Skoči na vsebino

MotoGP 2009


Geiger Sturzflug

Priporočene objave

Pa še...Rosi je car ko pade ali pa se vozi, predvsem zaradi tega, kar je dosegu v svoji karieri(in nivo na katerem je tud zdaj) in ne zarad showa-a(to je samo stranski efekt, ki pač popularnosti sam koristi)...če bi bil do zdaj samo 1x prvak in se ostali cajt ta leta vozu od 5-10-ga mesta bi bil samo klovn in nič več(folk ma rad zmagovalce-long term edino tko lahko obstaneš)...ma konsistenco, kot noben do zdaj(in verjetno, kot je noben ne bo imel še nekaj časa)...da zaključim, pravo navijanje pomeni, da navijaš za nekoga in ne proti nekomu(predlagam ti več pozitivizma, da ne boš preveč zagrenjen ratu)

Se strinjam....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kaj ma veze danijeva prednost na QP ravno pravim da to še nič ne pomeni in tist prepričljivo je pomenilo isto... to še nič ne pomeni, žalostno je da je treba 3x napisat...

gled jst rossija nism nikol podcenjeval, nism nikol žalil njegovih kvalitet... samo je pa dejstvo da je zame vsak ki se zavali, pa naj si bo to stoner rossi al pa de puniet pač naredil napako in je osel tistega vikenda če razumete... še vedno pa je car, ker pač vsakemu se zgodi in ena napaka ne pove praktično nič...

vaša zaplankanost pa nekoga dviguje med carje ker je padel, samo zato ker je bil prej 8x prvak... to kar je bil nima veze s tem kolk dober je sedaj in kolk je zajebal... to realna pamet zna presodit...

nikoli nisem nič čez rossija govoril in mu priznavam vse njegove uspehe... ga pa ne maram, pa ne zato ker je nabil vse "moje favorite", vsaka mu čast da jih je in to na tak način, ampak že od vsega začetka ga ne maram, že iz začetka 125ccm, ko ni bil še nič posebnega na prvi pogled...

in nisem proti nikomur... dol bi mi viselo kdo zmaguje, zdej ko ni stonerja... ampak mi ne... pa veš zakaj ne? zato ker si močno želim poraza rossija samo zaradi tega da bi vsi vi pametnjakoviči mel rilec do tal... samo zato... prajsles...

drgač pa ben spies ostaja z yamaho do 2011 in sicer 2010 v WSBK in 2011 naj bi prišel v satelitsko moštvo v MotoGP

a še komu na live timigu neki serje, da je lorenzo zadnji pa čeprav postavlja najhitrejše čase, ampak njegov najboljši čas je kr prvi krog... in podobni problemi so tut s haydnom, talmašijem, espargarom

EDIT:

no zdej se je zrihtal...

lorenzo pa rossi čist skupi dani 3.

iiin 4. nicky ;)

alex 5.

Popravljeno . Popravil KennyJR
  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak že od vsega začetka ga ne maram, že iz začetka 125ccm, ko ni bil še nič posebnega na prvi pogled...

in nisem proti nikomur... dol bi mi viselo kdo zmaguje, zdej ko ni stonerja... ampak mi ne... pa veš zakaj ne? zato ker si močno želim poraza rossija samo zaradi tega da bi vsi vi pametnjakoviči mel rilec do tal... samo zato... prajsles...

Se pravi ga nisi maral,ko si bil star 5 oziroma 6 let :lol1:

Glede na to kolk si dete še vedno me sploh čudi,da se spomniš,kakšen je bil takrat Rossi

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zate pa škoda besed... kašne maš... bod ti raje 2 sekunde tih, ne pa da se tle neki napenjaš s tistimi otroškimi jst mam pa doma letalonosilko pa gor 2 miljona avionov...

glede tega kaj je bilo daniju pa jst nism nč reku, tk da nevem kaj se name spravlaš, samo povedu sm kaj sta rekla komentatorja...

no vsaj rimo si sestavu, raje se preizkusi v pesništvu in ne tuki...

Ljudje s panično motnjo imajo občutke terorja, ki udari nenadno in se ponavlja brez opozorila. Ne morejo napovedati, kdaj se bo zgodil napad in mnogi razvijejo intenzivno anksioznost med eno in drugo epizodo, skrbi jih, kdaj ga bodo naslednjič doživeli. V tem času nad njimi visi neprestana skrb, da se lahko vsak trenutek pojavi nov napad.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi ga nisi maral,ko si bil star 5 oziroma 6 let :lol1:

Glede na to kolk si dete še vedno me sploh čudi,da se spomniš,kakšen je bil takrat Rossi

1996 star se bil 5-6 let ja in ja gledal sem 125 na ES (TVS 2 je mel dirke le od 250ccm pa 500ccm) skoraj vsako dirko.. takrat mi je bilo najljubše v 250cc sicer, motogp je doohan preveč raztural in mi ni blo zanimivo...

mogoče je na to vplivalo tud kje je rossi takrat zmagal prvo dirko...

neboš verjel ampak spomnim se še nekaj dirkanja schwantza nekje v sezonaj 1994 1995, no v slednji mam v spominu da je vozil samo na začetku... in ravno on me je najbolj navdušil da sm postal tako zvest privrženev tega športa...

sorry sam očitno sem bil bol razvit od tebe pri 5ih letih ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljudje s panično motnjo imajo občutke terorja, ki udari nenadno in se ponavlja brez opozorila. Ne morejo napovedati, kdaj se bo zgodil napad in mnogi razvijejo intenzivno anksioznost med eno in drugo epizodo, skrbi jih, kdaj ga bodo naslednjič doživeli. V tem času nad njimi visi neprestana skrb, da se lahko vsak trenutek pojavi nov napad.

če je pa tako, se ti pa globoko opravičujem, nisem te hotel užaliti... sočustvujem s tabo in upam da ti bo v življenju šlo kar se da najboljše, navkljub tej motjni :worship:

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1996 star se bil 5-6 let ja in ja gledal sem 125 na ES (TVS 2 je mel dirke le od 250ccm pa 500ccm) skoraj vsako dirko.. takrat mi je bilo najljubše v 250cc sicer, motogp je doohan preveč raztural in mi ni blo zanimivo...

mogoče je na to vplivalo tud kje je rossi takrat zmagal prvo dirko...

neboš verjel ampak spomnim se še nekaj dirkanja schwantza nekje v sezonaj 1994 1995, no v slednji mam v spominu da je vozil samo na začetku... in ravno on me je najbolj navdušil da sm postal tako zvest privrženev tega športa...

sorry sam očitno sem bil bol razvit od tebe pri 5ih letih ;)

kenny, tukaj praviš drugače... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moto gp spremljam že 10 let od svojega 8ega leta...

zadnje 3-4 sezone nism zamudu niti ene dirke... zadnja ki sm jo je bla estoril 2005...

Ti je @Hilton dobro napisal,da pojdi Rebelde gledat :evilgrin:

1996 star se bil 5-6 let ja in ja gledal sem 125 na ES (TVS 2 je mel dirke le od 250ccm pa 500ccm) skoraj vsako dirko.. takrat mi je bilo najljubše v 250cc sicer, motogp je doohan preveč raztural in mi ni blo zanimivo...

neboš verjel ampak spomnim se še nekaj dirkanja schwantza nekje v sezonaj 1994 1995, no v slednji mam v spominu da je vozil samo na začetku... in ravno on me je najbolj navdušil da sm postal tako zvest privrženev tega športa...

sorry sam očitno sem bil bol razvit od tebe pri 5ih letih ;)

Menda si že trebuhu skakal in kričal dajmo Mamola in v plenicah dajmo Schwantz,Rainey :naughty:Predvidevam,da so bile to prve besede,ki si jih spregovoril :OK:

Mogoče pa si se samo do 5-leta razvijal :hmm:

@P182 :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti je @Hilton dobro napisal,da pojdi Rebelde gledat :evilgrin:

Menda si že trebuhu skakal in kričal dajmo Mamola in v plenicah dajmo Schwantz,Rainey :naughty:Predvidevam,da so bile to prve besede,ki si jih spregovoril :OK:

Mogoče pa si se samo do 5-leta razvijal :hmm:

@P182 :OK:

od 8 leta gledam motogp redno, prej nisem gledal čisto vseh dirk... in tako je blo tuki tud mišljeno...

takrat sem se začel za to še bolj zanimat... z ekipo smo vikende preživeli skupaj, ker tekme smo meli bol dopoldan in smo si povečini dirke ogledali skupaj... vse...

250cc sploh nisem hotel zamudit, sicer moj na koncu ni zmagal :headbang: , ampak vseeno...

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pole za Rossija :worship:

Je kar dogajal v zadnjih dveh minutah :)

sm že mislil da se je mal nategnu, ker je mel sam še en krog do konca, ampak očitno se je danes dalo tud to...

glede na to da so mehke gume tako mehke, bodo verjetno vozili s tršimi, kar da več možnosti tudi drugim, vsaj pomojem. jst stavim na danija... zadnaj mu ni ratala, tole pa tud ni tolk zadi in na dan dirke da še neki extra ponavad...

rossi pa mislm da bo nascal lorenza in naredil ogromno za letošnji naslov. že danes je naredil ogromno, predvsem psihično...

hayden se je dans kr dobr odrezu, medtem ko se je naprimer elias spet šlepal za vsemi ki so bli hitri :D

za haydna se mi zdi da je hiter samo na mehkih gumah, medtem ko na trdih zelo zaostaja, tako da bo spet težka dirka... ampak se pa res dobr pelje.

skratka komi čakam ju3 :)

drgač pa zanimivo glede tega kar sta toby & julian govorila o motorjih. da so precej zabremzal motorje, ker 5 motorjev za 7 drik ne zgleda ravno mal, ampak vseeno se uporabljata po 2 mašini na dirko in pol se število kr krepko skrči, tk da je zagotovo treba nardit neki z obrabo.

skratka govorila sta o pravilu -10 točk v prvenstvu. kako ni fer, ker nekdo ki je itak med zadnjimi v prvenstvu, mu je praktično vseeno koliko motorjev porabi, tako ali tako nima kej zgubit in bo lahko imel bolj navito mašino, ki bi zdržala eno dirko in s tem bo precej v +.

tukaj je še stoner... vozil bo zadnje 4 dirke in ne 7... zdej nevem kako to štejejo, ampak če ima še vedno na voljo 5 motorjev je v precejšni prednosti. :)

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@KennyJR: bom citiral iz nekega filma: "Something is wrong with you, and whatever that is, it isn't a small thing" :)

Zelo zanimive kvalifikacije, všeč mi je Rossijeva čelada za ta vikend, ta vikend navijam za #69.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tukaj je še stoner... vozil bo zadnje 4 dirke in ne 7... zdej nevem kako to štejejo, ampak če ima še vedno na voljo 5 motorjev je v precejšni prednosti. :)

Na Stonerjevo nesrečo nikoli ni imel motorja, ampak je moral vozit z Ducatijem... Dvomim, da mu bodo za te zadnje 4 dirke dovolili vozit motor.

D.

PS: Ducati - tudi najboljše spravi v depresijo!

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi je faca, ni kej

Drugače pa tudi jaz držim pesti za 69, kot že vsa leta :) Ampak ker vseeno dvomim, da bo realno v borbi za 1 ali 2 mesto, bom poleg njega malo stisnil pesti še za Rossija, da čimprej pospravi pod streho še letošnji naslov :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Stonerjevo nesrečo nikoli ni imel motorja, ampak je moral vozit z Ducatijem... Dvomim, da mu bodo za te zadnje 4 dirke dovolili vozit motor.

D.

PS: Ducati - tudi najboljše spravi v depresijo!

mal pretiravaš no... zakaj bi stonerja motor spravil v depresijo...

fant je dobil virus in se preveč gnal tisti čas, ter preveč izmučil svoje telo... tako je bila potrebna poštena regeneracija...

to da je bil psihično na dnu je bilo pa posledica slabih rezultatov in pač občutek nemoči zaradi zgoraj navedenih razlogov... hudo mora bit če veš da si sposoben veliko več pa se moraš zadovoljiti s 4. mestom...

take so pač uradne informacije, lahko da je kaj zamolčano, bo slej ko prej prišlo na dan... ampak da bi ga pa ducati v depresijo spravil...

res da je nekaj nejevoljen zaradi pogodbe za naslednje leto, samo pač ni ducati prvi motor, ki v danem trenutku ni najboljši ali dovolj dober...

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo spet en tipičen primer...

jst se ne obremenjujem z rossijem, vi se in vi mu vs čas neki slavo izrekate, jst ga obravnavam tako kot vse ostale, za katere mi dol visi...

se pa obremenjujem z raznimi neozdravljivimi primerki na tem forumu, ki vidijo samo tisto rumeno 46... ampak samo zato ker jim hočm vse dobrro..

Mas enga zaveznika...Jest osebno Rossija ne maram, tako kot nisem maral Schumacherja npr. Vsak ima pravico da navija za svoje.

Ce povem po pravici, nimam nic proti njegovi voznji, ne maram pa njegove osebnosti ker mi deluje kot ena afna ne pa kot pravi dirkac. Zato niti ne gledam MotoGP, kot nisem F1 v Schumijevih casih. Raje sem gledal ko je bilo se 500ccm, zdej pa brezeveze.

Sam Rossi pa Yamaha, ziv dolgcas..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!