Skoči na vsebino

MotoGP 2009


Geiger Sturzflug

Priporočene objave

mater horhe ga žge... razlika napram rossiju še večja kot včeraj...

stoner pa :worship: kaj bo šele v avstraliji :)

dobro se je odrezal tudi edwards, zelo malo za rossijem :)

motogp.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, na finalni dirki letošnje sezone (Valencia) naj bi nastopil tudi Spies :yes: , jasno v ekipi Tech 3. Ali bo dejansko nastopil kot "wild kart" voznik naj bi bilo znano že danes. :naughty:

vir:

mcn

Hmmm..., mogoče se mi samo zdi, ampak mislim, da so novice o Spiesovem prestopu v moto GP kar preveč zasenčile še zelo aktualno in najbrž močno zanimivo letošnje dirkanju v WSBK. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa naj bo... kaj to mene briga... stoner tako ali tako ne more bit... in jst nism kot rossi fani, da bi govoril kdorkoli drug sam rossi ne... zaslužil si bo, privoščim mu, naslednje leto pa želim stonerju več steče z zdravjem pa da dokaže kaj zmore, če je celo sezono zdrav...

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa naj bo... kaj to mene briga... stoner tako ali tako ne more bit... in jst nism kot rossi fani, da bi govoril kdorkoli drug sam rossi ne... zaslužil si bo, privoščim mu, naslednje leto pa želim stonerju več steče z zdravjem pa da dokaže kaj zmore, če je celo sezono zdrav...

stoner ne more bit dokler bo rossi vozo, ker ma bolezen ki se imenuje rossi sindromwinkiss.gif

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za Spiesa pa dobr skrbijo, wild card na testnem motorju (to pomoje ni isti spec k Tech 3, mogoče je 2010 spec al pa kej) ampak sej progo že pozna na srečo :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stoner ne more bit dokler bo rossi vozo, ker ma bolezen ki se imenuje rossi sindromwinkiss.gif

je že bil... samo ti še nisi gledal 2007 sezone očitno, ampak si še vedno gledal risanke...

kak se je smith razveselil 3. mesta, kot da bi postal prvak :D

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je že bil... samo ti še nisi gledal 2007 sezone očitno, ampak si še vedno gledal risanke...

kak se je smith razveselil 3. mesta, kot da bi postal prvak biggrin.gif

ma nisem gledal risank . ampak sem tvojo mamo saj ves.............

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tezko je dopovedat ljudem, da je Stoner z 1 naslovom bolsi k Rossi z kolkimi? :naughty: Ane? :rolleyes:

aha a pol je naprimer hayden boljši ker ima naslov, kot pa pedrosa in lorenzo... in ju bo v nedeljo z lahkoto zmlel? :headbang:

kaj majo naslovi veze s tem kdo bo na dirki zmagal... :S

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z to dirko nic, ampak z tvojim blodenjem o Stonerju. :D

jst nism nč blodil... samo pokomentiral sem debato, ki je stonerja enačila s haydnom...

drgač pa velika smola stonerja s prometom... upam da mu rata še en poskus dobr odpelat... za 1x je drugi, samo težko bo obe yamahi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ne ne.... za mišji kurac je zmankal časa...

ampak rossi je mel pa tako srečo da se je na ravnini na toselanda prlimu in s tem prišel na 2. mesto...

danes je šlo pa res čist vse narobe :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ne ne.... za mišji kurac je zmankal časa...

ampak rossi je mel pa tako srečo da se je na ravnini na toselanda prlimu in s tem prišel na 2. mesto...

danes je šlo pa res čist vse narobe sad.gif

pa dobro kaj ti bluziš. očitno ziviš v deželi petra panaheadbang.gif

zakaj misliš da se je rossi vozil za njim. aja ves to so izkušnjetrance_25_naughty.gif

očitno gre samo tebi vse narobe. in to ze lep čas. zivis v nekem svojem domišljiskem svetu. in to dokazuješ z svojim omejenim razmišljanjem in praznim natolcevanjem v tej temi.

spoštujem da ti je ala stoner všeč, samo vse ma neke meje.

naj ti po domače povem. puni kurac mamo tvojih povstovheadbang.gifheadbang.gifheadbang.gifheadbang.gif ker nisi vseved

aja večina me po podprla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

končo upam da bo stoner konstanten tako bodo vsaj dirke se bol napete. drugace randy kaže tudi dokaj solidno formo. mogoče bo počasi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsak ki ma pa kolkr tolk pameti v glavi pa ve, da je bil stoner sposoben še veliko več...

kvalifikacije so kvalifikacije in je kar je, tudi rossi je dobro odpeljal in seveda si 2. pozicijo zasluži... 3. mesto je po poravratku super in prva vrsta odpira vse možnosti za ju3... težka bo z yamahama, predvsem z lorenzom ki je ta vikend spet razred zase...

škoda je edino ker bi lahko šlo bolje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

končo upam da bo stoner konstanten tako bodo vsaj dirke se bol napete. drugace randy kaže tudi dokaj solidno formo. mogoče bo počasi

randy in pa colin bosta tista, ki bosta napadla iz ozadja, mogoče še capirossi.

randy je že celo sezono precej hiter, ampak na zadnjih dirkah ga je nekoliko zaustavila poškodba... očitno je zdej bolje pripravljen in rezultati so spet boljši :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsak ki ma pa kolkr tolk pameti v glavi pa ve, da je bil stoner sposoben še veliko več...

kvalifikacije so kvalifikacije in je kar je, tudi rossi je dobro odpeljal in seveda si 2. pozicijo zasluži... 3. mesto je po poravratku super in prva vrsta odpira vse možnosti za ju3... težka bo z yamahama, predvsem z lorenzom ki je ta vikend spet razred zase...

škoda je edino ker bi lahko šlo bolje...

očitno ti nimaš toliko pameti, da bi vedel da je pač 1 mesto namenjeno za najhitrejšega

2 mesto za drugouverščenega

3 mesto itn....

aja hayden je tudi sposoben zmagovat, capirex je tudi sposoben še velikoveč

ampak ti si pa sposoben vedno najt neki izgovor če tvoj drajver ni št 1 na treningu oz dirki

kakorkoli

ej za kmetijo slavni si stari

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej brezveze da se obremenjujem, samo kdor je gledal kvalifikacije je videl da je stoner dobil pred sabo chrisa in tamlašija se mi zdi, šel v boxe in potem za ene 5 sekund zgrešil še en poizkus in še takrat je bil vs oblegan...

imel je smolo... denimo če bi rossi v misanu potem ko je šel v boxe v prometu, dobil še koga pred sabo, bi vsi vključno z mano lepo povedali da je mel smolo s prometom...

tudi lorenzu naprimer se je v brnu hayden pod nogami valal...

ampak ko se pa stonerju nekdo je pa pač nesposoben... seveda je to sestavni del tega športa, ampak nevem zakaj nebi smel tega omenit... mam vso pravico in ne govorim bučk, ker je vse skupaj res...

amapak očitno ste vsi tako bolni, da ne morete videti mojega komentarja oz, komentarja v katerem se piše dobro o stonerju... zavedite se da je težava v vas in ne o tistem ki nekaj dobrega o stonerju napiše...

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsak ki ma pa kolkr tolk pameti v glavi pa ve, da je bil stoner sposoben še veliko več...

kvalifikacije so kvalifikacije in je kar je, tudi rossi je dobro odpeljal in seveda si 2. pozicijo zasluži... 3. mesto je po poravratku super in prva vrsta odpira vse možnosti za ju3... težka bo z yamahama, predvsem z lorenzom ki je ta vikend spet razred zase...

škoda je edino ker bi lahko šlo bolje...

Imaš prav ja, kvalifikacije so kvalifikacije. Dirka je pa dirka, kjer pa seveda Rossi zmaga.evilgrin.giftrance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm... stoner bo težko, sploh ker že dolgo ni dirkal, pa tudi yamahi sta izredno močni in že to da se bi z njima v cilj prpeljal bi blo izredno lepo vidt... tako da na stonerja ne stavim ju3, lahko pa seveda preseneti, ker je hiter...

ampak vseeno mislm da bo lorenzo za rossja premočen, če rossi ne najde česa novega, tako, da ju3 zna bit še zanimivo. ampak vseeno mislim da bo zmagal lorenzo, ker je precej hitrejši od rossija...

bomo vidl če bo rossi zadovoljen recimo z 2. mestom in nebo šel spet na zmago, ter tvegal še kako nepotreben padec...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej brezveze da se obremenjujem, samo kdor je gledal kvalifikacije je videl da je stoner dobil pred sabo chrisa in tamlašija se mi zdi, šel v boxe in potem za ene 5 sekund zgrešil še en poizkus in še takrat je bil vs oblegan...

imel je smolo... denimo če bi rossi v misanu potem ko je šel v boxe v prometu, dobil še koga pred sabo, bi vsi vključno z mano lepo povedali da je mel smolo s prometom...

tudi lorenzu naprimer se je v brnu hayden pod nogami valal...

ampak ko se pa stonerju nekdo je pa pač nesposoben... seveda je to sestavni del tega športa, ampak nevem zakaj nebi smel tega omenit... mam vso pravico in ne govorim bučk, ker je vse skupaj res...

amapak očitno ste vsi tako bolni, da ne morete videti mojega komentarja oz, komentarja v katerem se piše dobro o stonerju... zavedite se da je težava v vas in ne o tistem ki nekaj dobrega o stonerju napiše...

Pa kaj jokaš človek!? Ti si res bolan, kaj če bi se šel raje zdravit, kot pa da pametuješ tukaj gor, ker greš vsem na živce.wacko.gifheadbang.gif

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!