Skoči na vsebino

MotoGP 2009


Geiger Sturzflug

Priporočene objave

pa koga briga kaj si ti delu pr 4ih letih, na motosvetovem forumu v temi motogp 2009? headbang.gif

dejstvo je da si jih gledal mal preveč in si sedaj zabit worship.gif

glej degenski šmrkavec.

javno oznanjam da ti bom naredil kaksno rekonstrukcijo obraza in to zastonj. aja pa najboljse plastične kirirge si vnaprej priskrbi. ker se bojim da bos najvrjetneje kakšnemu psu podoben.

ker ta zabita te bo krepko stala. koga od nas brigajo tvoja nabijanja v tej temi, kaj se ne zavedas da vsem tukaj ze presedaš in si tarča posmehaheadbang.gifheadbang.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej ful stari car si. sploh v uspešnem nabijanju v temi moto gp. tu ti stvar uspeva ne 99,9% ampak 100%

aja pa ne mislim si samo jaz da si z.... d.... ampak se vsaj 7/8 obiskovalcev rubrike moto gp.

aja pa no velecenjeni strokovnjak gp ki spremlja dirke ze od 4 leta če se ne motimtrance_25_naughty.gif

jaz sem takrat se risanke gledalwinkiss.gif

zdej je tud docent doktor wsbk-ja. tud tam mu uspeva 100 odstotno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stoner v današnjem intervjuju zgleda kot prerojen, upam da je končno prebrodil težave kakršne je pač imel in da

se nam obetajo zanimive zadnje dirke prvenstva

čeprav mislim da ga ta vikend še ne bo ''zraven'', upam pa da se motim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

20090110YAM_G.jpg

Za ta vikend v Estorilu, posebaj obarvani Yamahi.trance_44_wink5.gif

Za Rossija bo to že 100. nastop za Yamaho.

brrrr...

yamaha mi je bla v daleč najlepše poslikana... tole je pa grdo...

stoner bo težko že na prvi dirki razfakal, ampak bomo vidl :) upajmo na čim boljšo predstavo :) da se ogreje za domačo dirko ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stoner bo težko že na prvi dirki razfakal, ampak bomo vidl :) upajmo na čim boljšo predstavo :) da se ogreje za domačo dirko ;)

Moje mnenje je,da ko bo,kot je že logično :evilgrin: daleč za Rossijem :naughty: bo ga začela spet dajat neka "bolezen"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje mnenje je,da ko bo,kot je že logično :evilgrin: daleč za Rossijem :naughty: bo ga začela spet dajat neka "bolezen"

Kakorkoli, Stoner je eden boljših dirkačev, in prav po zaslugi njega in Rossija je bilo nekaj res izrednih predstav. Kaj pa Stonerja v resnici daje, pa lahko mi tule le domnevamo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stoner je eden boljših dirkačev

Zame nič boljši kot vsi "as-i"ki vozijo v Gp...Kot izgleda bolj muha enodnevnica kot pa nek resen favorit :krneki: poleg tega še ves nek "zjokan",ki krivi vse drugo kot sebe...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zame nič boljši kot vsi "as-i"ki vozijo v Gp...Kot izgleda bolj muha enodnevnica kot pa nek resen favorit :krneki: poleg tega še ves nek "zjokan",ki krivi vse drugo kot sebe...

Zdele mal u prazno švasaš, in če bi kdo bil lahko muha enodnevnica, je to njegov moštveni kolega. In koliko od teh, ki nastopajo v prvenstvu GP, je osvojilo naslov prvaka, oziroma se je borilo ali se bori. Kakorkoli, izstopa navkljub cmizdenju :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdele mal u prazno švasaš, in če bi kdo bil lahko muha enodnevnica, je to njegov moštveni kolega. In koliko od teh, ki nastopajo v prvenstvu GP, je osvojilo naslov prvaka, oziroma se je borilo ali se bori. Kakorkoli, izstopa navkljub cmizdenju :evilgrin:

Stoner je kot Hayden in ne kot Mamola,Schwantz,Rossi,Rainey,Agostini,Doohan... za katere je vsaj moje mnenje,da ne glede kaj so uspeli dosežt se jih bomo-bodo vsi spominjali...Me prav zanima kdo bo čez recimo 17let rekel kaj je Stoner dober...

Popravljeno . Popravil sesir
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stoner je kot Hayden in ne kot Mamola,Schwantz,Rossi,Rainey,Agostini,Doohan... za katere je vsaj moje mnenje,da ne glede kaj so uspeli dosežt se jih bomo-bodo vsi spominjali...Me prav zanima kdo bo čez recimo 17let rekel kaj je Stoner dober...

Schwantz je bil meni najbolj cool dirkač takratnega časa, sam da bi pa kaj več pokazal kot Stoner ..,Mamola je bil ljubljenec publike prav zarad svojga šova pred in po dirki, prvak nikoli. Tko da..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stoner je kot Hayden in ne kot Mamola,Schwantz,Rossi,Rainey,Agostini,Doohan... za katere je vsaj moje mnenje,da ne glede kaj so uspeli dosežt se jih bomo-bodo vsi spominjali...Me prav zanima kdo bo čez recimo 17let rekel kaj je Stoner dober...

dej ne nabiji...

stoner 18 zmag in hayden 3... hayden se je boril za naslov eno leto, stoner se je do letošnje bolezni boril že tretjo sezono zapored...

stonerja lahko z lahkoto pripišemo med take kot so mamola in schwantz... ima ravno toliko ali celo več naslovov, zmage bodo pa tut še pršle, nenazadnje je star 23 let...

rossi, rainey, agostini, doohan, so pa vsaj po statistiki čist druga grupa, ker majo že samo naslovov 3x, 4x, 5x več... ampak stoner je še vedno star 23 let...

nevem kako ga lahko enačiš s haydnom, ki ima v bistvu samo eno izjemno sezono in je res neke vrste muha enoletnica, stoner pa to zagotovo ni saj je v samem vrhu že 3 leta zapored...

če nekoga ne maraš še ni slab jasno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Schwantz je bil meni najbolj cool dirkač takratnega časa, sam da bi pa kaj več pokazal kot Stoner ..,Mamola je bil ljubljenec publike prav zarad svojga šova pred in po dirki, prvak nikoli. Tko da..

Saj glih to sem hoto povedat!Da to so dobri dirkači,ki so nam ostali v srcu in za katere še vedno kako lepo rečemo in jih "spoštujemo"Stoner pa to ni!Ti dirkači so se tudi neki časa vozili v vrhu in ne "samo" jokicali.

In po čem se bomo čez 17let spominjali Stonerja?Po enem naslovu(za katerega je pač čisto slučajno bil na pravem mestu ob pravem času :evilgrin: )in nekem jokanju....Aja pa po temu,kako njegova žena lepo gleda Rossija :evilgrin: :whistle:

Bistvo je,da Stoner po ničemur ne izstopa,kot so to našteti!

Pa ne,da ga ne maram ali karkoli!Saj včasih se res pelje...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stonerja lahko z lahkoto pripišemo med take kot so mamola in schwantz... ima ravno toliko ali celo več naslovov, zmage bodo pa tut še pršle,

nevem kako ga lahko enačiš s haydnom, ki ima v bistvu samo eno izjemno sezono in je res neke vrste muha enoletnica, stoner pa to zagotovo ni saj je v samem vrhu že 3 leta zapored...

če nekoga ne maraš še ni slab jasno?

Ne ga ne moremo!Mogoče,če bodo te zmage še prišle!Vendar bo to iz postelje zelo težko!

Čaki a nekdo,ki je 2leti kao v vrhu(ne 3 ker ga letos ni)je pa lahko že kr med največjimi imeni moto gp-ja? Daj ne sanjaj!Se pravi je samo leto več kot Hayden,ki pa je po tvoje muha enoletnica...No pol je zaenkrat Stoner muha "dvoletnica" :winkiss: .

Kot si napisal :whistle: Star je 23let in bo moral še marsikaj pokazat na pisti,da ga bomo lahko pripisali med take "legende"

Pa ni,da koga ne maram!Sam pač moje mnenje je,da še ni toliko pokazal,da bi ga lahko "enačili" s temi asi!

Glede maranja bi to moralo tebi bit bolj jasno,ko skozi neki čez doktorja,ker ga pač ne maraš!

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Schwantz je men osebno izstopal zato, k se je boril z Suzukijem, ki je bil takrat nekonkurenčen proti Yamahi in danes je tako nekonkurenčen tudi Ducati. Lahko, da se ti Stonerja ne boš spominjal kot nekdanjega prvaka v GP, se ga bo pa mlajša generacija, čeprav vsi Rossijevi sotekmovalci kajhirto zbledijo v njegovi senci. In iz naslova dirkanja, je en Schwantz vreden ravnotoliko, kot Haydn.Pa je bil drugače Schwantz Rossiju vzor. In če se Wayne Rainey nebi tako hudo poškodoval, bi Schwantz verjetno nikoli ne bil prvak ( je bil tandem Yamaha Rainey, prehud za Schwantza).

In kljub odsotnosti, je bil Stoner še kar nekaj časa favorit za stopničke. Se pravi, da se je dobro boril, dokler je vozil.

Tehnično gledano je Stoner dober voznik, drugo pa je njegov odnos do publike, oz. nejgova karizma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ga ne moremo!Mogoče,če bodo te zmage še prišle!Vendar bo to iz postelje zelo težko!

Čaki a nekdo,ki je 2leti kao v vrhu(ne 3 ker ga letos ni)je pa lahko že kr med največjimi imeni moto gp-ja? Daj ne sanjaj!Se pravi je samo leto več kot Hayden,ki pa je po tvoje muha enoletnica...No pol je zaenkrat Stoner muha "dvoletnica" :winkiss: .

Kot si napisal :whistle: Star je 23let in bo moral še marsikaj pokazat na pisti,da ga bomo lahko pripisali med take "legende"

Pa ni,da koga ne maram!Sam pač moje mnenje je,da še ni toliko pokazal,da bi ga lahko "enačili" s temi asi!

Glede maranja bi to moralo tebi bit bolj jasno,ko skozi neki čez doktorja,ker ga pač ne maraš!

jasno da stoner ni še nikakršna legenda... ampak je pa še mlad in talentiran in praktično kadar dirka je zraven najboljših... tudi letos je bil in verjamem da tudi še bo..

rossija pa jst nikol ne podcenjujem in nikol ne dajem njegovih dosežkov v nič...

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!