Skoči na vsebino

MotoGP 2009


Geiger Sturzflug

Priporočene objave

British Eurosport MotoGP announcement this week

MotoGP will stay on British Eurosport in 2009, with an official announcement expected later this week.

MCN understands a deal has been reached between Dorna and the BBC to allow British Eurosport to continue to screen all three Grand Prix world championship classes.

But as we reported last week, the MotoGP race will not be screened live, but delayed later on the same day.

British Eurosport won’t screen the MotoGP race live because the BBC has exclusive rights to screen the premier class clash live. The 125 and 250GP races though will be live on British Eurosport.

Full details of the new agreement will be unveiled later this week but there is still no confirmation of whether the popular commentary team of Julian Ryder, Toby Moody and Randy Mamola will remain ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ITALIA 1

he he to nam ko razumemo samo par besed ala "Questa gara stato molto dificile per noi" glih ne koristi.... ampak bomo tudi to preživeli :)

Fajn bi blo če bi Suzuki to formo iz testiranj uspel obdržati na dirkah....ker Capirossiju ko krene krene :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak moto lokal naj si kup licenco MotoGp.com Hi-Resolution season pass, pa nej organizira oglede vseh dirk, tut če so ponoč. Pa bomo u gostilno hodil gledat. Preprosta ideja, rabš sam en računalnik, internet pa projektor al pa LCD - kar pa že vsak lokal skor ma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baaaah,tile Bolgari so navadn balkanci zarukani,mi pa smo kulturna in "zelena" oaza miru in lepote sredi matere Evrope,kjer še vetrne elektrarne ne uspemo postavt,ker se lahko primorci prehladijo,pa moti jih lahko ko fukajo........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

evo, tud Bolgari bojo mel pisto za motorčke, in to ne nek Marofek ampak čist tapravo MotoGP pisto - in seveda tudi dirke:

Bulgaria to stage MotoGP races from 2012

kva smo mi eni bedniki... :headbang:

kaj pa mađarai k bojo imeli tudi, Balatonring, 20 September 09?

No vsaj bomo imeli bol blizu k brno, za gledat dirke v živo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še cajti ............

1 Nicky Hayden, Ducati - 2'00.717

2 Marco Melandri, Hayate - 2'00.867

3 Mika Kallio, Ducati - 2'01.020

4 Alex De Angelis, Honda - 2'01.074

5 Niccolo Canepa, Ducati - 2'01.328

6 Chris Vermeulen, Suzuki- 2'01.843

7 Yuki Takahashi, Honda - 2'03.221

8 Andrea Dovizioso, Honda - 2'03.233

9 James Toseland, Yamaha - 2'03.417

10 Randy De Puniet, Honda - 2'03.580

11 Colin Edwards,Yamaha - 2'03.652

12 Toni Elias, Honda - 2'08.637

13 Jorge Lorenzo, Yamaha Team 2'24.832

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rezultati zadnjega dneva testiranj...

i tempi finali

1. Casey Stoner (Ducati) 1’55.744 (22 di 31 giri)

2. Jorge Lorenzo (Yamaha) 1’56.733 (64 di 82)

3. Valentino Rossi (Yamaha) 1’56.972 (30 di 75)

4. Chris Vermeulen (Suzuki) 1’57.224 (70 di 70)

5. Nicky Hayden (Ducati) 1’57.225 (35 di 53)

6. Loris Capirossi (Suzuki) 1’57.253 (21 di 42)

7. Randy De Puniet (Honda) 1’57.401 (44 di 77)

8. Andrea Dovizioso (Honda) 1’57.449 (74 di 74)

9. Colin Edwards (Yamaha) 1’57.515 (22 di 46)

10. Alex De Angelis (Honda) 1’57.591 (57 di 61)

11. Toni Elias (Honda) 1’57.804 (64 di 66)

12. Mika Kallio (Ducati) 1’57.938 (28 di 54)

13. Niccolò Canepa (Ducati) 1’57.946 (16 di 50)

14. Yuki Takahashi (Honda) 1’58.412 (29 di 29)

15. James Toseland (Yamaha) 1’58.786 (35 di 51)

16. Marco Melandri (Hayate) 1’58.851 (73 di 73)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Melandriju se dogaja točno to kar je sam napovedal, približno 3 sekunde za najhitrejšim.

In kot je v nadaljevanju namignil, v takem primeru nima smisla nadaljevati s sezono.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko takole gledam razvrstitev se mi Hopkins kar zasmili. kako se je use obrnlo u letu in pol. Iz četrtega mesta (stoner pedro rossi) v skupnem seštevku je gamblal na Kawasakija, ki mu je takrat, roko na srce, dobro kazalo. Zdej pa je Vermullen v špici, on pa brezposeln . . . mogoče je celo zakockal kariero. . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mojster Cartman,

kot bi mi bral misli, pišuka :whistle: meni je bilo zlo žal ko sem izvedel da Kobilca odhaja od Suzukija k Tazelenim, ampak take kazni mu pa ne privoščim, prav res da ne :grrr

me pa tale celotna MotoGP zgodba že nekaj časa spominja na tisto iz neke bivše države, kjer se je vse začelo v Jajcu, in pol je šlo počasi u kur*... tole bo treba pošteno premislit in spremenit, da ne bo enak konec, ker udeležba 16 dirkačev in 4 tovarn v svetovnem prvenstvu IMHO ne zasluži tega imena...

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf, Hayden nima največ prevoženih krogov :o Kaj se je zgodilo, mu je zmanjkalo bencina? :P

haha, to je pa že prava redkost :) vedno naredi največ krogov.. kot kaže ni bil ravno njegov dan :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal off topic ali pa tud ne.

Ima kdo izkušnje z ogledom dirk preko MotoGp.com? jez se u video tehniko res ne zastopim in me zanima kaj to v resnici pomeni: * Hi-Res: 720x450 px at 1000kbps

* Standard quality: 533x300 px at 500kbps

* Low quality: 400x225 px at 250kbps.

internet provider lahko zagotavlja tako hitrost, to nebi smel bit problem, me pa zanima kako to zgleda na old schooll TV, 4:3 in katodna cev. a je kdo že počel kaj podobnega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem če ti bo kaj v pomoč...

jaz sem probal zdevo preko PS3 v Hi-res na Lcd tv-ju in je bilo porazno :wacko:

tako da bom letos gledal na laptopu, kjer je slika odlična :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal off topic ali pa tud ne.

Ima kdo izkušnje z ogledom dirk preko MotoGp.com? jez se u video tehniko res ne zastopim in me zanima kaj to v resnici pomeni: * Hi-Res: 720x450 px at 1000kbps

* Standard quality: 533x300 px at 500kbps

* Low quality: 400x225 px at 250kbps.

internet provider lahko zagotavlja tako hitrost, to nebi smel bit problem, me pa zanima kako to zgleda na old schooll TV, 4:3 in katodna cev. a je kdo že počel kaj podobnega?

z Hi-res gledano na star tv (katodni) bi moglo bit ok.. kr lepa slika, 1000kbps pa je hitrost internetnega streaminga da ti folga sproti nalagat

film da se ne prekinja vmes.. torej gledano z navadnim tv bi moglo bit ok, če bi pa htel gledat z kakim večjim lcd pa verjamem da bi bila slika porazna

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me pa zanima kako to zgleda na old schooll TV, 4:3 in katodna cev. a je kdo že počel kaj podobnega?

ja, zgleda čisto OK, recimo isto kot na laptopu ali še boljše. za LCD pa verjamem da ne bo OK :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!