Skoči na vsebino

MotoGP 2009


Geiger Sturzflug

Priporočene objave

očitno si v mlajših letih bolj slabo spremljal gp, ker če bi ga malo bolje bi vedel da je bila rossijeva nsr daleč od spedenane, ker so v razvoju zašli v malce napačno smer

1. hondin voznik je bil takrat criville in pobrskaj malce po internetu kako je branil svoj naslov ter kako je šlo ostalim

hondinim voznikom

ko je dal rossi 1. dol nogo je dani še 2t olje v 250 klasi vohal

in kenny, si že slišal kdaj za sarkazem? po tvojem pisanju sklepam da ne

vem ja takrat je kenny potem na izi prišel do naslova s prednostjo ob 4ih zmagah...

ampak honda je bila takrat še vedno izredno dobra in naslednje leto so pač prišli nazaj... 2001 je bila slika precej drugačna kot 2000

tudi ponsova dva sta se takrat super držala.

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prašej Rona Dennisa zakaj.

Nicky je do naslova prpelal odd-ball Hondo. tisti motor je razvijal samo on, vse druge na gridu so ble podobne ena drugi, nickyjeva pa je bla svoj planet. tako je to takrat povedal Randy Mamola.

am nisem hotu rečt da nicky ni sposoben razvit motorja al pa kej podobnega... samo da ni sposoben še 1x postati prvak, ker tut če ni rossija so dani, casey in jorge...

drgač pa takrat je nicky sam razvijal motor in na nekaterih dirkah je imel precej težav s tem, denimo v le mansu, predvsem mi je v spominu ostal donington, kjer so preizkušali nekaj novega na kvalifikacijah pa ni in ni šlo, tako da so bili potem kar precej zadaj...

drgač pa če bi rossi slučajno zapustil yamaho in šel na ducatija, dvomim da bi šel jeremmy zravn, sploh ker rdečim to nebi dišalo...

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vi pa ste... nevem kako bi lahko poimenoval vašo diagnozo, ampak ko nekdo napiše nekaj čez rossija... pa to povsem objektivno in utemeljeno, takoj vsi neusmiljeno po njem...

Pa kdaj si že ti bil objektiven in utemeljen?

jst pa pač tista črna ovca ki na koncu vsake pravljice konča mnogo višje... :trance_33_sleep:

Pravljice? :blink: :lol1:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem ja takrat je kenny potem na izi prišel do naslova s prednostjo ob 4ih zmagah...

ampak honda je bila takrat še vedno izredno dobra in naslednje leto so pač prišli nazaj... 2001 je bila slika precej drugačna kot 2000

tudi ponsova dva sta se takrat super držala.

nazaj so prišli ko je v 2. polovici sezone zaradi dobrih uspehov honda začela dajati tovarniško podporo rossijevi ekipi,

kjer sta z jeremijem prevzela razvoj in neuradno so postali hondina 1. ekipa

za leto 01' je rossi postal vodilni voznik in s tem je seveda prevzel tudi razvoj motorja zato je bila slika drugačna kot

leta 00'

ponsova fanta sta takrat vozila privatne honde pri katerih je imel prste vmes še doohan in na keterem je criville osvojil

naslov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kdaj si že ti bil objektiven in utemeljen?

D.

vedno naštejem dejstva in jih podprem z argumenti... objektivno pač pomeni da govorim o dejanskem dogajanju takem kot je...

moje ocene so seveda subjektivne, ker pač jest tko mislm, ne pa ker pač tko je... kako je ve samo par tistih ki za tem stojijo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prašej Rona Dennisa zakaj.

lej trenutno so v motogp 3 konkurenčne ekipe, s tem da se ducatija vsi bojijo kot hudič križa, zato je tudi horhe verjetno ostal...

seprav sta samo še 2 moštvi in precej odličnih voznikov, predvsem pa precej perspektivnih mladeničev...

že sedaj so 4je ki so razred zase in 3 ekipe... torej se po en dober na ekipo ne izide...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej se po en dober na ekipo ne izide...

se se ..poglej capirosija..on je četrti jezdec apokalipse :evilgrin:

pred njim je biu pa melandri na parih dirkah :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se se ..poglej capirosija..on je četrti jezdec apokalipse :evilgrin:

pred njim je biu pa melandri na parih dirkah :naughty:

no če štejemo še take kot so capirossi (melandri je zame za med tiste 4)

pol jih mamo pa takoj vsaj 6-7 in 6 motorjev, ki so konkurenčni... :D

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj bi mel enega najboljšega če imaš preverjeno lahko 2 najboljša...

Dokler ju imaš ... saj veš, se lahko pokvarita ... eden drugega ... motivacija in morala ... in psiha športnikov ...

sploh pa kaj bo potem ko bo rossi šel (v penzijo)? bo recimo hayden ostal pri yamahi in pripeljal motor do naslova (sej ne da ni mogoče, samo malo verjetno)? :headbang:

Če pri Yamahi mislijo, da bo šel Rossi že tako kmalu v penzijo, naj ga pa ne najemajo več ...razen, če mu želijo z najemom Lorenza sporočiti "Hej, star si, oddelan material si, nisi več tolk zlo najboljši, strah nas je, rabimo še enga dobrega, da ne bi slučajno padli s prvega mesta, kamor si nas ti postavil ... "

Kenny, there's so much you need to learn ... and so little chance ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no če štejemo še take kot so capirossi (melandri je zame za med tiste 4)

pol jih mamo pa takoj vsaj 6-7 in 6 motorjev, ki so konkurenčni... :D

Ampak vseeno si včeraj nabijal o tem, kako so dirke dolgočasne, ker Rossi zmaguje z naskokom ... tko da ne vem, kje ti vidiš 6-7 motorjev/pilotov konkurenčnih ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak vseeno si včeraj nabijal o tem, kako so dirke dolgočasne, ker Rossi zmaguje z naskokom ... tko da ne vem, kje ti vidiš 6-7 motorjev/pilotov konkurenčnih ...

kwa???? jst? a dej no citiri me če je to res...

reku sm samo da je bila dirka precej dolgočasna... če bi se casey kje vozu bi bla ob enakem razpletu mogoče mal manj... tko je blo pa zame še bolj dolgčas...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dragi gospod KennyJr, jaz sicer nisem veterinar, in zato moja diagnoza ni tako kredibilna kot vaši komentarji. mogoče je celo napačna, ampak vseeno, vam jo prišepnem

KennyJR ti si eno navadno tele.

Stari, ti si pa CAR in se popolnoma strinjam s tabo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no slišim da rossi spet nakaj joka... klik

Samo moment prosim, če si že linkal na to zgodbo jo prosim ne narobe interpretirati. To ni nobeno jokanje ampak so dejstva. Kako bi se ti počutil, če bi s svojim talentom Yamahi razvil motor in celoten paket v pravo smer, nato pa oni na ta motor posadijo so-pilota, ki v bistvu žanje tvoj večleten trud in obvezo. Saj je čisto pošteno povedal, jaz bi tudi počasi po-pizdil. Nekateri, ki se malce bolje spoznamo na dirkanje kot ti, vemo, da šteje celoten paket (letni razvoj) in ne samo pilot. Torej, kakšno jokanje, pošteno je povedal kaj ga muči. Lorenzo je res mlad in super pilot vendar se je vsedel na zrihtan motor/paket; jaka muda, doktor pa se je vsedel na zaenkurac motor, ko je presedlal k Yamahi in jo pripeljal do točke kjer je danes! Nagrada od Yamahe pa; eto ti enga mladga junca, ki bo dal vse od sebe, da te nažge. No sedaj pa razmisli malo v čem je poanta? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no slišim da rossi spet nakaj joka... klik

Samo moment prosim, če si že linkal na to zgodbo jo prosim ne narobe interpretirati. To ni nobeno jokanje ampak so dejstva. Kako bi se ti počutil, če bi s svojim talentom Yamahi razvil motor in celoten paket v pravo smer, nato pa oni na ta motor posadijo so-pilota, ki v bistvu žanje tvoj večleten trud in obvezo. Saj je čisto pošteno povedal, jaz bi tudi počasi po-pizdil. Nekateri, ki se malce bolje spoznamo na dirkanje kot ti, vemo, da šteje celoten paket (letni razvoj) in ne samo pilot. Torej, kakšno jokanje, pošteno je povedal kaj ga muči. Lorenzo je res mlad in super pilot vendar se je vsedel na zrihtan motor/paket; jaka muda, doktor pa se je vsedel na zaenkurac motor, ko je presedlal k Yamahi in jo pripeljal do točke kjer je danes! Nagrada od Yamahe pa; eto ti enga mladga junca, ki bo dal vse od sebe, da te nažge. No sedaj pa razmisli malo v čem je poanta? whistle.gif

Podpisgrim.gif

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no slišim da rossi spet nakaj joka... klik

Samo moment prosim, če si že linkal na to zgodbo jo prosim ne narobe interpretirati. To ni nobeno jokanje ampak so dejstva. Kako bi se ti počutil, če bi s svojim talentom Yamahi razvil motor in celoten paket v pravo smer, nato pa oni na ta motor posadijo so-pilota, ki v bistvu žanje tvoj večleten trud in obvezo. Saj je čisto pošteno povedal, jaz bi tudi počasi po-pizdil. Nekateri, ki se malce bolje spoznamo na dirkanje kot ti, vemo, da šteje celoten paket (letni razvoj) in ne samo pilot. Torej, kakšno jokanje, pošteno je povedal kaj ga muči. Lorenzo je res mlad in super pilot vendar se je vsedel na zrihtan motor/paket; jaka muda, doktor pa se je vsedel na zaenkurac motor, ko je presedlal k Yamahi in jo pripeljal do točke kjer je danes! Nagrada od Yamahe pa; eto ti enga mladga junca, ki bo dal vse od sebe, da te nažge. No sedaj pa razmisli malo v čem je poanta? :whistle:

v tem da se meni to zdi čisto logično...

capirossi je razvijal ducatija, naredil je iz nega zmagovalno mašino, potem pa je prišel stoner in vse skup požel... a se je kdaj pritožil da so mu koga prpelali? nikol...

tukaj je zgodba skor ista... in to se mi zdi logično. dejstvo je to da je to nekaj povsem normalnega... rossijevo jokanje pa ni nobeno dejstvo ampak sranje...

vem da je težko gledat, da pač jorge dosega uspehe na motorju ki ga je rossi razvil (v bistvu majo veliiiiko vlogo pr tem njegovi inžinirji in s takimi inžinirji ti ni treba bit rossi da ti rata), ampak kaj njega briga. on za to ni nič na slabšem. še vedno ima najboljši motor. še vedno je nr1. v ekipi. še vedno je dober in še vedno zmaguje. nevem kaj se ma za pizdit. če je najboljši naj to dokaže tudi sedaj. itak vsi pravite da mu jorge ne seže do kolen. pa naj zdaj rossi to dokaže. če ga bo jorge pač v naslednjih sezonah nascal, to pomeni da je dani trenutek boljši...

meni se zdi poteza yamahe edina logična... logično je da želijo imeti v vrhu še enega voznika, ne pa sralico kot je bil edwards v preteklih sezonah, ko ni bilo nič od njega. nenazadnje gre za moštveni in konstruktorski naslov. glede na to da se rossi precej vali zadne cajte, je potrebno imeti tudi 2. dirkača...

po vašem bi torej moral imeti 2. sedež v ekipi en ki bi redno zaostajal za rossijem in se vozil pod stopničkami? ja ko boste vi šefi ekipe mejte tko, pa boste vidl kk je fajn...

nekaterim ni bil nikol problem močan moštveni kolega. še radi so videli da majo nekoga s katerim se lahko kosajo.

sploh pa nevem kaj je potem rossi svaril lorenza naj ne gre na ducatija, ker se lahko opeče, da ima pri yamahi najboljši motor in da je pametno da ostane. se je bal da nebi stoner pršu, ki bi ga lahko ponižal al kaj?

nevem zakaj se je tako "veselil" danija, češ da bi bil dober moštveni kolega. dani bi bil lahko še nevarnejši od horheja...

in nenazadnje zakaj je šele sedaj začel jamrat, ko je že vse podpisano?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niso valda pr Yamahi tok freh, da bi si rekl, sej mamo Lorenzota, k je parkrat cenejsi k Rossi, pa se z njim daje za zmage...

Le kaksn bo odgovor Yamahe?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje bo letos dokazal Lorenzu kdo je glavni, nasledn let pa tud....a bo pol se potrebna debata? :lol1:

hm letos verjetno ne...

naslednje leto pa v kolikor bomo spet gledali boje rossi-lorenzo, pa bodo odločale res malenkosti... in verjetno rossi to ve, zato pa jamra...

samo naslednje leto jst vseeno stavim na caseya in na danija. samo da bo dani težo sestavil celo sezono...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za Pedroso so pa precej potrpežljivi pri hondi, čudno da so sploh podaljšal pogodbo, je pa tist 1 let pomoje zadnje leto če ne bo prvak.

Če bo Spies letos že prvak WSBK pa nej bi imel možnost kar nasledn let že v motoGP namesto Toselanda, naj bi z njim čakal na razplet sezone :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bi prej reku da je dani potrpežljiv do honde... honda se je mal zamislla in dojel so v čem je problem... zdej lahko pričakujemo neki več od honde...

zanimivo mi je edin to da ma simončeli pr gresiniju večjo podporo honde kot melandri... ampak vseen mislm da bo marko blizu vrha... :)

lahko bi ga vzeli v tovarniško ekipoza 2011, če slučajno dani zataji :D

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem zakaj se je tako "veselil" danija, češ da bi bil dober moštveni kolega. dani bi bil lahko še nevarnejši od horheja...

in nenazadnje zakaj je šele sedaj začel jamrat, ko je že vse podpisano?

Zato, da imaš ti o čem nakladat ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...samo naslednje leto jst vseeno stavim na caseya in na danija. samo da bo dani težo sestavil celo sezono...

Kakor vem, ti čisto pred vsako dirko staviš ali na Lorenza, ali na Caseya ali pa na Danija, celo na Haydna kdaj... Nikoli še nisem opazil, da bi karte položil na Doktorja :grrr

Zato pa si u qurcu poznavalec.:grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakor vem, ti čisto pred vsako dirko staviš ali na Lorenza, ali na Caseya ali pa na Danija, celo na Haydna kdaj... Nikoli še nisem opazil, da bi karte položil na Doktorja :grrr

Zato pa si u qurcu poznavalec.:grim

naprimer v brnu sem "stavil" na rossija in na lorenzov padec, pa sem mel prav... :)

na zadnjih dveh dirkah sem svoje upe polagal na danija, pa mu ni zneslo...

hayden je zame favorit v PI, nikoli ga še nisem uvrščal med kandidate za zmago, sem pa povedal že neki časa nazaj da ga pričakujem vsaj na 2. stopnički v PI-ju... če ga nebo spet de angelis zbil v prvem ovinku... čeprou tut v estorilu bi hayden znal bit nevaren, lani je peljal daleč najboljšo dirko prve polovice sezone tam, pa je potem odletel...

glede na to da je pri nickyju veliko odvisno od piste bi se znal dobro odrezat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!