Skoči na vsebino

MotoGP 2009


Geiger Sturzflug

Priporočene objave

No, na forumu naših južnih sosedov pa sem zasledil informacijo, da bi naj Spies v 2010 vozil za Tech-3 Yamaho ob Colinu Edwardsu.

lepo lepo :D upam da bo res :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo lepo :D upam da bo res :D

pred minutko, še manj, sta komentatorja na motogp.com, med trenigom 125 klase, predebatirala kaj vse se more še zgodit, v prestopnem roku, omenla sta Spiesa, ki da se ni še odločil, da pa je prva domina ki bo sprožla prestope. v 500 bi se rad p'eselil tud aoyama.. . . in de bo kar precej ljudi razočaranih. . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred minutko, še manj, sta komentatorja na motogp.com, med trenigom 125 klase, predebatirala kaj vse se more še zgodit, v prestopnem roku, omenla sta Spiesa, ki da se ni še odločil, da pa je prva domina ki bo sprožla prestope. v 500 bi se rad p'eselil tud aoyama.. . . in de bo kar precej ljudi razočaranih. . .

glede na to kolk novincev pride v motogp bo povsem razumljivo brez sedeža ostalo veliko tistih, ki se kar dobr držijo in si sedež mogoče celo zaslužijo...

aoyama je pa pomoje edini ki si motogp sedež res zasluži, ostali trije kekci se mi zdijo precej Kekci... nasploh obstaja možnost da aoyama postane prvak v 250cc in to na hondi...

spies je pa takaltak tut mal egota in vprašanje kako se bo odločil...

deangelis pa zdele že dela 2 sekunde hitrje kot ostali :P toby & julian se že smejita :P

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

okej tole sm ujel zdele od juliana... neki sta govorila o jamesu in potem da če pride spies je edwards zunaj ekipe in glede na to da bo prišel je edwards v tem trenutku brez sedeža :blink:

nism poslušal od začetka

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

99 ma še dva kroga, de bi 46 sestreliv z vrha. trenutna razlika 0,026 nevem če bo šlo. . . .

eDit: hehe ni šlo. The doctor ga je nabil za desetinko. motorje matra naštelane 100% obratno. jorge je hiter v prvih dveh sektorjih, rosssi pa v zadnjih dveh. . . ta vikend bo napet. zelo. (za to ugotovitev ni treba bit genijalac :D )

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

99 ma še dva kroga, de bi 46 sestreliv z vrha. trenutna razlika 0,026 nevem če bo šlo. . . .

našadva sta spet razred zase...res da je šele prvi prosti mimo sam useeno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rossi sicer prvi ampak ni deloval prepričljivo... verjento ga je tud mal stiskalo, tako da bo sedaj lažje...

čeprav lorenzo se nebo dal...

dani ga je pustil ob progi, komentatorja pravta da je šel motor, kar zna pridt še kako ne prav glede na to da je omejitev motorjev za zadnjih 7 dirk...

alex kljub padcu na odličnem 4. mestu, glede na to da je to njegova domača dirka je bilo za pričakovati da bo hiter, vprašanje pa kaj bo na naslednjih dirkah...

od 5- 10 mesta samo 3 desetinke...

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oooo to pa je nekaj za moja ušesa

http://rapidshare.com/files/275486391/britishtv-windows1.zip.html

tukaj mate še 1x link tistega programa (ker nimam accounta gor na tej strani se ta datoteka po 10ih downloadih izbriše)

rabte samo še VLC player

potem zažente tisto datoteko in na 14 sta toby and julian v živo :D

Men pa ne dela British TV. Zaženem exe, pa pol play v vlc kliknem, pol pa reče tole:

Ni primerne enote za dekodiranje:

Predvajalnik VLC verjetno ne podpira "undf" zvočnega ali slikovnega zapisa. Na žalost tega trenutno ni mogoče popraviti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no men samo predvaja ni nč treba kliknt play (počakam samo par sekund da se mi naloada, slika pride mal za zvokom), ampak očitno ti itak neki ne dela...

nevem točno kaj bi lahko bil problem, ampak očitno je nekaj s kodeki al pa nečim podobnim... čeprav ne rabiš nevem kaj...

probaj naložit AC3 filter in pa ffdshow... ampak bi že moral po vsej vrjetnosti že imet... no probaj... al pa probaj z najnovejšo verzijo VLC playerja...

Popravljeno . Popravil KennyJR
  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti si čist odfukan s temi izjavami

Sem lih hotu napisat:D- jaoooj, Keni, ti ga res bixaš....

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj je z vama?

samo pokomentiral sem dogajanje...

mišljeno je bilo kot da je prvi ampak ni bil cel trening nevem kako spredaj, ampak je šele proti koncu prišel iz "ozadja"...

prepričljivo deluješ če si za pol sekunde cel trening spredaj...

to da se spotaknete ob vsako trapasto besedo, ki jo narobe razumete, samo priča o tem kolk ste patetični in da mi morte skoz neki naprej metat.. otroc...

če še dodam... sem hotel tudi povdariti, da je sicer prvi, ampak nima take prednosti da bi bil izrazit favorit za zmago, pač pa bo še treba mal počakat, ker je bil šele prvi trening, ki nam v grobem ni povedal veliko...

če se pa vi ne znate izražat je pa to povsem vaš problem, pa ne spamite kr neki za brezveze, sploh pa bi lahko uporabljali mal lepše besede kot pa naprimer odfukan...

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti si čist odfukan s temi izjavami

ma kaj pa ti veš. . . . ;) keni ve, keni zna. če maš samo 0.025 sec PREDNOSTI PRED VSEMI, PAČ NAPADAŠ IZ OZADJA.

kaj ti tuki ni jasno? med tretjim in drugim je +0.6 sec in prvim in drugim, na identični mašineriji skor 25% te razlike, je pač neprepričljivo.

mene nenehno čudi, kako so Fiat Yamahe skoraj v svoji ligi. oziroma, čudi me, kako je grid brez njih izenačen. če poledamo, v naslednjih osmih desetinkag so do 11ga mesta. če fiatov nebiblo, bi nadomestni pilot Aleix Espargaró zaostajal manj kot sekundo za polesetterjem Pedroso. Okej, je prvi trening, pedro ga ni končal ker mu je honda crknila, stvari se bodo spremenile, vendar. . . Rossi in Lorenzo sta z yamaho en klik al pa dva pred vsemi.

Popravljeno . Popravil Cartman
  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kaj pa ti veš. . . . ;) keni ve, keni zna. de je med tretjim in drugim +0.6 sec in prvim in drugim, na identični mašineriji skor 25% te razlike, je pač neprepričljivo.

mene nenehno čudi, kako so Fiat Yamahe skoraj v svoji ligi. oziroma, čudi me, kako je grid brez njih izenačen. če poledamo, v naslednjih osmih desetinkag so do 11ga mesta. če fiatov nebiblo, bi nadomestni pilot Aleix Espargaró zaostajal manj kot sekundo za polesetterjem Pedroso. Okej, je prvi trening, pedro ga ni končal ker mu je honda crknila, stvari se bodo spremenile, vendar. . . Rossi in Lorenzo sta z yamaho en klik al pa dva pred vsemi.

oprosti ker ti spet skačem v besedo... samo bi pač še malce dodal...

če pomisliš je to že neka stalnica...

najboljši štirje so že bolj ko ne celo sezono razred zase, le dani malce šepa in recimo v prvi polovici sezone je bil le še en voznik ki je dobil poleg njih podium in sicer marco.

dejstvo je da so tovarniška moštva (z izjemo suzukija) v veliki prednosti, s tem da se dovi in nicky nekoliko bol zadaj peljeta. pedrosa je relativno blizu, le da je danes mel problem, caseya pa itak ni...

tako sta tukaj le obe yamahi...

naprimer lani ko je bila honda še bolj v dreku in horhe na michelinkah sta bila spredaj le casey in rossi, ponekod samo casey za tiste debele pol sekunde...

naprimer v laguni kakšne je bila razlika, al pa v brnu, po nekaj krogih... tud v misanu bi lahko bila večja če casey nebi spet pogrnil...

če pa dodam še tole desetinko... tudi v indianapolisu denimo na drugem treningu je bila razlika v horhejevo korist desetinko in me prav zanima kdo bi takrat rekel da je horhe prepričljovo premagal rossija... dejte ga no srat...

še za QP ko je bilo 3 desetinke bi vas večina z napol zaprtimi usti nekaj zamrmrala o prepričljivosti, al pa še to ne...

samo ker rossi itak vse naredi prepričljivo.. še pade tako prepričljivo in suvereno da je kr na 1x on največji car pa čeprav sploh končal ni...

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rossi sicer prvi ampak ni deloval prepričljivo... verjento ga je tud mal stiskalo, tako da bo sedaj lažje...

čeprav lorenzo se nebo dal...

dani ga je pustil ob progi, komentatorja pravta da je šel motor, kar zna pridt še kako ne prav glede na to da je omejitev motorjev za zadnjih 7 dirk...

alex kljub padcu na odličnem 4. mestu, glede na to da je to njegova domača dirka je bilo za pričakovati da bo hiter, vprašanje pa kaj bo na naslednjih dirkah...

od 5- 10 mesta samo 3 desetinke...

Prepričljivost? Kaj se je premal po jajcih čohal? Ali prestrašeno gledal? 3x z očmi trznu? Pa daj ga ne lomit v kaj se folk piči. Zdaj sam še čakam, da se začne(od 1-10) ocenjevat teatralnost nastopa..frizura...in ali je Fiat Yamaha najhitrejša, ker je pač special modre barve, ki so jo najbrž ukradli iz super duper nasinega skladišča :).

Pedrosa je bil prepričljiv na Q prejšnji vikend in kaj mu je to na tekmi pomagalo?! Res dobri koristijo vse FP, da naštimajo motor, tko ko je treba in da mal ˝obnovijo znanje˝ proge...tud na Q nekateri ne grejo pod vso silo na max, ker tistih par m razlike v štartu, se da nadoknadit skor bp.

To ni formula 1, kjer bi brez pit stopov in krešov bla akcija na ravni hitropoteznega šaha(no offense šahistom) ;)

Men je fajn, da je čim manj razlike med vodilnimi, tko je vsaj bolj zanimivo gledat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rossi sicer prvi ampak ni deloval prepričljivo... verjento ga je tud mal stiskalo, tako da bo sedaj lažje...

čeprav lorenzo se nebo dal...

dani ga je pustil ob progi, komentatorja pravta da je šel motor, kar zna pridt še kako ne prav glede na to da je omejitev motorjev za zadnjih 7 dirk...

alex kljub padcu na odličnem 4. mestu, glede na to da je to njegova domača dirka je bilo za pričakovati da bo hiter, vprašanje pa kaj bo na naslednjih dirkah...

od 5- 10 mesta samo 3 desetinke...

ka boš jutri reko ko bo doc.dve sek.hitrejši,

Daniju je štoflc iz kilerja pau,da se nauš usrau

Popravljeno . Popravil 600rrc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prepričljivost? Kaj se je premal po jajcih čohal? Ali prestrašeno gledal? 3x z očmi trznu? Pa daj ga ne lomit v kaj se folk piči. Zdaj sam še čakam, da se začne(od 1-10) ocenjevat teatralnost nastopa..frizura...in ali je Fiat Yamaha najhitrejša, ker je pač special modre barve, ki so jo najbrž ukradli iz super duper nasinega skladišča :).

Pedrosa je bil prepričljiv na Q prejšnji vikend in kaj mu je to na tekmi pomagalo?! Res dobri koristijo vse FP, da naštimajo motor, tko ko je treba in da mal ˝obnovijo znanje˝ proge...tud na Q nekateri ne grejo pod vso silo na max, ker tistih par m razlike v štartu, se da nadoknadit skor bp.

To ni formula 1, kjer bi brez pit stopov in krešov bla akcija na ravni hitropoteznega šaha(no offense šahistom) ;)

Men je fajn, da je čim manj razlike med vodilnimi, tko je vsaj bolj zanimivo gledat.

se delaš norca, najprej praviš nekaj proti meni, v nadaljevanju pa napišeš isto kot jst par postov višje... samo da bi mel nekaj čez za povedat... ravno to sm hotu povedat da čeprav je bil prvi to ne pomeni da je v kaki prednosti pred drugimi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...samo ker rossi itak vse naredi prepričljivo.. še pade tako prepričljivo in suvereno da je kr na 1x on največji car pa čeprav sploh končal ni...

Mislm, da se ti preveč obremenuješ z Rossijem.

Car je in car bo, pa tud če še desetkrat pogrne. To vsaj pomen, da vedno vozi na limitu, tko kt pač vsi ostali, ko odfukajo po tleh. Samo, da oni padejo pod pritiskom, Rossi pa zato, ker on tko hoče. :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka boš jutri reko ko bo doc.dve sek.hitrejši,

Daniju je štoflc iz kilerja pau,da se nauš usrau

zate pa škoda besed... kašne maš... bod ti raje 2 sekunde tih, ne pa da se tle neki napenjaš s tistimi otroškimi jst mam pa doma letalonosilko pa gor 2 miljona avionov...

glede tega kaj je bilo daniju pa jst nism nč reku, tk da nevem kaj se name spravlaš, samo povedu sm kaj sta rekla komentatorja...

no vsaj rimo si sestavu, raje se preizkusi v pesništvu in ne tuki...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislm, da se ti preveč obremenuješ z Rossijem.

Car je in car bo, pa tud če še desetkrat pogrne. To vsaj pomen, da vedno vozi na limitu, tko kt pač vsi ostali, ko odfukajo po tleh. Samo, da oni padejo pod pritiskom, Rossi pa zato, ker on tko hoče. :D

evo spet en tipičen primer...

jst se ne obremenjujem z rossijem, vi se in vi mu vs čas neki slavo izrekate, jst ga obravnavam tako kot vse ostale, za katere mi dol visi...

se pa obremenjujem z raznimi neozdravljivimi primerki na tem forumu, ki vidijo samo tisto rumeno 46... ampak samo zato ker jim hočm vse dobrro..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se delaš norca, najprej praviš nekaj proti meni, v nadaljevanju pa napišeš isto kot jst par postov višje... samo da bi mel nekaj čez za povedat... ravno to sm hotu povedat da čeprav je bil prvi to ne pomeni da je v kaki prednosti pred drugimi...

Zanimal me je samo s katerimi, empirično-znanstvenimi, wunderkind metodami si nastavil merilo, kaj je prepričljivo in kaj ni...pa da to še tko sveto promoviraš...posebej, ker po tvoje bi to naj bil indikator, kako bodo stvari na tekmi potekale(Denijeve zvezde bi ubijale zate ;))..sm ti kr favš....hotu ti povedat, da razlika na FP pa Q lahko en k....pomeni(zato primer pedrose)...da je vseeno kdo je prvi...vem da si totalni antifan Rosija in da imaš najbrž voodoo lutko doma, ko jo zbadaš za cajta dirke :krneki:...osebno mi je dottore pri srcu, sam ne bom zdaj pisu za Stonerja kako mu tič ravno ne nese, alpa da 99 nosi iste gate skoz celo sezono(neoprane seveda)...in na konc rečeš, da ti je ql da so skupaj po točkah, ti enostavno ne verjamem...teb je sam pomembno, da bi Rosi pušnu...in če sem dobro sledil po tvojih postih, to zarad tega, ker podoživljaš travme svojega idola kamenkota

Pa še...Rosi je car ko pade ali pa se vozi, predvsem zaradi tega, kar je dosegu v svoji karieri(in nivo na katerem je tud zdaj) in ne zarad showa-a(to je samo stranski efekt, ki pač popularnosti sam koristi)...če bi bil do zdaj samo 1x prvak in se ostali cajt ta leta vozu od 5-10-ga mesta bi bil samo klovn in nič več(folk ma rad zmagovalce-long term edino tko lahko obstaneš)...ma konsistenco, kot noben do zdaj(in verjetno, kot je noben ne bo imel še nekaj časa)...da zaključim, pravo navijanje pomeni, da navijaš za nekoga in ne proti nekomu(predlagam ti več pozitivizma, da ne boš preveč zagrenjen ratu)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!