Skoči na vsebino

MotoGP 2009


Geiger Sturzflug

Priporočene objave

Zdaj pa že enkrat za vselej ti in vsi podobni nehajte !!!!! Jaz (pa cela tribuna na ciljni ravnini) sem Stonerja videl v živo, ko je pripeljal v bokse in ko so ga dajali z motorja dol in mu snemali čelado, ker je sam ni mogel !!!!

Če si toliko zaljubljen v #46, je to tvoj problem, ni pa potrebno zaničevati in v nič dajati ostalih dirkačev.

Kar se tiče vseh vaših primerjav z nekdanjimi dirkači (ki so mimogrede popolnoma brezpredmetne in brez kakršnihkoli osnov za primerjavo), to je tema MotoGP 2009 in mene ne brigajo vsi Schwantzi,Raineyi,Mamole,Lawsoni in kaj jaz vem kdo še. Vidim le, da tako kot #46, vsi dirkači v gridu dajejo vsako dirko vse od sebe in zato navijam za vse, da prikažejo čim boljšo dirko.

Za konec še, žal mi je za vse forumaše, ki dejansko poskušajo strniti kakšno svojo (objektivno) misel glede zadnje dirke v komentar in morajo prebaviti vse sranje, ki ga v tej temi sproducirajo KennyJr, Sesir, Mashina, ... Za povzdigovanje svojega idola se pokakajte v temi, ki je temu božanstvu namenjena, ali pa si odprite svojo temo "Kako je Stoner zanič" in si dajte duška.

Se vidimo v temi MotoGP 2010, če se bo našel kakšen moderator in jo držal na nekem kulturnem nivoju. Tale aktualna tema je tako ali tako uničena. Moderatorjem in vsem "normalnim" forumašem se opravičujem za :topic:

Da pa res ne bom čisto off, tekmo sem včeraj zamudil :headbang: , sem pa videl rezultate (meni so všeč). Vse skupaj je še malo zapletlo prvenstvo.

Ja in kaj naj zdaj jz,če si ga videl v živo :unsure: Verjetno na včerajšnji dirki,ki je nisi gledal :ninja: !

Nisem jz v nikogar od dirkačev zaljubljen-nisem peder!

Zanimivo,da svetovno priznani novinarji in komentatorji primerjajo dirkače!Tako po dosežkih,kot po stilu vožnje,pristopa...in to med prenosi dirk,daj jih pouči,kako sranje producirajo-zanimivo,da to počnejo prav tisti komentatorji,ki jih vsi hvalite in ne naš,ki je itak adijo.

Saj pa sem samo napisal,da Stoner pač ni nič boljši kot ostali as-i!Potem pa....

Sploh pa smo si to tipkali v času,ko ni bilo dirke in nobenih testiranj-se je pa res mal zavleklo :yes: .V bistvu je to res tema moto gp 2009 vendar se je vedno pisalo bolj splošno o moto gp.Navsezadnje pa tudi zakaj se ne bi?Saj pa nismo pisali o trobenticah...Pol moramo tud za komentarje kdo bo vozil v letu 2010 odpret novo temo?!Čudno,da te o temah o Jermanu,24urnih dirkah ne moti,ko se samo napiše dajmo Jerman,dajmo Štibilj...vendar,ker se tle gre za "naše" in smo vsi enakega mnenja te pač ne moti...

Se pa strinjam,da je tako "prepucavanje"brez veze brati...tud men gre v temah kasneje to na živce brati.Vendar tak pač mamo tlele na MS!Dejstvo pa je tudi,da se teme kot je ta redko berejo čez čas in je v njih recimo lahko več "bedarij"kot pa v temah o motorjih-pa je tam tega še več!

Pa brez zamere,ker se popolnoma strinjam,da je takšna "nabijanja" težko brati :D samo še vedno so ON topic!

Pa prav fajn mi je kaj o Stonerju napisat,ker kr vidim kak se Keny jezi in tolče z glavo v zid :D:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, prepucavanja res prestavite drugam, in to z obeh strani.

Gledal dirko in zadovoljen z rezultati(Stoner 2. mesto po treh mesecih-meni se zdi to super). Lorenzo je bil zares prehiter za ostale, svoja klasa tokrat, Rossi pravi da je imel probleme z zadnjo gumo, ki ni nudila pravega oprijema. Če kdo ve, a on pa ne poškili nič k Lorenzotu, kako ima naštiman motor? Ker je bilo toliko govora, da Lorenzo vedno ''plonka'' od Rossija.

Edwards dobro, razočaranje pa je Hayden. Na začetku mu je še šlo, potem pa je kr drsel dol, še Kallio ga je opral, no potem se je žal zvrnil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

tko nezanimive in dolgočasne dirke ne pomnim!! razplet je sicer popestril zaključek sezone, saj je zdaj bolj napeto kdo bo prvak, sama dirka pa za umret - mi je po 15 minutah postalo ful žal da se Elbowz seli semle, namesto da bi ostal v napetem, razburljivem in izjemno gledljivem WSBKju :slap: pa še naši niso naredili nič omembe vrednega: enmu je na obroke umirala elektronika, drugi je komaj pricapljal na 10 mesto, jaooo :wacko: sama sreča da sem se včeraj raje vozil kot gledal prenos!! že za tale posnetek danes zjutraj mi je žal :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo mogoče ve kje bo zdej hiroši vozil?

v novem teamu al pri scot hondi? bodo meli 2 motorja, al talmašija nebo več, ker talmaši je itak podpisu za 3 leta takrat...

ve kdo kej?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

tko nezanimive in dolgočasne dirke ne pomnim!! razplet je sicer popestril zaključek sezone, saj je zdaj bolj napeto kdo bo prvak, sama dirka pa za umret - mi je po 15 minutah postalo ful žal da se Elbowz seli semle, namesto da bi ostal v napetem, razburljivem in izjemno gledljivem WSBKju :slap: pa še naši niso naredili nič omembe vrednega: enmu je na obroke umirala elektronika, drugi je komaj pricapljal na 10 mesto, jaooo :wacko: sama sreča da sem se včeraj raje vozil kot gledal prenos!! že za tale posnetek danes zjutraj mi je žal :doze:

dobro ne moreš po eni dirki sodit... nenazadnje je bila kkšna simulantka bena v wsbk tut dolgčas...

lorenzo je na začetku preveč ušel, tako da ni bilo nič akcije s stonerjem, če bi stoner bolje štartal bi vsaj do polovice bilo bol napeto... rossi se pa tudi redkokdaj takole pelje...

letos je motogp postregel z obilo napeteimi trenutki, dosti padcev vodilnih tudi... in obrača se na bolje... še boj za prvaka je povsem odprt 3 dirke pred koncem. naslednje leto pa mislm da bi utegnilo biti samo še bolj zanimivo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa se vam ne zdi mal hecno kako lahko Doktor kar čez noč postane tak knedl???

lol... a če je pa eno mal slabše odvozil je pa knedl? dejstvo je da je četverica trenutno tako izenačena, da ti že manjša težavica zagotovi takle "polom"...

v taki konkurenci je to nekaj povsem normalnega in dogaja se/se bo vsem, tud rossiju...

samo se mi pa zdi da je mal slabo prenesu vse skupi... precej slabe volje je deloval...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo mogoče ve kje bo zdej hiroši vozil?

v novem teamu al pri scot hondi? bodo meli 2 motorja, al talmašija nebo več, ker talmaši je itak podpisu za 3 leta takrat...

ve kdo kej?

Hola,

Aoyama to ride in premier class next season

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jez komej čakam sezono 2010, de vidim kaj bo z Moto2

motorjev bo ful, glede na to, da bodo meli enake gume in enake motorje, mislim da bo zeeelo zabavno. De bo serija zelo resna stvar je videt tudi po tem, da majo motoGp ekipe kar 5 moštev (jir ma aprilijo 250) vrača se tudi Roberts. . .

AJO MOTORSPORT: 1 (1)

BALATON RACING TEAM 250: 1

CAMPETELLA RACING: 1

CARDION AB MOTORACING: 1

CIP MOTO - GP250: 1 (1)

EMMI - CAFFE LATTE: 1

G22 RACING TEAM: 2

HAYATE RACING TEAM: 2

HONDA GRESINI: 2

JIR: 2

KINO RACING: 1 (1)

MAPFRE ASPAR TEAM: 2

MATTEONI RACING: 1 (1)

PONS RACING PEPE WORLD: 2

PRAMAC RACING: 2

RACING TEAM BY QUERESENO: 2

RACING TEAM GERMANY: 1 (1)

SCOT RACING TEAM 250: 2

SPEEDUP APRILIA: 2

SPRINT TECNOLOGY RACING: 2

STOP AND GO RACING TEAM S.L.: 2

TEAM ROBERTS: 2

TECH 3: 2

VIESSMANN KIEFER RACING: 1 (1)

WTR SAN MARINO TEAM: 1

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2010 bo prva sezona ko nebo nobenega ducatija vozil italjan.

"As expected, the Pramac Ducati team has officially confirmed that super-sub Aleix Espargaro will ride alongside Mika Kallio during the 2010 MotoGP season."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čudno jst sm verjel da bo pasini dobil zic...

moto2 bo pa sigurno nekaj kar bo zelo zanimivo in še s tolk vozniki... tut jst komi čakam da se začne ;D navijal bom seveda za robertsove :)

ka je že kdo podpisal za moto2, ki bo prestopil in ne ostal v teamu? razen cluzel za tech3?

kako to da nima LCR ekipe v moto2, glede na to da so imeli načrt ekipo v moto2 ali 2 voznika v motogp, slednje pa nč ne vem da bi se kej dogajal...

tiste enke v oklepaju so motorji pod vprašajem al kako?

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa se vam ne zdi mal hecno kako lahko Doktor kar čez noč postane tak knedl???

Se pravi smo po tvoje imeli v dirki Lorenca, Stonerja, Pedroso in 12 knedlov? Če je že 4. mesto knedl, kaj je potem šele navzodl... :worship:

Popravljeno . Popravil XXXL
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A veste, da se men zdi, da si je Kenny najdu tapravi nick in tapravega vzornika. Zakaj?

Kenny Roberts (sicer senior) velja v Moto GP boksih za najvecjega nalagaca in prevaranta vseh casov.

Zadnjic so fantje pri Akrapovicu razlagali, kako jih je nategnil, ko so z njim imeli pogodbo za auspuhe. Pol je pa model na konc se hotu, da bi oni delali auspuhe, sam bi pa svoje etikete

gor nalepil.... rekli so jasno NE... in sedaj mu ena X ameriska firma dela izpuhe, ki jih sam prodaja pod svojo blagovno znamko KR Racing

Kenny Roberts je nategnil, zelo grdo, tudi Hondo...ki mu je nekaj casa dobavljala motorje za njegov Moto GP team....placal jih jasno NI!

In seveda vsi poznamo zgodbo, kako so mu pri KTMju ustavili dobavo pogonskih agregatov za mostvo.....zakaj? Uganite...ker jih nikdar ni placal.

Skratka mala sitna barabica...... nategun!

In pol si Kenny, veliki poznavalec dirk izbere nick Kenny....adijo pamet....to dokazuje, da o dirkah res ne ve nic!!!!

Popravljeno . Popravil trobenta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A veste, da se men zdi, da si je Kenny najdu tapravi nick in tapravega vzornika. Zakaj?

Kenny Roberts (sicer senior) velja v Moto GP boksih za najvecjega nalagaca in prevaranta vseh casov.

Zadnjic so fantje pri Akrapovicu razlagali, kako jih je nategnil, ko so z njim imeli pogodbo za auspuhe. Pol je pa model na konc se hotu, da bi oni delali auspuhe, sam bi pa svoje etikete

gor nalepil.... rekli so jasno NE... in sedaj mu ena X ameriska firma dela izpuhe, ki jih sam prodaja pod svojo blagovno znamko KR Racing

Kenny Roberts je nategnil, zelo grdo, tudi Hondo...ki mu je nekaj casa dobavljala motorje za njegov Moto GP team....placal jih jasno NI!

In seveda vsi poznamo zgodbo, kako so mu pri KTMju ustavili dobavo pogonskih agregatov za mostvo.....zakaj? Uganite...ker jih nikdar ni placal.

Skratka mala sitna barabica...... nategun!

In pol si Kenny, veliki poznavalec dirk izbere nick Kenny....adijo pamet....to dokazuje, da o dirkah res ne ve nic!!!!

no ja. . . pač tak je al ipaq, je prvi američan z naslovom v gp 500, očitno je dober tutor, saj sta edini par oče-sin z naslovom, "izumil" je kolenčkanje, power steering, če si videl kako je v indianapolisu, na pesku, u ovink zapodu tz 750, pr slabih 60ih letih, ti je jasno, de je carski pilot.

en drug kenny pa. . . . je samo balastnež.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka je že kdo podpisal za moto2, ki bo prestopil in ne ostal v teamu? razen cluzel za tech3?

...Accepted teams now have until the 2nd of November to finally confirmthe names of their riders and to lodge a security deposit with IRTA.Should any of the accepted teams propose riders not acceptable to theCommittee, or if the security deposit is not paid, then considerationwill be given to the teams on the reserve list....

(vir:www.motogp.com)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A veste, da se men zdi, da si je Kenny najdu tapravi nick in tapravega vzornika. Zakaj?

Kenny Roberts (sicer senior) velja v Moto GP boksih za najvecjega nalagaca in prevaranta vseh casov.

Zadnjic so fantje pri Akrapovicu razlagali, kako jih je nategnil, ko so z njim imeli pogodbo za auspuhe. Pol je pa model na konc se hotu, da bi oni delali auspuhe, sam bi pa svoje etikete

gor nalepil.... rekli so jasno NE... in sedaj mu ena X ameriska firma dela izpuhe, ki jih sam prodaja pod svojo blagovno znamko KR Racing

Kenny Roberts je nategnil, zelo grdo, tudi Hondo...ki mu je nekaj casa dobavljala motorje za njegov Moto GP team....placal jih jasno NI!

In seveda vsi poznamo zgodbo, kako so mu pri KTMju ustavili dobavo pogonskih agregatov za mostvo.....zakaj? Uganite...ker jih nikdar ni placal.

Skratka mala sitna barabica...... nategun!

In pol si Kenny, veliki poznavalec dirk izbere nick Kenny....adijo pamet....to dokazuje, da o dirkah res ne ve nic!!!!

ti si absolutna budala...

nasploh kennyjr in king kenny ni ista oseba... ampak ti je že cartman povedal kak pečat je slednji pustil v motogp in kako se je peljal... njegov sin sicer ni bil tako suveren, ampak vseeno je zame car in najljubši od vseh voznikov...

glede auspuhou... bi lahko uporabil tut kako lepšo besedo... ampak nima veze...

kaj vse so lepili že na akrapovičeve auuuspuuhe... če je hotel še on je pač to stvar dogovora, seveda so ga skenslali in problem rešen (vse dokler neka trobenta ne pizdi v vetr)

kolk motorjev je on plačal in kok ne, sicer ne vem, samo verjetno jim je nekaj moral vseeno plačat... če jim pa ni, bi pa jst temu prej reku iznajdljivost... svojo ekipo, ki je bla edina privatna, je fural tokle časa in na koncu celo posegel po stopnočkah in še zmagali bi lahko...

nevem kaj bi bil ti na boljšem če bi on plačal kak agregat hondi več?

no pa sej glede na to kolk suverene mašine so mu 2007 dajali, bi mu še oni mogl plačat, da jih je sploh dal v svoj motor...

"In pol si Kenny, veliki poznavalec dirk izbere nick Kenny....adijo pamet....to dokazuje, da o dirkah res ne ve nic!!!

tega pa sploh nebom komentiral, ker si s tem dosegel vrhunec kretenizma...

hvala za razumevanje...

PS: kako to da nisi gabra omenil v svojem postu? :O

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa če še dodam... to kdo je koga nategnil in nevem kaj, čeprav nima nobene veze s tem kakšen dirkač je kdo...

kdo je že državo tolk okrog prnesu da mu je hotla nabit čez 100 mio kazni? :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti si absolutna budala...

nasploh kennyjr in king kenny ni ista oseba... ampak ti je že cartman povedal kak pečat je slednji pustil v motogp in kako se je peljal... njegov sin sicer ni bil tako suveren, ampak vseeno je zame car in najljubši od vseh voznikov...

cartman je zelo lepo opisal vse tri Kennije. :whistle:

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ahja.. po parih mesecih sem treutno mal pofirbcov tole temo..(pa še to samo zadnjo stran)

kot vidm je vse isto. še vedno kenny gor/dol..

preveč cajta imate ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo d fak je sploh ta kenny ... matr govorite, kot da je rossi #2, ampak kj dost o njem se (razen v tej temi) ne piše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

and ofkors our verry own KennyJr

Burgees precej jasno pove, kaj si misli o komu, lahk rečemo de je mal politično nekorekten. :D

a bo počlo že pozimi, in bo 46 spet imel svojo ekipo kot jo je mele na začetku pr hondi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!