Skoči na vsebino

MotoGP 2009


Geiger Sturzflug

Priporočene objave

Za zjokat, res ...

zdaj bodo privrele spet na dan strasti glede Rossijevega jamranja okol tega, zakaj Yamaha jemlje v isti hlev še enga vrhunskega voznika in mu daje Rossijev motor. I wouldn't blame him ...

Yes, enxt time, plz. Upam, da bo šampion Rossi :-)

Kako lahko upaš trance_43_wavetowel2.gif Booooooooo worship.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa to da Kenny ni še nič pokomentiral? :D

Drugače pa čestitke Lorenzu, se je res peljal, pa tudi Stonerju vsa čast, za tak comeback. Nisem nikoli navijal zanj, ampak danes bi mu pa tudi zmago privoščil, predvsem zaradi vseh zlobnih jezikov, ki so imeli toliko za povedat, da je z njim konec, da se bo upokojil, da ni več sposoben biti med najboljšimi, itd :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa to da Kenny ni še nič pokomentiral? biggrin.gif

Drugače pa čestitke Lorenzu, se je res peljal, pa tudi Stonerju vsa čast, za tak comeback. Nisem nikoli navijal zanj, ampak danes bi mu pa tudi zmago privoščil, predvsem zaradi vseh zlobnih jezikov, ki so imeli toliko za povedat, da je z njim konec, da se bo upokojil, da ni več sposoben biti med najboljšimi, itd smile.gif

aja kenny najprej pametuje na 24 ur. pol pa bo tu nabijal. aja pomojem orgazmira zaj ko je stoner dobro peljaltrance_33_sleep.gif

pa ma zulje na roki, pa tesko pišewhistle.gif

drugace pa vsaj do zadnje dirke bo zanimivo.

drugace na pop tv ne bom gledal vec dirke, ker ona2 priznana strokovnjaka sta na čase kot butec in butec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no nič nebom reku, samo veste pa kaj si mislim... drugič pa raje mal premislte predn rezultate napoveste že v soboto popoldne (assen je izjema)...

dirka ni bila zanimiva, bila pa je super kar se tiče razpleta...

odlična dirka lorenza, res brezhibno...

stoner odlično, škoda ker je slabo štartal, če bi prišel na štartu lorenzu za rit, potem bi znalo biti zanimiveje, vprašanje pa če bi ga lahko resneje ogrozil...

pedrosa se je tudi dobro držal, rossi je pač spušil, že cel vikend ni bil pri nastavitvah, precej zadaj in stoner ter lorenzo sta bila vseskozi hitrejša, pedrosa se je danes zjutraj izkazal, tako da rossi je bil pač 4. na naslednji dirki tako slab seveda nebi smel biti, ampak vprašanje kaj bo s psiho... če bo horhe v PI-ju tut tako letel, bo rossiju težko, sploh ker bo tudi stoner hiter...

za PI se mi zdi stoner favorti nr 1., haydna pa pričakujem na stopničkah... upam da me preseneti :)

lahko rečem še welcome back casey ;)

zdej pa gremo na wsbk ;D

EDIT:

aja dodal bi pa še tole... če gaber ni sposobn prevajat stonerja, naj bo tiho... nisem slišal nič kaj je povedal, ker je gobcal zraven, sam pa tudi ni prevedel nič... razen čolna in pa testiranj... :S:S

sej za 1. in 3. pa tudi ni nič bolš prevedu... bedak...

me ma zelo močno da bi gledal na netu, pa me vsakič premami to da gledamo na tv skupi vsi, pa čeprav mormo gabra poslušat... nakoncu se pa vedno tolčem po glavi :S

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugace pa vsaj do zadnje dirke bo zanimivo.

drugace na pop tv ne bom gledal vec dirke, ker ona2 priznana strokovnjaka sta na čase kot butec in butec

No ja Keržišnik res ni nevem kaj od strokovnjaka, pa tudi komentatorji obstajajo boljši, ampak Skubic je pa meni čisto kul.. Nasploh se mi zdi, da je eden bolj kompetentnih oseb za mesto sokomentatorja, ker je pač v svojem življenju tudi sam kar nekaj predirkal in ve kako ta scena deluje..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja Keržišnik res ni nevem kaj od strokovnjaka, pa tudi komentatorji obstajajo boljši, ampak Skubic je pa meni čisto kul.. Nasploh se mi zdi, da je eden bolj kompetentnih oseb za mesto sokomentatorja, ker je pač v svojem življenju tudi sam kar nekaj predirkal in ve kako ta scena deluje..

skubic je kul, kadar pride do besede... kar je bolj poredko :D

razumljivo pač daje informacije, ki tudi temeljijo na izkušnjah in je precej realen, razen tista je bla mal mim, ko je reku da je vprašaje če bo horhe končal, medtem ko je slednji vozil na morje in bi lahko padel samo če bi zaspal na ravnini...

gaber pa strela da bolj nebi mogu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svaka čast Lorenzu in Stonerju!! Zakaj je tako težko vsem če Lorenzo zmaga...glede na velikost zaostanka, ki ga ima za osemkratnim svetovnim prvakom, bi se lahko reklo da mu motocikli niso tuji, sploh pa pri teh letih.

Za Rossija pa ni kaj ugotavljat kaj je bilo narobe...ni bilo razpoloženja od petka dalje, nastavitve v kurcu, pa še trije rivali ki so bili mnogo hitrejši. + še dejstvo da je Jorge v lanski sezoni, ko je večinoma letel po zraku, v Estorilu zmagal.

Pomojem sem edini, ki si noro želi da je Lorenzo svetovni prvakbiggrin.gif

Upam pa tudi da Kenguru pride med top 3, sploh po današnji predstavi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za Dr-ja ni niti neka katastrofa če je končal na 4. mestu. Bo na naslednji dirki bolje.

Pomoje je bil zafrustriran, ker je moral vozit dolgočasno srebrnega fiat puntota :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej zato je bil pa preteklo desetletje daaaaleč pred vsemi, pa to leto tud.

res je, z manjšimi kiksi je bil v bistvu celo desetletje na vrhu...

ampak to nima veze s trenutnim dogajanjem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res je, z manjšimi kiksi je bil v bistvu celo desetletje na vrhu...

ampak to nima veze s trenutnim dogajanjem...

Seveda ima, saj si sam napisal, danes je mel manjši kiks :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda ima, saj si sam napisal, danes je mel manjši kiks :yes:

tako je...

rossi ni tako slab da bi končal 20 sekund za lorenzom... tako da kaj drugega kot kiks bo težko... je pa res da bo teh kiksov vse več...

pa tudi premagan s strani lorenza bo zagotovo še kdaj... sploh pa je tuki še casey... škoda ker je bil bolan...

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:glare: Žalosten za Rossija :doze::cry::( no so pa pike!A kaj ko vsi vemo kaj zmore...

Ja,ja Keny Stoner je tk vedno bolan,kadar ne zmaga ali mu ne gre...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:glare: Žalosten za Rossija :doze::cry::( no so pa pike!A kaj ko vsi vemo kaj zmore...

Ja,ja Keny Stoner je tk vedno bolan,kadar ne zmaga ali mu ne gre...

bi bil lahko zloben... ampak nebom... (itak najbolj boli tisto kar je blo petnajst do treh)

sej bo bolš... naslednič sigurno, slabše bo že težko, če pa ne naslednič pa kdaj drugič :friend1::friend1::friend1:

pa naslednič mal premisl predn se napenaš pa režisiraš novo rossijevo nevrjetno prestavo... stoner si bo pa že pridobiu spoštovanje pr tep ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:glare: Žalosten za Rossija :doze::cry::( no so pa pike!A kaj ko vsi vemo kaj zmore...

Ja,ja Keny Stoner je tk vedno bolan,kadar ne zmaga ali mu ne gre...

No, sam tok lev kot Hayden pa vseeno ni, glede na to, da je bil kar nekaj časa odsoten,pa ima še vedno veliko možnosti, da je tretji v skupni razvrstitvi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem si že prisegel, da v tej temi ne bom več komentiral, ampak nekateri res presegate vse meje (ne samo citirani).

Zdaj pa že enkrat za vselej ti in vsi podobni nehajte !!!!! Jaz (pa cela tribuna na ciljni ravnini) sem Stonerja videl v živo, ko je pripeljal v bokse in ko so ga dajali z motorja dol in mu snemali čelado, ker je sam ni mogel !!!!

Če si toliko zaljubljen v #46, je to tvoj problem, ni pa potrebno zaničevati in v nič dajati ostalih dirkačev.

Kar se tiče vseh vaših primerjav z nekdanjimi dirkači (ki so mimogrede popolnoma brezpredmetne in brez kakršnihkoli osnov za primerjavo), to je tema MotoGP 2009 in mene ne brigajo vsi Schwantzi,Raineyi,Mamole,Lawsoni in kaj jaz vem kdo še. Vidim le, da tako kot #46, vsi dirkači v gridu dajejo vsako dirko vse od sebe in zato navijam za vse, da prikažejo čim boljšo dirko.

Za konec še, žal mi je za vse forumaše, ki dejansko poskušajo strniti kakšno svojo (objektivno) misel glede zadnje dirke v komentar in morajo prebaviti vse sranje, ki ga v tej temi sproducirajo KennyJr, Sesir, Mashina, ... Za povzdigovanje svojega idola se pokakajte v temi, ki je temu božanstvu namenjena, ali pa si odprite svojo temo "Kako je Stoner zanič" in si dajte duška.

Se vidimo v temi MotoGP 2010, če se bo našel kakšen moderator in jo držal na nekem kulturnem nivoju. Tale aktualna tema je tako ali tako uničena. Moderatorjem in vsem "normalnim" forumašem se opravičujem za :topic:

Da pa res ne bom čisto off, tekmo sem včeraj zamudil :headbang: , sem pa videl rezultate (meni so všeč). Vse skupaj je še malo zapletlo prvenstvo.

zamudil nisi dosti. procesija vredna formule 1. IMHO se prvenstvo ni kej preveč zapletlo. upanje umre zadnje. 46 ima najbrž dovolj prednosti za naslov. je pa na mestu vprašanje, kolk bo ta naslov vreden, če se z lorenzom nebo udaru in ga potolkel, tako kot Seteja recimo.

Ćlovek bi bil vesel, če bi se sam tema usmradila. zarat radikalnih kalibrov k sami sebe identificirajo s tem, komu bi raj nastavli, je forum v temi športni motociklizem pušnil skor use normalne debaterje.

one bad apple spoiled the whole damn bunch.

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!