Skoči na vsebino

MotoGP 2009


Geiger Sturzflug

Priporočene objave

Nikol mi nebo jasno zakaj je suzuki spustil iz rok tak dragulj kot je BEN SPIES worship.gif

Maš BENA pa dobiš pol sekunde,smo pa na stopnicah.......whistle.gif

hey i'm beq :D upam da ste me pogrešal čez vikend :D

suzuki je bena želel v motogp že letos... ampak je ben zahteval preveč denarja... predolgo je vztrajal pri svojem in ko je spustil svojo ponudbo je bilo že prepozno...

pogodbo z yamaho je ben podpisal tudi v zadnjem trenutku za izjemno malo denarja, glede na to kolk je zahteval pri suzukiju... suzuki mu pač ni nč težil glede podpisa in so bli izjemno fer do njega... kar se meni zdi prav...

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zelo grfična ponazoritev, kako krasen motor je bil rc211v, in kako so u prazno brcnili z pravilom 800ccm, vrh so skrčili na tovarniške ekipe, v treh letih ni zmagala niti ena privat ekipa.

MotoGP race winners: 990cc (2002-2006)

Honda: 10 - Valentino Rossi, Sete Gibernau, Max Biaggi, Marco Melandri, Nicky Hayden, Dani Pedrosa, Alex Barros, Toni Elias, Makoto Tamada, Tohru Ukawa.

Yamaha: 2 - Valentino Rossi, Max Biaggi.

Ducati: 2 - Loris Capirossi, Troy Bayliss.

Suzuki: 0

Kawasaki: 0

Aprilia: 0

Roberts: 0

WCM: 0

Moriwaki: 0

MotoGP race winners: 800cc (2007 onwards)

Yamaha: 2 - Valentino Rossi, Jorge Lorenzo.

Ducati: 2 - Casey Stoner, Loris Capirossi.

Honda: 2 - Dani Pedrosa, Andrea Dovizioso.

Suzuki 1 - Chris Vermeulen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj ni zmagala nobena privat ekipa? ker je honda zanič in ker je nehala dajat konkurenčne motorje privatnikom...

z 800cc niso neposredno uničli privatnikov... uničli so hondo... in to je blo dost...

tam nekje kjer je bla tiste čase honda, je sedaj yamaha (le zakaj)... ki pa pač nima pogojev da bi naredila to kar je takrat honda... še ene konkurenčne privatne ekipe si ne morejo privoščit... k temu je precej pripomogla tudi recesija...

in ja tako kot je rossi reku, z 800cc so vse zajebal... ni več zanimivo... wsbk stil vožnje je 1000x boljši...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj ni zmagala nobena privat ekipa? ker je honda zanič in ker je nehala dajat konkurenčne motorje privatnikom...

z 800cc niso neposredno uničli privatnikov... uničli so hondo... in to je blo dost...

tam nekje kjer je bla tiste čase honda, je sedaj yamaha (le zakaj)... ki pa pač nima pogojev da bi naredila to kar je takrat honda... še ene konkurenčne privatne ekipe si ne morejo privoščit... k temu je precej pripomogla tudi recesija...

in ja tako kot je rossi reku, z 800cc so vse zajebal... ni več zanimivo... wsbk stil vožnje je 1000x boljši...

pa povej to toselandu in edwardsu. kr se mi zdi de onadva tega nevesta.

in pliiiiz reči de neboš hodu tud u wsbk temo tolk nabijat kot to počneš tuki. . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si sploh prebral do konca isto vrstico... napisal sem da si niti ene konkurenčne privatne ekipe ne morejo privoščiti...

edwards in toseland pač nimata konkurenčnega motorja in to je bilo z njune strani že dostkrat povedano... edino v assnu sta bila mal bolj optimistična, pa nevem če lih upravičeno...

torej zakaj že nabijam :headbang:

medtem ko ti napišeš post čist za bv... sam zato ker neznaš prebrat vsega... bravo...

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si sploh prebral do konca isto vrstico... napisal sem da si niti ene konkurenčne privatne ekipe ne morejo privoščiti...

edwards in toseland pač nimata konkurenčnega motorja in to je bilo z njune strani že dostkrat povedano... edino v assnu sta bila mal bolj optimistična, pa nevem če lih upravičeno...

torej zakaj že nabijam :headbang:

medtem ko ti napišeš post čist za bv... sam zato ker neznaš prebrat vsega... bravo...

jez sem čist use prebral. no worries. nevem, zakaj si yamaha nebi mogla prvoščit, zakaj si Honda nebi mogla prvoščit. sej ljudje plačajo. nekaj gnilega je v padocku. in denar nima kej dost veze s tem. vsaj pr teh dveh znamkah. Suzuki in Ducati sta pritlikavi firmi napram yamahi in predvsem Hondi. oni ne sfolgajo pr izdelavi komponent. za H in Y pa opravičil ni. nočejo.

zakaj nabijaš? nimam pojma. Tak pač si.

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z 800cc niso neposredno uničli privatnikov... uničli so hondo...

Honda je uničila sama sebe!In to samo zato,ker so bebci mislili,da so najboljši!In da je gospod DOKTOR ROSSI le voznik!Pravilno,da so dobili po p...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Honda je uničila sama sebe!In to samo zato,ker so bebci mislili,da so najboljši!In da je gospod DOKTOR ROSSI le voznik!Pravilno,da so dobili po p...

To je čista resnica in tkole sta na lovorikah svoje slave popušila tut Castrol pa Michelin...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

otroci se nič ne sekirajo, sam uživajo :OK: (mogoče še bolj, če komu s tem stopijo na (velik in boleč) žulj :naughty: )

Mattia Pasini: "This Ducati is such fun!"

saj bomo kmalu videli če so to samo besede ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj bomo kmalu videli če so to samo besede ;)

Pri dukatiju imajo očitno glih obraten "sistem" kot yamaha-Rossi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jez sem čist use prebral. no worries. nevem, zakaj si yamaha nebi mogla prvoščit, zakaj si Honda nebi mogla prvoščit. sej ljudje plačajo. nekaj gnilega je v padocku. in denar nima kej dost veze s tem. vsaj pr teh dveh znamkah. Suzuki in Ducati sta pritlikavi firmi napram yamahi in predvsem Hondi. oni ne sfolgajo pr izdelavi komponent. za H in Y pa opravičil ni. nočejo.

zakaj nabijaš? nimam pojma. Tak pač si.

yamaha sama pravi da si zaradi finančin zmožnosti ne morejo privoščit več konkurenčnih moštev...

to leti na to, zakaj Tech 3 nima konkurenčnih motorjev... zdej če je bullshit mi je čistvo vse eno...

kaj je sploh važno al res ne morejo, al samo nočejo, al karkoli... to sploh ni bila debata.. debata je bla zakaj so takrat privatniki zmagovali in zdaj ne zmagujejo... pa sm ti lepo povedal da če bi yamaha dajala privatnikom konkurenčne mašine, tako kot je takrat delala honda, bi tudi privatniki lahko zmagovali... in nevem kdo je sploh omenjal denar... pa če že, dojemi da je recesija in da vsi šparajo, da nočejo ničesar tvegat in razmetavat, da je vse v pizdi... lahko tudi da le ne želijo več konkurenčnih ekip, ker majo svoja dva in jim je to dost... sploh nima veze zakaj... jst sm samo povedal zakaj privatniki ne zmagujejo več... zagotovo to ni razlog 800cc tako kot ste vi povedali... kot si rekel v ozadju je nekaj drugega... kubiki nimajo veze (vsaj neposredne ne, sej sm že prej pisal)... če bi privatne ekipe mele konkurenčne mašine bi blo vseeno al je 300ccm al 1600...

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Honda je uničila sama sebe!In to samo zato,ker so bebci mislili,da so najboljši!In da je gospod DOKTOR ROSSI le voznik!Pravilno,da so dobili po p...

mislim da so bili prvaki tudi brez rossija... ane?

hayden jim je privozil naslov in tisto sezono so imeli konkurenčen motor, pa čeprav rossija in predvsem tistih ki so šli z njim že 3 leta ni bilo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok tale je pa res umazana :BUA:

drgač pa rossi nebo mel nikol take babe zraun sebe, ki nebo ena keš pička ;)

me prav zanima kako bi se rossi mulu, če bi kdo zmontiru stonerja v objemu njegovega učota hahaha :D

minus zame za zlobo :D

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drgač pa rossi nebo mel nikol take babe zraun sebe, ki nebo ena keš pička ;)

Že mel, ma , bo mel... ;)

Ka pa vem... karakterno sta si zelo različna... mislim, da punce bl privlači #46 karakter... če pa iščejo za daljšo zvezo jih pa tud kr dost, k bi ble zadovoljne z takim poštenim fantkom, kt je "27 karakter... IMO.

Sej nema veze... rajš bi bil na Rossijevem mestu, k pa na Stonerjevem... kkr kol gledam ;) .... pa pomojem tudi ti ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam bi bla tale Adriana, za nažgat do blokade pa brez TC :yea1: lohk tud kenguru style če ji paše :hmm:

sam pol ne boš mogu dat gasa do konca kadar ti bo zapasal.....jst bi še enkrat premislu no

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimivo je tudi da je tale članek kr globoko napisan glede tega kaj se je dogajalo s caseyem...

PA NISEM ZASLEDIL NOBENEGA ROSSI/#46 SINDROMA, DA BI GA KDORKOLI PSIHIČNO ZJEBAL IN DA SE JE POSRAL :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimivo je tudi da je tale članek kr globoko napisan glede tega kaj se je dogajalo s caseyem...

PA NISEM ZASLEDIL NOBENEGA ROSSI/#46 SINDROMA, DA BI GA KDORKOLI PSIHIČNO ZJEBAL IN DA SE JE POSRAL headbang.gif

daj degen ne bluzi, pa se idi v peskovnik igratheadbang.gif

ker tvoje kozlarije brat. ej povej kak to da ti ne komentiras dirk na popu al da dsf ko mas toliko znanja o motociklizmu whistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

daj degen ne bluzi, pa se idi v peskovnik igratheadbang.gif

ker tvoje kozlarije brat. ej povej kak to da ti ne komentiras dirk na popu al da dsf ko mas toliko znanja o motociklizmu whistle.gif

vsaj ena fovšljiva privoščljiva rit nisem, ki govori tako nespoštljivo o nekom, da izgleda kot da bi bila navadna nula, v resnici, pa tisti ki ga pošilja v nič nebo nikoli 100x manj uspešen kot je on...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsaj ena fovšljiva privoščljiva rit nisem, ki govori tako nespoštljivo o nekom, da izgleda kot da bi bila navadna nula, v resnici, pa tisti ki ga pošilja v nič nebo nikoli 100x manj uspešen kot je on...

ej ful stari car si. sploh v uspešnem nabijanju v temi moto gp. tu ti stvar uspeva ne 99,9% ampak 100%

aja pa ne mislim si samo jaz da si z.... d.... ampak se vsaj 7/8 obiskovalcev rubrike moto gp.

aja pa no velecenjeni strokovnjak gp ki spremlja dirke ze od 4 leta če se ne motimtrance_25_naughty.gif

jaz sem takrat se risanke gledalwinkiss.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!