Skoči na vsebino

MotoGP 2009


Geiger Sturzflug

Priporočene objave

mal me skrbi da bo Lorenzo končal v pesku danes.. bodisi lastna napaka, al pa s pomočjo drugih..

pizda ..je že zaključiv

Popravljeno . Popravil rot
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pizda ..je že zaključiv

mah.. kot kaže še nima dost izkušenj. eh, bo pa nasledn let prvak ;)

Schmid87 si mal jasnoviden :whistle:

kot kaže sm res mal :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cestitke Stonerju, dobr sta ga zgala. Rossi is getting closer and closer. :evilgrin: Lorenzo pa ne vem no, ni vidu Haydna? Smola, neumnost.....who knows....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CAAAAAAAAAAASEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEY!!!! :worship::worship::worship::worship:

kak paše spet po dolgem dolgeeeeem času ;)

res da je rossi gledal na prvenstvo, ampak vseeno je mogu stoner pokazat svoje znanje, ter tako rossiju pokazat da nima nč za praskat, še posebi če hoče za ziher končat...

lorenzo pa :headbang: spet dokazal da si naslova ne zasluži in da bo le ta šel letos v prave roke... naslednje leto ga pa tudi nebo videl (lorezno, da ne bo spet kake pomote), ker je predebilen...

od haydna sem skozi celoten vikend pričakoval nekoliko več, ampak sempa 99,9% da prav daleč od danija nebi bil in verjamem da celo pred njim, če ga nebi tisto tele špasnko zbilo... revež niti dirkati ni več mogel, čestitke da je zbral toliko moči da se je vsaj do konca pripeljal... vrjamem da je celo kako solzo potočil... še dobro za lorenza da ni tudi hayden padel... po drugi strani je pa tak al tak mel razbit nos, tak da bi ga pol mel saj ornk :headbang:

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fajn ga je Stoner žgal.. v zadnjem krogu se mu je kar iz gume pokadilo! :P respect :worship: z Rossijem sta imela ubijalski tempo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

škoda da ni bilo tako, da bi zmaga za rossija pomenila naslov :D potem bi tudi rossi verjetno nekoliko bolj pritisnil :) no sej ne da ga ni do konca tišal, samo prehitro se je vdal...

1x sem bil na enem seminarju... je nek filozof al sociolog govoril o tem da je sreča sorazmerna... da jo mamo vsi enako in da nekateri v določenem odbobu, pri določenih stvareh več nekateri manj in spet drugje obratno... neki v tem smilsu...

očitno hayden plačuje za leto 2006 že 3 leta skupi, letos pa sploh...

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa sj ga je mau na piki nekje v 10em krogu..thinking about the championship :D ...škoda lahko bi biu bolš zaključek ..drgač pa stonerju čestitke tudi :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

spet prav dolgočasna dirka, k je pretendent zasral v prvem ovinku, potem je pa režiser kazal samo vlakec kako se vozita, namesto borbanja za nižja mesta :slap: pa še nč od nč od naših... če bi vedel da bo tako bi z veseljem prespal :zzz:

upam da bo Vale v Sepangu osvojil prvenstvo, tko da bo morda vsaj Valencia zanimiva... :doze:

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobra dirka, čestitke Rossiju in tud Stonerju. Res škoda, ker ga je Rossi na koncu šparal.

Glede Lorenza pa nima smisla izgubljat besed, ni vreden da bi bil svetovni prvak, še večja bedarija pa je da bo ostal v Yamahi. Raje bi dali mesto komu drugemu, pa tud če bi vozil zadnji. :headbang:

p.s: Simoncelli je car, upam da bi spet svetovni prvak, :worship: , pa škoda za Locatellija :(

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

spet prav dolgočasna dirka, k je pretendent zasral v prvem ovinku, potem je pa režiser kazal samo vlakec kako se vozita, namesto borbanja za nižja mesta :slap: pa še nč od nč od naših... če bi vedel da bo tako bi z veseljem prespal :zzz:

upam da bo Vale v Sepangu osvojil prvenstvo, tko da bo morda vsaj Valencia zanimiva... :doze:

heh lahko bi vedel da so zadnja 3 leta v PI-ju vedno najslabši v celotni sezoni... :) sezono poprej jih je pa vreme rešilo...

Dobra dirka, čestitke Rossiju in tud Stonerju. Res škoda, ker ga je Rossi na koncu šparal.

Glede Lorenza pa nima smisla izgubljat besed, ni vreden da bi bil svetovni prvak, še večja bedarija pa je da bo ostal v Yamahi. Raje bi dali mesto komu drugemu, pa tud če bi vozil zadnji. :headbang:

p.s: Simoncelli je car, upam da bi spet svetovni prvak, :worship: , pa škoda za Locatellija :(

jst držim pesti za aoyamo... simončeli je ravno nekak tak kot lorenzo... še slabi...

res škoda da je bila dirka prekinjena, ker bi aoyama dobil sigurno kako točko več, morda celo 4, kar bi bilo precej.. škoda... upam da na zadnjih dveh dirkah da spet nekoliko več od sebe, pa da zadrži teh 10 pik... res bi mu privoščil, ker še nima naslova in po vseh teh letih in letošnji odlični sezoni na HONDI, si ga tud zasluži...

je pa simončeli verjetno boljši dirkač...

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ocitno je biu Lorenzo mogoce bolj ziucn kot Rossi, ker si je pac premocno zelel borbat za naslov...je le vidu, da je sansa. Res ne vem, kam je gledu, da ni Haydna vidu? No ja...se zgodi....Stoner is back ocitno, tko da bo naslednja sezona spet pasja, edin Pedrosa se mi zdi, da bo vedno st.3, ima le par svetlih trenutkov v sezoni. No ja....se st.3 ne bo vec :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

simončeli je ravno nekak tak kot lorenzo... še slabi...

Tole bi prej trdil za Bautisto (spet šel po gobe), ima najboljši motor med omenjenimi konkurenti za naslov, pa vedno pade takrat ko bi moral kaj pokazat na stezi (enako kot Lorenzo). Simoncelli je bil lansko leto res včasih mal idiot, ko je druge oviral, pa včasih tud spravil s proge, ampak kot je rekel Rossi lani v Laguni Seci "it's racing" :yea1:

Simoncellija zelo spoštujem, ker iz najslabšega motorja (Gilera je zakon :grim ) s svojo "ride or die" vožnjo iztisne maksimum in zmaga. :OK:

Letos pa eno dirko ni odpeljal, 2-krat (mislim) je padel, pa ima 6 zmag (največ) in je 2. v prvenstvu in bi si res zaslužil, da bo prvak. Aoyama bo mel pa itak šanso drugo leto v Honda cup-u :glare:

Popravljeno . Popravil peroVXR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aoyama bo mel pa itak šanso drugo leto v Honda cup-u :glare:

kolkr se je pisalo gre aoyama v motogp... a to ne velja več?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav, imam eno neumesno vprašanje. Na moto gp dirki letos v Brnu sta se med premori vozila dva Ducatija, nekaj krogov solo nekaj krogov pa z sopotnikom, zdej me pa zanima če kdo slučajno ve kateri model Ducatija je bil to?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav, imam eno neumesno vprašanje. Na moto gp dirki letos v Brnu sta se med premori vozila dva Ducatija, nekaj krogov solo nekaj krogov pa z sopotnikom, zdej me pa zanima če kdo slučajno ve kateri model Ducatija je bil to?

Verjetno ducatijev motoGP dvosed, ne vem al je tekoč model al kak starejši, ponavad ga vozi Randy Mamola pa kake "slavne" pelje naokol...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje je to še 990cc motor... enega vozi mamola ja drugega pa hm... sm že spraševal, slišal, pa spet pozabil...

drugače pa pelje več ljudi vsakega se mi zdi da samo en krog in potem se zamenjajo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok hvala, sem mislo da je Desmosedici rr, sam je na sliki mal drugačen zadek.

V bistvu je desmosedici rr :unsure: Samo ne homologiran za cesto.Mislim,da se še vedno uporablja isti l.2004 moto gp.Vsaj Mamola je vozil tega!

Sem pa mogoče ugotovil kaj je bilo s Stonerjem :evilgrin:

Recimo 75 pa vsak 2 gosta,pa trije plakati pa je to 675 podpisov samo za en dogodek.Tak,da je čisto možno,da se je preobremenil s podpisi :evilgrin: KLIK

Zdaj ko se je pa spočil in nič podpisoval,pa je očitno okreval-vsaj glede na današnjo predstavo!

Rossi pa zdaj res še samo stopničko od novega naslova.Upam,da že na naslednji dirki,da bo res v Valenciji zanimivo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje je to še 990cc motor... enega vozi mamola ja drugega pa hm... sm že spraševal, slišal, pa spet pozabil...

drugače pa pelje več ljudi vsakega se mi zdi da samo en krog in potem se zamenjajo...

Vitto Guareschi je voznik ta drugega doubledeckerja. Tip z smesno brado in fizuro, ki je sicer Ducatijev testni voznik in tisti, ki v bistvu razvija njihov dirkalnik

eeeh....Kenny, ti kot poznavalec Ducatija in fan Stonerja bi pa to res lahko vedel...

kadar imajo veliko ljudi vozita oba z Mamolo in sicer vsakega gosta en krog, kadar pa jih je manj, vozi samo Randy...vsakega gosta dva kroga.

Izkupicek gre v dobrodelne namene, samo voznjo pa se da tudi kupit, ce imas dovolj pod palcem....zadeva seveda ni poceni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!