Skoči na vsebino

MotoGP 2009


Geiger Sturzflug

Priporočene objave

Hmmm...

Glede na to da PopTV ni glih najbolj zanesljiv vir info in da je entry list za Moto2 objavljen, me zanima a se bo res Zorro ves lep šetkal po šefovsko po paddocku...:rolleyes:

bo kar držalo :grim

KLIK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo vse po reglcih(torej, da prvi 4 ne letijo po tleh), potem mu je najvišje dosegljivo 5. mesto po mojem mnenju, ampak bi raje rekel, da bo še kako mesto nižje, ker zdele se morajo vsi izkazat, da si izborijo sedeže za drugo sezono in bojo vsi grizli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo vse po reglcih(torej, da prvi 4 ne letijo po tleh), potem mu je najvišje dosegljivo 5. mesto po mojem mnenju, ampak bi raje rekel, da bo še kako mesto nižje, ker zdele se morajo vsi izkazat, da si izborijo sedeže za drugo sezono in bojo vsi grizli.

pa sej večinoma majo že vsi zice zrihtane...

zdej nevem kak motor bo peljal, ampak tudi če bi mel konkurenčen motor prvim štirim bi težko bil konkurenčen...

kot je že sam nekaj časa nazaj rekel...

če bi dirkal z rossijem na wsbk motorju, bi ga lahko držal, če bi dirkala na motogp motorju bi končal 40s zadaj, če govorimo o dirkanju brez testiranj prej... za motogp motor rabiš vsaj eno zimo (pa še to zdej po mojem mneju ni dovolj), da se privadiš motorja in si ga zrihtaš... v wsbk "samo prideš in pelješ"...

bi pa vsekakor lahko bil med 5 :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo vse po reglcih(torej, da prvi 4 ne letijo po tleh), potem mu je najvišje dosegljivo 5. mesto po mojem mnenju, ampak bi raje rekel, da bo še kako mesto nižje, ker zdele se morajo vsi izkazat, da si izborijo sedeže za drugo sezono in bojo vsi grizli.

dj ga no srat. Če bo med prvo polovico bo to uspeh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dj ga no srat. Če bo med prvo polovico bo to uspeh.

Seveda bo med prvo polovico in to gladko!!!!!

Je že s Suzlnom ornk mešal štrene, pa ni glih konkurenčen bike.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda bo med prvo polovico in to gladko!!!!!

Je že s Suzlnom ornk mešal štrene, pa ni glih konkurenčen bike.....

res presenetljivo dober je bil na indianapolisu, medtem ko mu v laguni seci ni šlo tako dobro. Vermullen ga je nabil za 20 sekund. bo pa zelo težko primejat njegov dosežek z ostalimi Yamahami. Glede na to da obljubljajo močno podporo bo motor očitno bolji kot toselandov in edwardsov, morda celo fijat specifikacija.

meni se zdi, da bo u borbi za mesta med 5 in 9, in da mu nebo lahko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res presenetljivo dober je bil na indianapolisu, medtem ko mu v laguni seci ni šlo tako dobro. Vermullen ga je nabil za 20 sekund. bo pa zelo težko primejat njegov dosežek z ostalimi Yamahami. Glede na to da obljubljajo močno podporo bo motor očitno bolji kot toselandov in edwardsov, morda celo fijat specifikacija.

meni se zdi, da bo u borbi za mesta med 5 in 9, in da mu nebo lahko.

v indyju je testiral prej 2 ali celo 3 dni... in ti kilometri so mu zelo koristili...

v laguni ni kej preveč vozil, vendar pa je bilo 8 mesto po moje super dosežek :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda bo med prvo polovico in to gladko!!!!!

Je že s Suzlnom ornk mešal štrene, pa ni glih konkurenčen bike.....

se čujemo po tekmi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

nekaj napovedi za tale vikend:

Stoner looking forward to Phillip Island

Pedrosa: ‘One of my most important races’

Personal favourite up next for Rossi

Benu bi pa privoščil uvrstitev med 5, samo bo težka, razen če bo mel kdo hudo smolo al pa slabe živce... bolj realno okoli 7 :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo!Bolj kot ne, se vsi strinjamo,da je prestop na moto gp motor velik in se ga moraš privadit in to ne gre čez noč.Vendar razen dveh extremov 1.mesto in "10".Že vsi mislimo,da je tolk dober,da vsi upamo,da bo celo med 5.Zelo realno pa se nam zdi od 5-7.mesta.Bi rekel,da vsi polagamo velike upe na Bena.No upajmo,da se izkaže. :grim

Ker bi blo res lepo gledat,če bi bila vodilna skupina Rossi,Ben,Jorge,Pedrosa,Stoner.Bi blo do cilja vse mogoče.Ampak jaz nekako dvomim,da bo uspel držati tempo teh 3-4 voznikov.

No jz držim pesti :yea1:(sploh za ta vrstni red)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se je lahko letos melandri z totalno nekonkurenčnim hayate uvrščal med prvih 5-7 in je skupno 9 sedaj ali pa neprepričljiv Edwards, ki je 6 skupno - potem mislim da bo moral biti Ben z skoraj tovarniško yamaho nonstop med prvimi 5 pa kake stopničke tudi zraven drugače bo to razočaranje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se je lahko letos melandri z totalno nekonkurenčnim hayate uvrščal med prvih 5-7 in je skupno 9 sedaj ali pa neprepričljiv Edwards, ki je 6 skupno - potem mislim da bo moral biti Ben z skoraj tovarniško yamaho nonstop med prvimi 5 pa kake stopničke tudi zraven drugače bo to razočaranje.

no. . .zdej pa se mi zdi de si mal prestrog do njega. Melandri je IMHO en boljših pilotov na gridu. je rutiniran motoGP dirkač, pozna vso elektroniko, ki je za voznost motoGp dirkalnika extremno pomembna. spiesu bo to malce tuje, ker je WSBK vsaj dve stopnički za motoGp. dejstvo je, da so piloti iz 250ccm precej bol na tekočem s tehniko motoGp stroja kot superbikerji. kolko znanja imajo v 250 napram superbikerjem je lepo pokazal simoncelli, ki je v dveh vikendih RSV4 naštelal zase in bil konkurenčen. Kar je naredil Bayliss leta 06 je bil čudež. težko bo še kdo naredu kej podobnega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ben z skoraj tovarniško yamaho nonstop med prvimi 5 pa kake stopničke tudi zraven drugače bo to razočaranje.

No za naslednjo sezono tudi jaz nekako tako mislim.Zanimalo me je kaj mislite kako bo že zdaj v Valenciji,ker bo le "prvič" na yamahi.Čez zimo bo že pridobil nekaj dragocenih izkušenj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se je lahko letos melandri z totalno nekonkurenčnim hayate uvrščal med prvih 5-7 in je skupno 9 sedaj ali pa neprepričljiv Edwards, ki je 6 skupno - potem mislim da bo moral biti Ben z skoraj tovarniško yamaho nonstop med prvimi 5 pa kake stopničke tudi zraven drugače bo to razočaranje.

hayate sigurno ni tako slaba mašina, vsaj na nekaterih dirkah ni bila, da bi rekli da je popolnoma nekonkurenčen motor... sploh pa melandri je zame smetana...

pri benu pa bo velik faktor tudi to, da je prvič na motorju, ki ga ne moreš kar peljat najbolje kar se da, če si na njem 1., pa čeprav si recimo ben spies :)

no. . .zdej pa se mi zdi de si mal prestrog do njega. Melandri je IMHO en boljših pilotov na gridu. je rutiniran motoGP dirkač, pozna vso elektroniko, ki je za voznost motoGp dirkalnika extremno pomembna. spiesu bo to malce tuje, ker je WSBK vsaj dve stopnički za motoGp. dejstvo je, da so piloti iz 250ccm precej bol na tekočem s tehniko motoGp stroja kot superbikerji. kolko znanja imajo v 250 napram superbikerjem je lepo pokazal simoncelli, ki je v dveh vikendih RSV4 naštelal zase in bil konkurenčen. Kar je naredil Bayliss leta 06 je bil čudež. težko bo še kdo naredu kej podobnega.

wsbk niti ni tolk za motogp bi jst reku, prej bi reku, da je razlika v teh dveh prvenstvih, kar se tiče specifikacije motorjev, tako velika, da težko vlečeš kake vzporednice...

250cc je precej bolj podobna serije motogp, pa čeprav majo par kubikov manj, kot pa wsbk več...

zdej zakaj je simončeli tolk dobr odpelju, bi pa jst reku, da je ravno to, da v wsbk ni takega čaranja z nastavitvami in je 2 testa + dirka dovolj... medtem ko pa v motogp še zdaleč ne...

bo zanimivo vidt kaj bo marco naredu naslednje leto (seveda spet odvisno, kak stroj bo pelju, v wsbk je mel zelo konkurenčno stvar)

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa če še mal mim tekoče teme usekam... ta vikend je PI, pa me zanima, kaj vi mislte o nickyju... že na začetku sezone, pa še kdaj potem, sm napovedal da bo tuki zmagal ;)

zdej kej tacga bo težko, ampak jst mislm da tut če vsi najboljši pridejo do cilja, bi moral #69 biti vsaj blizu stopničk, če ne celo gor... če kje, potem je tuki pravi kraj za to, da naredi najboljši rezultat sezone... pa da vidmo če mam prav :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!