Skoči na vsebino

MotoGP 2009


Geiger Sturzflug

Priporočene objave

Pa kaj jokaš človek!? Ti si res bolan, kaj če bi se šel raje zdravit, kot pa da pametuješ tukaj gor, ker greš vsem na živce.wacko.gifheadbang.gif

nisem bil jaz tisti ki je začel jokcat in se neki bunit o stvareh ki se ne tičejo neposredno motogp...

jst sm samo pokomentiral kvalifikacije

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimivo bo videti, kako bo šlo ju3 na ravnini...

yamaha je imela na kvalifikacijah tudi po 10km večje končne hitrosti, kot pa ostali... glede na to da je tudi izjemno dobro vodljiv in miren, je tam motor res višek razvoja...

sploh prenos moči na pisto je izjemen, glede na to kako miren je sam motor na pospeševanju, pa vseeno najmočnejši na gridu... če pogledamo naprimer ducatija... pri yamahi so naredili res motor, ki je več kot to...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res petarda ja :yea1:

drugač pa v moto2 klasi zgleda ne bo nobenega 250cc motorja več :grim

sej pravzaprav bi bilo precej nesmiselno, glede na to da so novi cenejši&hitrejši...

vprašanje je kolk ekip bo motorje dobilo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ampak vseeno mislm da bo lorenzo za rossja premočen, če rossi ne najde česa novega, tako, da ju3 zna bit še zanimivo. ampak vseeno mislim da bo zmagal lorenzo, ker je precej hitrejši od rossija...

Evo, spet so vsi premočni in prehitri za Rossija, tako, kot v vsakem tvojem komentarju, še preden je dirka sploh na sporedu.

Ampak, qrc, ko potem zmaga #46...B) In upam, da te ponovno demantira, še tako kot vedno do sedaj. Hehe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, spet so vsi premočni in prehitri za Rossija, tako, kot v vsakem tvojem komentarju, še preden je dirka sploh na sporedu.

Ampak, qrc, ko potem zmaga #46...B) In upam, da te ponovno demantira, še tako kot vedno do sedaj. Hehe.

al pa vaši komentarji v stilu:

karlovacko:

Imaš prav ja, kvalifikacije so kvalifikacije. Dirka je pa dirka, kjer pa seveda Rossi zmaga.

neglede na to da je rossi cel vikend po pol sekunde zadaj...

in ja me je demantiral naprimer v indianapolisu ane?

tudi tam je bil jorge precej hitrejši in veledoktor se ja zavalil... kako me je demantiral... :worship:

bomo vidl kaj bo ju3 na warm upu, ampak vprašanje če ima rossi še kakega aduta v rokavu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prebolevaj svojo starostno impotenco kje drugje, mene pa pusti na miru... :headbang:

Pusti ti na miru ta forum , pa pejt kam drugam driskat ... :-)

Drgač pa - najboljši dirkač zadnjega desetletja ima prenovljeno spletno stran :-)

Pa še fotka iz njegovga gostovanja v kmetiji slavnih je iz Kmetije slavnih :whistle:

Picture-29.jpg

Picture-31.jpg

Picture-34.jpg

Picture-25.jpg

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kej takega je velik lepše prlimat :P:

motogp.jpg

Wow, rossiju ful ne gre letos :( , zgleda, da se bo v cilj prpelu 12 minut za ostalimi ... upam, da ga bodo kamere počakale da vidimo, če bo sploh znal pelat po ciljni ravnini? ... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni biu bistvo rossi, ki je bil v bistvu še brez hitrega kroga, pač pa stoner, ki je bil na vrhu, sicer na začetku, ampak vseeno lepo vidt nekoga po povratku takole na vrhu :)

go casey ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak rossi je mel pa tako srečo da se je na ravnini na toselanda prlimu in s tem prišel na 2. mesto...

Sreča, sreča, kaj pa drugega ... že 12 let ga spremlja ... mah, že od rojstva, ti rečem ... to so mutna posla ... pod mizo handlajo z srečo, ti rečem ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sreča, sreča, kaj pa drugega ... že 12 let ga spremlja ... mah, že od rojstva, ti rečem ... to so mutna posla ... pod mizo handlajo z srečo, ti rečem ...

no ja očitno se ji je par let nazaj mal zameril, pa sta bla 2 leti skregana... pa z uno za davke tut :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm... stoner bo težko, sploh ker že dolgo ni dirkal, pa tudi yamahi sta izredno močni in že to da se bi z njima v cilj prpeljal bi blo izredno lepo vidt...

Stoner ima dva velka problema ... poleg tega, da si ti njegov fan, je njegov problem to, da se ni rodil rossijevim staršem :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[quote name='KennyJR' date='03. October 2009 - 04:14 PM' timestamp='1254579294' dobil še koga pred sabo, bi vsi vključno z mano lepo povedali da je mel smolo s prometom...

tudi lorenzu naprimer se je v brnu hayden pod nogami valal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in ja me je demantiral naprimer v indianapolisu ane?

tudi tam je bil jorge precej hitrejši in veledoktor se ja zavalil... kako me je demantiral... :worship:

Uuuuu, ne me basat v jetrca, celo zadel si v Indianapolisu?!?!?!:D Edino dirko do sedaj. Procentualno si porazno švoh, glede na količino postov in napovedi, ki jih popaš tukejle...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KennyJR,sej bo no ;) Sej lepo, da za Stonerja navijas, men se je revez tud kr mal zasmilu, bolezni mu res ne privoscim, prej mi je su kr mal na jetra, zdej mi je pa kr kul, da je nazaj. Ampak, sej bojo mel jutr usi sanso pokazat kok so sposobni...bomo usak za svojga pesti drzal. :OK: Tko da, bols da najde Rossi pol sekunde do jutr, da nau nervozn pa kej po nosu ril, k mam ucas prov tak obcutk, da flikne po tleh takrat k najmn treba :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uuuuu, ne me basat v jetrca, celo zadel si v Indianapolisu?!?!?!:D Edino dirko do sedaj. Procentualno si porazno švoh, glede na količino postov in napovedi, ki jih popaš tukejle...

marsikatero drugo tudi...

vi pa itak zadanete samo tiste ki jih zmaga rossi, ker je itak vsako dirko samo rossi gor rossi dol, relano pa noben ne pogleda kod ma največ šans...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rossi gor rossi dol, relano pa noben ne pogleda kod ma največ šans...

Realno - statistika zadnjih 10 let in tudi letošnjega leta pravi, da ima največ šans Rossi. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz mam eno težavo če kdo zna pomagat. Ko je bla zadnja moto gp dirka (misano) 3 tedne nazaj, sm si prenesu na komp BRITISH TV (nekdo kle je nalimal link) pa sem gledal prenos na british eurosport 2. Takrat mi je vse normalno delalo, zdaj sem pa probal pa mi odpre vse programe, samo za british eurosport 2 mi javi napako (kot da ne bi mel tapravih kodekov).:hmm:

Popravljeno . Popravil peroVXR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz mam eno težavo če kdo zna pomagat. Ko je bla zadnja moto gp dirka (misano) 3 tedne nazaj, sm si prenesu na komp BRITISH TV (nekdo kle je nalimal link) pa sem gledal prenos na british eurosport 2. Takrat mi je vse normalno delalo, zdaj sem pa probal pa mi odpre vse programe, samo za british eurosport 2 mi javi napako (kot da ne bi mel tapravih kodekov).:hmm:

[url=http://www.shrani.si/f/2B/Er/Dp37uYD/clipboard01.jpg]

ni problem pri tebi, ampak pri tem, da so pač program nekako vrgli vn, ker nočejo da bi ga kdo gledal na tak način...

mogoče bo prenos na BBC sports, kvalifikacij in treningov niso prenašali, za dirko pa nevem kako bo...

nekaj možnosti prenosov imaš tukaj: http://www.myp2p.eu/index.php?part=sports

Popravljeno . Popravil KennyJR
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah nima veze to... primerjat ga s kevinom je isto kot če bi češnjevo torto primerjal s čokoladno...

drugače pa stoner je na lepi poti da "postane" KS, mogoče ga celo preseže in naštepa kak nasov več...

Si mislil dobro torto in solidno torto?! Ker KEVIN je bil in še vedno je "vzornik" mnogim voznikom-se pač ve,da je AS! Kar Stoner nikoli ne bo!Tud presežt ga ne more pa,če "dobi"še dva naslova.Ker KS34 bi že brez naslova...Začni se zavedat,da ni vse v končnih rezultatih!Ampak je od komplet paketa!

jst nism nč blodil... samo pokomentiral sem debato, ki je stonerja enačila s haydnom...

No jz sem ga "enačil"da bi bil ti boljše volje,ker v razredu AS-ov ni!Drugače pa mislim,da je v USA Hayden na nekaj dirkal prikazal predstavo,ki je Stoner še nikoli ni! :hmm:

Za jutri pa samo GOOOOO DOKTOR ROSSI ,da bo naslov čim prej v žepu! Yamaha je le Yamaha! :yea1::yea1::yea1::yea1::yea1::yea1:

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaključek tvojega bednega besedičenja je takle:

stoner nebo nikoli tako dober, kot tisti ki so ti všeč, pa če naredi nevem kaj, to pa zato ker ga nemaraš...

in si že kr v naprej določil da nebo postal legenda ali kaj podobnega... :headbang:

potem boš pa reku da jst nism objektiven... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

potem boš pa reku da jst nism objektiven... :worship:

Točno tako!Saj ti vidiš samo Stonerja!Jaz in ostali pa se zavedamo,da je veliko dobrih in boljših voznikov!In nismo omejeni samo na Rossija kot si ti na Stonerja-čeprav vemo,da je Rossi najboljši :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno tako!Saj ti vidiš samo Stonerja!Jaz in ostali pa se zavedamo,da je veliko dobrih in boljših voznikov!In nismo omejeni samo na Rossija kot si ti na Stonerja-čeprav vemo,da je Rossi najboljši :P

ti si res prfukjen... do amena...

lej jst rečem da je za zmago favorit recimo lorenzo... jst rossiju priznavam vse njegove kvalitete...

ti pa vidiš samo rossija, zate obstaja samo on, ostali so ti pa solidni dirkači, ki nebodo nikoli kaj več... pa naj si gre za stonrja lorenza, kogarkoli... že v naprej določiš da nebodo nikoli tako dobri kot kevin... pred njimi pa je še recimo 10 let dirkanja... ali še več...

in pol boš ti men govoril da vidim samo stonerja :headbang: prekašaš vse budale res... :worship:

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se kar strinjam s kennyjem, da bo jutri lorenzo slavil

dejstvo je pač da je bil ta vikend najhitrejši in bo šel na vse ali nič, pač nima kaj izgubiti

mislim da bo rossi vozil premišljeno in se bo zadovoljil z 2. mestom

upam seveda na zanimivo borbo ampak mislim da se bo zgodila, ker bo rossi vozil za naslov in ne na zmago

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...mislim da bo rossi vozil premišljeno in se bo zadovoljil z 2. mestom

Jaz, v bistvu, upam na to. Bolje to, kot padec v tipično Rossijevi furioznosti, tik pred koncem sezone..... Najbolš bi blo, da bi bil čimprej prvak, potem pa spet na polno! B):D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!