Skoči na vsebino

MotoGP 2009


Geiger Sturzflug

Priporočene objave

Jaz, v bistvu, upam na to. Bolje to, kot padec v tipično Rossijevi furioznosti, tik pred koncem sezone..... Najbolš bi blo, da bi bil čimprej prvak, potem pa spet na polno! B):D

jah če bo konkurenčen, potem bo vsekakor šel na zmago, druge tuki ni in to je edino pravilno...

če pa bo počasnejši, tako kot cel vikend, pa se verjetno bo zadovoljil z 2. mestom, čeprav tudi v indyju je celo rekel da ni računal na zmago, pa je vseeno pogrnil... mogoče bolj slučaj, kot pa kako pretiravanje, pa vseeno...

če ga napere recimo še stoner bo do konca sezone moral še kej pokazat...

tak da mislm da taktiziranja ne bo... glede na njegove izjave bi rekel, da se zna mal poštimat ju3...

edino kar bi res rad videl je da se stoner z eno od yamah na koncu udari, pa za bilokatero pozicijo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

edino kar bi res rad videl je da se stoner z eno od yamah na koncu udari, pa za bilokatero pozicijo...

Mogoče bo proti tech3 celo lahko.Ker tovarniški bo od blizu videl samo na štartu :hmm: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče bo proti tech3 celo lahko.Ker tovarniški bo od blizu videl samo na štartu :hmm: :evilgrin:

to bomo videli pa ju3... in ja nisem mislil tech 3...

kako maš ti nick na 24ur? :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako maš ti nick na 24ur? :naughty: :naughty:

Nimam!Me pa res včasih,ko pogledam kaj piše za kakšno prometno nesrečo prime,da bi se prijavil in jih nekam poslal.Ker folk ima res nemogoče komentarje.Zelo neokusne in neprijetne sploh,če si osebo poznal.Ker pa vem,da ne bi bilo koristi pa niti ne komentiram!Drugih zadev ne sledim na 24ur

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap pa precej posrano tudi (časi za nikamor) :D razen casey sekundo pred vsemi ga šopa :P

zgleda je precej spolzko...

na prvih mestih pa še vermeulen, de angelis, talmaši... :P

sicer pa zdele že gledam sst 1000 :D

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap pa precej posrano tudi (časi za nikamor) biggrin.gif razen casey sekundo pred vsemi ga šopa tongue.gif

zgleda je precej spolzko...

Joj, Casey,Casey...da ti mogoče ne bo prišlo ob njegovem imenu.closedeyes.gif

Za danes pa upam da se bosta za zmago udarila Rossi in Lorenzo, ampak brez nepotrebnih padcev. Pa ne mi prosim govoriti da bo zmagal Lorenzo, ker vsi vemo da je bil že velikokrat suveren na vseh treningih, na dirki je pa zmagal Rossi.rolleyes.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdaj pa je bil lorenzo še suveren razen v indyju? pa še tam je bil pedrosa full hitrejši

drgač pa sta stonr in pedrosa pokazala da ne bosta yamahi kar tako pometli s konkurenco :)

rossi se je pa precej približal lorenzu... :) bomo vidl kako bo popoldne, ker teli časi so bili kr mal počasni mogoče

mot.jpg

(samo omenim caseya pa takoj vsaj en post čez njega, pa samo povedal sem trenutno dogajanje... pol bodo pa rekli da samo njega vidim... je če je cel trening vodil, potem verjetno res samo njega vidim na 1. mestu... a vi ste vidl rossija na 1. mestu? :O škilte? okulist?

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo bau ga je položu in hiroši ima lepo prednost :) ampak simončeli pa tut ni več daleč, glede na to da na vsaki dirki precej točk odščipne... sreča za aoyamo, da je nabral par ničel skozi sezono...

a vi lahko vidite da je bil barbara drugi?? :D pomoje je bla razlika 3mm :)

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej če sta izenačena, dobi boljše mesto tisti ki doseže hitrejši krog? torej je to di meglio?

kaka zmešnava na stopničkah :P

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal, ampak se mi zdi da je Rossi obsojen na 4. mesto danes.closedeyes.gif

Boljš to, kokr padec:D Bojo vsaj točke. Čestitke Lorenzu zaenkrat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaoj, eine katastrofa... 20+ sekund zaostanka Rossija, kdaj je bil nazadnje tko deklasiran...:grrr

Qrc, next time, plz...

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaoj, eine katastrofa... 20+ sekund zaostanka Rossija, kdaj je bil nazadnje tko deklasiran...:grrr

Qrc, next time, plz...

Za zjokat, res ...

zdaj bodo privrele spet na dan strasti glede Rossijevega jamranja okol tega, zakaj Yamaha jemlje v isti hlev še enga vrhunskega voznika in mu daje Rossijev motor. I wouldn't blame him ...

Yes, enxt time, plz. Upam, da bo šampion Rossi :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!