo ... js več tega naum počel, čeprav sem ta vikend mal to treniru :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no če bo to na britis ES se lahko gleda tudi na linku, ki sm ga dal par strani nazaj. ampak tut tam nebo dirka v živo, ampak v posnetku, ker za v živo nimajo pravic.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super...

No po dolgem casu bom spet gledu dirko, tk k se spodobi... na british eurosportu z Ryderjem in Moodyem... pac 1 uro kasnej.

Preko VLC playerja in BritishTV dodatka ;)

Uzivajte v gledanju!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

svet se spreminja. do nedavnega nedojemljiva Hondina poteza:tovarniško moštvo nebo več imelo japonskega vzmetenja. Following a succesful test at Brno, Andrea Dovizioso will swap to Öhlins suspension for this weekend's Gran Premio Cinzano di San Marino e della Riviera ddi Rimini

Pedrosa bo še naprej vozil na Showa.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bogi Hayden :closedeyes: Ce bo su Lorenzo se mal po tleh bo kvecjemu dalj od tega....

Popravljeno . Popravil Hello_Nasty
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjamem da bo dovi "na boljšem" in da bo kmal tut dani vozil z novim vzmetenjem...

verjetno bo Dani bo začel voziti z ohlinsi, ko jih bo Dovi in njegova stran garaže pošteno stestirala

Dani je že večkrat dokazal da novosti raje prepusti moštvenemu kolegu in ko ima dovolj informacij začne zadeve tudi sam

uporabljati

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haydena bo Ducati obdržal še naslednje leto, so se mu obrestovale stopničke :yea1:

Če ne bo tudi njega, tako kot Kamna, zgrabila skrivnostna bolezen, ki je makaronarski dohtarji nikakor ne diagnosticirajo, toda iz zanesljivih virov sem slišal, da se tej skrivnostni bolezni reče "ducati sickness". Zdravila ni, cepiva tut ne. Pomaga samo bejž čimdlje od dučeta. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ne bo tudi njega, tako kot Kamna, zgrabila skrivnostna bolezen, ki je makaronarski dohtarji nikakor ne diagnosticirajo, toda iz zanesljivih virov sem slišal, da se tej skrivnostni bolezni reče "ducati sickness". Zdravila ni, cepiva tut ne. Pomaga samo bejž čimdlje od dučeta. :whistle:

Hola mojster,

a tko si slišal?? zanimivo, k jst sem slišal malo drugače: da so zdravniki končno le odkrili katera je ta skrivnostna bolezen, in diagnoza je bila "rossifobia" - enako neozdravljivo ;)

se mi pa zdi da zadnje drajsanje na Brickyardu vidi Texas Tornado precej bolj realno kot Piščanc (in Ducati), saj je bil zelo nezadovoljen s svojim petim mestom, kar je pojasnil takole: peto mesto je že fajn, ampak ga ne bi dosegel če ne bi Rossi in Mali Pedro naredila napake, zato nisem zadovoljen!! se čist strinjam z njim, zato je tako hvaljeno tretje mesto (kao nekakšen preboj :blink: ??) Piščanca IMHO zgolj srečno naključje, njegov realni domet pa - v "normalnih" okoliščinah - borba za peto mesto... zato bo zanimivo gledat dirko ta vikend, Ducati se bo zagotovo supermax potrudil zablestet na domačih tleh, tud pisto zelo dobro poznajo (kar pomeni tudi vse nastavitve), zato me prav zanima kje bo - v zanj optimalnih pogojih - končal Piščanec tokrat... in upam da se nobenemu od vodilne trojice na bo spet zaluštalo malin, da bo boj za prvaka še dolg :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola mojster,

a tko si slišal?? zanimivo, k jst sem slišal malo drugače: da so zdravniki končno le odkrili katera je ta skrivnostna bolezen, in diagnoza je bila "rossifobia" - enako neozdravljivo ;)

se mi pa zdi da zadnje drajsanje na Brickyardu vidi Texas Tornado precej bolj realno kot Piščanc (in Ducati), saj je bil zelo nezadovoljen s svojim petim mestom, kar je pojasnil takole: peto mesto je že fajn, ampak ga ne bi dosegel če ne bi Rossi in Mali Pedro naredila napake, zato nisem zadovoljen!! se čist strinjam z njim, zato je tako hvaljeno tretje mesto (kao nekakšen preboj :blink: ??) Piščanca IMHO zgolj srečno naključje, njegov realni domet pa - v "normalnih" okoliščinah - borba za peto mesto... zato bo zanimivo gledat dirko ta vikend, Ducati se bo zagotovo supermax potrudil zablestet na domačih tleh, tud pisto zelo dobro poznajo (kar pomeni tudi vse nastavitve), zato me prav zanima kje bo - v zanj optimalnih pogojih - končal Piščanec tokrat... in upam da se nobenemu od vodilne trojice na bo spet zaluštalo malin, da bo boj za prvaka še dolg :yea1:

Nicky je na vseh tiskovkah povdarjal, da je bla njihova smola njegova sreča. in ja, peto, šesto mesto je njegov realn doseg, na katerega lahko računa, če vsi končajo dirko. vseeno pa je to fuuul bolše kot je vozu melandri in on sam na začetku sezone. mal ego boosta in mal prilagajanja ducatija, pa bo 2010 lahko čist konkurenčen :hmm: letos se je moral ful navadit. bridgestone, karbonski grušt, ohlins, ekipa made in italy. . .

vse več je govora o moto 2 Edn je tuki

drugega je 34 Schwantz s svojim old school stilom vozil po indiyu. Takole zgleda BOR moto 2 u akciji. glede na to, da so pogonski agregati izpeljanka iz CBR600, in ko vidim auspuhe, se mi zdi, de bo ena slovenska znamka v motogp cirkusu precej bol prisotna kot je bla do sedaj.

BTW: s čim bodo nadomestili 125? 450 enovaljnik?

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oooo to pa je nekaj za moja ušesa

http://rapidshare.com/files/275486391/britishtv-windows1.zip.html

tukaj mate še 1x link tistega programa (ker nimam accounta gor na tej strani se ta datoteka po 10ih downloadih izbriše)

rabte samo še VLC player

potem zažente tisto datoteko in na 14 sta toby and julian v živo :D

No, na forumu naših južnih sosedov pa sem zasledil informacijo, da bi naj Spies v 2010 vozil za Tech-3 Yamaho ob Colinu Edwardsu.

enako sem jst ujel na zadnji dirki na BBC ko sta se komentatorja pogovarjala... sicer colina nista omenjala, ampak je colin v intervjuju pred dirko reku da bo naslednje leto dirkal v indyju... torej verjetno ostaja...

Popravljeno . Popravil KennyJR
  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!