Skoči na vsebino

MotoGP 2009


Geiger Sturzflug

Priporočene objave

In brez Rossija, navsezadnje je ravno on pripeljal Burgessa in ostalo druščino s sabo.winkiss.gif

Mislim, da je jasno, kaj sem hotel s tem povedat. Brez njega bi verjetno Rossi težje osvojil naslov prvaka z Yamaho, kljub temu, da je THE DOCTOR :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da je jasno, kaj sem hotel s tem povedat. Brez njega bi verjetno Rossi težje osvojil naslov prvaka z Yamaho, kljub temu, da je THE DOCTOR :winkiss:

Ajde, prvič si slišal za Burgessa, ko je Rossi začel dominirat.

V končni fazi je čist vseeno, zakaj & kako se je začela Valetova kariera, dejstvo je, da ko/če zašajna na nebu (pisti) nova zvezda, se pač mora fse poklopit, od ekipe do pilota. Če komu še dandanašnji ni to jasno, zna bit pa res problem... A ne, Kenny JR?

V isti fazi bi lahk dejali, da brez Brawna in Todta ne bi bilo Schumacherja. Ali obratno, ofkors. Uspehi so pač povezani.

Zdej si hrem pa enha naroljat, v večno čast in slavo Doktorju.B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ste napisal kar neki lepih in pametnih stvari, sicer bi mel še kje kej za pripomnit, pa se mi ne da replicirat... reku bi sam še to, da je stoner že 2001 z nekaj nastopi v 125 opozoril nase, še prej seveda v španskem in se mi zdi da britasnkem prvenstvu... 2002 in 250ccm je bila naravnost odlična sezona... dosegel je celo nekaj 5ih in 6ih mest takrat in glede na to da je bil komaj 16 letni mulc je to izjemno... škoda ker je nekaj dirk odletel, ker bi lahko dosegel še kak boljši rezultat... takrat je casey dokončno naredil vtis name, čeprav sem zanj vedel že precej prej... od takrat vedno stiskam pesti zanj... mal se mi je edino oddaljil 2006, ko se je tak zaletavo zaganjal, takrat mi pač ni blo čist jasno kaj mu je, ampak je naslednje leto pokazal kam cilja in da ga drugo kot štengce pač ne zanimajo... tud to je precej pripomoglo k temu, da je zdej na pavzi...

me moti tut to da govorite, da je stoner tisti naslov dosegel slučajno in da je bil le splet okoliščin... pa sej ni hayden, al pa recimo kennyjr (čeprav tudi tadva nista kr tko osvojila prvenstva, sam sta ga pa bolj na račun tega da sta mela tisti čas slabe nasprotnike, čeprav kennyjr roko na srce ni mel nekega hudega motorja)

stoner je takoj naslednje leto bil spet v boju za prvaka, sicer spušil, ampak vseeno in to proti rossiju, ki je bil v "top" formi za razliko od 2007, stoner pa je mel precej smole v 1/2 sezone... letos je vodil v prvenstvu dokler ni zbolel... dejstvo je da je stoner še vedno v igri za zmago na vsaki dirki in vsako sezono v igri za naslov in še bo pokazal kaj zmore... tudi če ne bo prvak, sem lahko prepričan da se bo sigurno še boril za naslov... že naslednjo sezono...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

simoncelli razlaga zakaj je padel: “I had a problem from the fourth lap with traction control, and the bike was cutting out at the wrong moments so I couldn’t ride properly. Later I tried to disconnect it and the bike worked better but the way it was reacting was a bit different to how it had been on the previous two days of the Grand Prix.”

:eek: tud 250 majo TC? pa moto2 ga bo mel dovoljenga?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že na TVju se je vidl kok je Hayden jezen, ampak tale posnetek pa to samo še potrdi

Me pa zanima kako bi zgledal, če bi Rossi res prestopu k Ducatiju.

Če prestopi k Ducatiju in če postane z njimi prvak, nastane tako močna legenda, da bi potem, ko bi šel v penzijo, lahko kar zaprli prvenstvo, ker bi bilo le-to naprej samo še bleda senca tega, kar bi se dogajalo v tisti sezoni ...

In v Italiji bi mu lahko postavili spomenik v nadnaravni velikosti cirka 100 metrov, rdeče barve seveda ... nekaj, kar bi zasenčilo vse rodoške Kolose, Kitajski zid, ... celo mene!!! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kljub temu, da ima Yamaha dva odlična voznika, brez Burgessa Yamaha nebi bila nikoli to, kar je sedaj v GPju.

Ne pozabite, da je bila Yamaha prav tako trikrat zapored prvak že z Waynom Raineyjem.

No, trenutno brez Rossija in Burgessa res verjetno ne bi bila tako močna ...

Vprašanje pa, kaj bi doživela z Agostinijem? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če prestopi k Ducatiju in če postane z njimi prvak, nastane tako močna legenda, da bi potem, ko bi šel v penzijo, lahko kar zaprli prvenstvo, ker bi bilo le-to naprej samo še bleda senca tega, kar bi se dogajalo v tisti sezoni ...

In v Italiji bi mu lahko postavili spomenik v nadnaravni velikosti cirka 100 metrov, rdeče barve seveda ... nekaj, kar bi zasenčilo vse rodoške Kolose, Kitajski zid, ... celo mene!!! ;)

Že tvoja usta (da ne rečem g....) težko :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bi bil najbolj srečen če bi se vrnil nazaj k HRC-ju :rolleyes:

jah kamorkoli... rossija je lepo vidt v kateremkoli moštvu, ker pač je neki spešl, če rossi prestop nekam na novo in z novo ekipo osvoji dirko... bil bi spektakel tista dirka, vsi bi govorili o tem... celo zame... ampak za njega vseen nebi naviju :D

Že tvoja usta (da ne rečem g....) težko :naughty:

:evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če prestopi k Ducatiju in če postane z njimi prvak, nastane tako močna legenda, da bi potem, ko bi šel v penzijo, lahko kar zaprli prvenstvo, ker bi bilo le-to naprej samo še bleda senca tega, kar bi se dogajalo v tisti sezoni ...

Ja, ja, tako kot so "zaprli" prvenstvo F1 po Schumacherju.

Meni osebno je SBK bolj zanimiv od GP-ja, pa tam ni nobenega klovnovskega doktorja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ja, tako kot so "zaprli" prvenstvo F1 po Schumacherju.

Meni osebno je SBK bolj zanimiv od GP-ja, pa tam ni nobenega klovnovskega doktorja.

tam prevladuje dirkanje ne pa de doktor to de doktor ono... in samo kaj de doktor bo in kaj de doktor ne bo...

v sbk so big ben, nitro nori, mad max... in oni dirkajo, nikogar ne zanima kolkrat na dan si ga vržejo na roko, ampak kaj pokažejo na stezi. v ospredju so bitke na stezi in ne ali bo velikemu de doktorju spet uspelo, ali pa ga bo horhe nascal...

včasih je bilo na bolj "strokovnih" straneh/forumih še nekaj objektivnega komentiranja in poročanja o trenutnem dogajanju, povdarek na dirkanju... sedaj je pa še tam.. de doktor je car, on bo prvak (že v naprej) in nasploh samo de doktor, de doktor, de doktor obvalda... sej ni s tem nč narobe, samo če je pa samo to, je pa narobe...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej, ce novinarji napihujejo zadevo v tej smeri, to se ne pomeni, da ne dirkajo v motogp :headbang:

pa niti nisem mislil na novinarje... sploh ne na tiste na twentifordotkom... ampak nasplošno na spremljevalce, na samo miselnost vseh v tem športu itd... vse teži k temu...

v wsbk pa lahko slišiš res veliko o dirkanju...

motogp postaja bol enko komercialno sranje, tak ko F1... pa ne sam zarad rossimanije...

že s tem, da dorna pravice deli komercialnim televizijam kot so poptv in ostale laične televizije, zabija velik žebelj v motogp krsto...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ja, tako kot so "zaprli" prvenstvo F1 po Schumacherju.

Meni osebno je SBK bolj zanimiv od GP-ja, pa tam ni nobenega klovnovskega doktorja.

tam prevladuje dirkanje ne pa de doktor to de doktor ono... in samo kaj de doktor bo in kaj de doktor ne bo...

v sbk so big ben, nitro nori, mad max... in oni dirkajo, nikogar ne zanima kolkrat na dan si ga vržejo na roko, ampak kaj pokažejo na stezi. v ospredju so bitke na stezi in ne ali bo velikemu de doktorju spet uspelo, ali pa ga bo horhe nascal...

včasih je bilo na bolj "strokovnih" straneh/forumih še nekaj objektivnega komentiranja in poročanja o trenutnem dogajanju, povdarek na dirkanju... sedaj je pa še tam.. de doktor je car, on bo prvak (že v naprej) in nasploh samo de doktor, de doktor, de doktor obvalda... sej ni s tem nč narobe, samo če je pa samo to, je pa narobe...

khm. jaz mam tud raje WSBK. je drgač. mal bol "kmečko". nemormo pa mimo tega da se tja selijo motoGp dirkači, ki v velikem cirkusu niso več konkurekčni. Haga Checa Xaus Bayliss, Biaggi, Tamada, Nakano, Laconi, da je pot v WSBK drugačna kot pot v Moto Gp, v WSBK prideš skozi nacionalna prvenstva serijskih strojev, al pa "rikverc" iz MotoGp, v veliko ligo pa po pravilu s dirkalnimi prototipi 250.. . . za katere sm pred pol ure zvedel de majo traction controll

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za katere sm pred pol ure zvedel de majo traction controll

se ti vidi da nisi več vseved :naughty: :naughty: sedaj si car, si ql, ampak veš pa ne več vsega :whistle:

no ja nekateri smo pač vsevedi in kot se od vsevedov pričakuje, sem to da imajo 250cc stroji TC seveda vedel :)

po naklučju sem zadnjič nekaj ujel ko se je šlo od aoyamine ostarele honde, sej nevem za kaj je šlo, ampak je bil TC omenjen :D

aja tudi gabor je ob svojem jamranju da ma samo en konkurenčen motor v 250cc omenjal neki...

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haga, Bayliss in Xaus so bili najprej SBK dirkaci, prestopili v GP in tam "pogoreli" (ce se malce cinicno izrazim) ter vrnili nazaj v SBK. Res, da je vecina prestopov v smeri MotoGp -> SBK, kjer na stara leta bivse zvezde kazejo zobe, vendar so odhodi v obratno smer tudi pogosti. Se pa strinjam, da SBK dirkacem v MotoGp enostavno ne gre, ceprav ze od prvega njegovega nastopa z nekonkurencno Aprilijo, navijam za Edwardsa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tam prevladuje dirkanje ne pa de doktor to de doktor ono... in samo kaj de doktor bo in kaj de doktor ne bo...

v sbk so big ben, nitro nori, mad max... in oni dirkajo, nikogar ne zanima kolkrat na dan si ga vržejo na roko, ampak kaj pokažejo na stezi. v ospredju so bitke na stezi in ne ali bo velikemu de doktorju spet uspelo, ali pa ga bo horhe nascal...

včasih je bilo na bolj "strokovnih" straneh/forumih še nekaj objektivnega komentiranja in poročanja o trenutnem dogajanju, povdarek na dirkanju... sedaj je pa še tam.. de doktor je car, on bo prvak (že v naprej) in nasploh samo de doktor, de doktor, de doktor obvalda... sej ni s tem nč narobe, samo če je pa samo to, je pa narobe...

Vzem tabletko pa bo.....tak antifortysixdoktorin....blagodejno vpliva na um in telo..... :naughty: :evilgrin: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vzem tabletko pa bo.....tak antifortysixdoktorin....blagodejno vpliva na um in telo..... :naughty: :evilgrin: :grim

al pa če bi bil ti mal tih?

  • Ni mi všeč 8
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hum kako resna je tale stvarca?

http://www.siol.net/sportal/avtomotosport/motociklizem/2009/09/v_valencii_nova_motogp_ekipa.aspx

skor bi reku da prvič slišm?

glede na to da BMW zapušča F1 bi se lahko preizkusili tuki... ampak pomojem da se zna vse hitro končat, če se bo sploh začelo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja valda ce Rossi rece, verjetno bomo bolj njemu verjel, ker dejansko dirka proti njemu kaj? Ce si mislil, da bi mogl tebi? :hmm::lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne samo fora je v tem da govorite... stoner nima pojma... stoner rossiju do kurca ne seže...

pol pa ko rossi reče da je stoner težko premagljiv pa takoj vsi... stoner je full dober, težko ga je premagat... lala...

OVCE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!