Skoči na vsebino

MotoGP 2009


Geiger Sturzflug

Priporočene objave

Vitto Guareschi je drugi pilot dvosedežnega Ducatija...

Na sliki je na levi poleg Mamole z velikimi zalisci. Je pa še vedno testni dirkač pri ta rdečih. Tule Mamola v Estorilu uči sopotnike kako se obnašati zadaj na sedežu med vožnjo.

post-1102-125585936361_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@trobenta

hm no recimo da ti verjamem... čeprav ko sem jst spraševal in so mi povedali sm 100% da niso vittota omenli... seveda pa vem kdo je to...

drgač pa kako kej gaber?

mogoče veš zakaj je ob vsakem mal bol agresivnem pospeševanju začel težit z: težave stonerja, težave de punieta :rolleyes:

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No tole pa so srečneži, ki so lahko privoščijo vikend na GP-ju in vožnjo na dvosedežniku z Mamolo ali Vitom. Kar velika skupina jih je bila v Estorilu.

post-1102-125585951027_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PeroVXR ....ocitno ne ves prav dosti, ce trdis, da je Gilera nasjlabsi 250 ccm motor...

Simoncelli je tud men car...ampak njegova Gilera je najboljsi in najdrazji motor izmed vseh v 250 ccm, ker to sploh ni Gilera ampak 100% tovarniska Aprilia z Gilera napisom.

Koorporacija Piaggio je namrec lastnik tako Gilere kot tudi Aprilije in na ta nacin skrbijo, za dobro promocijo Gilerinih skuterjev....dirkalna Gilera ne obstaja, temvec gre za tovarnisko Aprilio z drugimi napisi

na posodi za gorivo...

dalec najslabsi motor je Honda od Aoyame in v bistvu je najvecji car prav on...njegov motor je muzejska kanta...Motor je v osnovi tovarniska Honda letnika 2004, a je Honda mostvu se dobavila nekaj novih delov

v sezonah 2005, 2006 in 2007. Po letu 2007 so prekinili z vsem razvojem.

Njegov motor je torej vec let star...pa se vedno zmaguje z njim

Zdej pa presodi sam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kenny..Gaber je kar OK....

da te malo updatam z informacijami naj ti povem, da je povabil Kevina Schwantza v Ljubljano. In Schwantz baje zares pride prvi teden novembra za par dni na obisk, potem gresta

pa skupaj na dirko v Valencijo

evo ena insidesrka informacija zate, da bos lahko prisel po avtogram od 34ke

aja...sam ti si fen Robertsa.....eh skoda.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PeroVXR ....ocitno ne ves prav dosti, ce trdis, da je Gilera nasjlabsi 250 ccm motor...

Simoncelli je tud men car...ampak njegova Gilera je najboljsi in najdrazji motor izmed vseh v 250 ccm, ker to sploh ni Gilera ampak 100% tovarniska Aprilia z Gilera napisom.

Koorporacija Piaggio je namrec lastnik tako Gilere kot tudi Aprilije in na ta nacin skrbijo, za dobro promocijo Gilerinih skuterjev....dirkalna Gilera ne obstaja, temvec gre za tovarnisko Aprilio z drugimi napisi

na posodi za gorivo...

dalec najslabsi motor je Honda od Aoyame in v bistvu je najvecji car prav on...njegov motor je muzejska kanta...Motor je v osnovi tovarniska Honda letnika 2004, a je Honda mostvu se dobavila nekaj novih delov

v sezonah 2005, 2006 in 2007. Po letu 2007 so prekinili z vsem razvojem.

Njegov motor je torej vec let star...pa se vedno zmaguje z njim

Zdej pa presodi sam

da se bom jst kdaj strinjal s trobento? :kva2::kva2::kva2::kva2:

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej mi ni treba verjet, sem bil tam in sem videl na lastne oči, kdo je navlekel kombinezon in vozil turiste po en krog. Tukajle še fotka v prvem ovinku...je blo pa zelo zanimivo, ko je Mamola z roko nazaj udaril sopotnika, ker se mu je v kontra vrgel.

post-1102-125586006433_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače pa je cena za vožnjo z Mamolo še kako leto nazaj znašala 1000€, ki grejo seveda v dobrodelne namene. Sigurno pa je to posebno doživetje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kenny..Gaber je kar OK....

da te malo updatam z informacijami naj ti povem, da je povabil Kevina Schwantza v Ljubljano. In Schwantz baje zares pride prvi teden novembra za par dni na obisk, potem gresta

pa skupaj na dirko v Valencijo

evo ena insidesrka informacija zate, da bos lahko prisel po avtogram od 34ke

aja...sam ti si fen Robertsa.....eh skoda.....

hehe... nism jst tiste vrste tip, ki bi rabil avtograme dirkačev...

drgač pa če res pride lepo od gabra... samo to še ni opravičilo da se dereš težaveeeeeeee ob manjšem opletanju zadnega konca... :D

@salsa

kdo je sploh kej tvoj post omenjal?

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PeroVXR ....ocitno ne ves prav dosti, ce trdis, da je Gilera nasjlabsi 250 ccm motor...

Simoncelli je tud men car...ampak njegova Gilera je najboljsi in najdrazji motor izmed vseh v 250 ccm, ker to sploh ni Gilera ampak 100% tovarniska Aprilia z Gilera napisom.

Koorporacija Piaggio je namrec lastnik tako Gilere kot tudi Aprilije in na ta nacin skrbijo, za dobro promocijo Gilerinih skuterjev....dirkalna Gilera ne obstaja, temvec gre za tovarnisko Aprilio z drugimi napisi

na posodi za gorivo...

dalec najslabsi motor je Honda od Aoyame in v bistvu je najvecji car prav on...njegov motor je muzejska kanta...Motor je v osnovi tovarniska Honda letnika 2004, a je Honda mostvu se dobavila nekaj novih delov

v sezonah 2005, 2006 in 2007. Po letu 2007 so prekinili z vsem razvojem.

Njegov motor je torej vec let star...pa se vedno zmaguje z njim

Zdej pa presodi sam

Že res da je pod vsemi nalepkami in barvo to Aprilia, ampak če že trdiš da je to najboljši 250cc motor, potem mi pa razloži kako ga vse Aprilie puščajo daleeč zadaj na ravninah.

Si lastim že drugo Gilero in sm velik fan in si želim da bodo spet prvaki, sam bodimo realni...če ne bi Simoncelli tako dobro vozil, ne bi videli Gilere na zmagovalnem odru in enako velja za Aoyamo (kle se strinjam s tabo).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače pa je cena za vožnjo z Mamolo še kako leto nazaj znašala 1000€, ki grejo seveda v dobrodelne namene. Sigurno pa je to posebno doživetje.

Ajd,da bi dal jurja,da se lahko sam peljem krog ali dva.Da me pa nekdo pelje pa ne grem,če mi on da jurja!

@salsa dobre fotke :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajd,da bi dal jurja,da se lahko sam peljem krog ali dva.Da me pa nekdo pelje pa ne grem,če mi on da jurja!

@salsa dobre fotke :OK:

enako... ni večje groze, kot pa če te kdo drug pelje :blink: pa zarad mene če je mamola...

Že res da je pod vsemi nalepkami in barvo to Aprilia, ampak če že trdiš da je to najboljši 250cc motor, potem mi pa razloži kako ga vse Aprilie puščajo daleeč zadaj na ravninah.

Si lastim že drugo Gilero in sm velik fan in si želim da bodo spet prvaki, sam bodimo realni...če ne bi Simoncelli tako dobro vozil, ne bi videli Gilere na zmagovalnem odru in enako velja za Aoyamo (kle se strinjam s tabo).

lani je bla gilera res precej počasna na ravnini, ampak letos ni lani... to se vidi naprimer na današnji dirki...

http://resources.motogp.com/files/results/xx/2009/AUS/250cc/RAC/Analysis.pdf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lorenzotu še skiroja nebi več zaupal. :krneki:

Poglej si posnetek še enkrat in tokrat bodi pozoren na startno pozicijo 9... :rolleyes:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9-ka je svojo linijo gural in za vse pač ni placa, nekdo pol mora potegnit kratko.

Pa ne gre se samo za današnji padec, ampak živci in konsistentnost so v dirkanju imho še celo bolj pomembni kot talent in sposobnost.

Popravljeno . Popravil simonsi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšno je blo ta novo pravilo glede števila motorjev ki so ga uvedli se mi zdi da pred dirko v brnu? ker so dns capirosiju menjal motor ..ga dal na zadnje štartno mesto..ekipo suzuki pa kaznoval z odvzemom 10ih točk če se ne motim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšno je blo ta novo pravilo glede števila motorjev ki so ga uvedli se mi zdi da pred dirko v brnu? ker so dns capirosiju menjal motor ..ga dal na zadnje štartno mesto..ekipo suzuki pa kaznoval z odvzemom 10ih točk če se ne motim.

Najprej je bilo pravilo, da odvzamejo dirkaču 10 točk,če se ne motim. Ampak so stvar spremenili, ker ne bi bilo ravno pošteno da se to zgodi komu ki je v borbi za naslov prvaka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kenny..Gaber je kar OK....

da te malo updatam z informacijami naj ti povem, da je povabil Kevina Schwantza v Ljubljano. In Schwantz baje zares pride prvi teden novembra za par dni na obisk, potem gresta

pa skupaj na dirko v Valencijo

evo ena insidesrka informacija zate, da bos lahko prisel po avtogram od 34ke

aja...sam ti si fen Robertsa.....eh skoda.....

7

berem njegove kolumne in se mi zdi prov škoda, de tud komentira dirke. to tazadnjo je napisal za čisto 10. V eni kolumni sm prebral, ne da pride 34 na obisk, ampak da bo organiziral tole. na Grobniku. letos en vikend. Grobnik je mel letos tolk prostih terminov kot že dolgo ne. . .

Glede današnje dirke pa. . . po prvem ovinku je meni osebno, raralo dolgčas. Teliček ga je res pošteno usral, in spet opomnil sam sebe de ni vreden 12mio na sezono tako kot 46. Če bo Hayden naslenjo dirko iz kombinezona potegnu pištolo in koga ustrelil,me nebo presenetlo. 27 pa ga je pelal tako kot se spodobi. svaka mu čast. mislim, da je bil do zadnjih cca 5 krogov 46 u malenkost boljši formi, Pol je pa 27 res pelal na limit, tud tisti ta zavit kos piste se rossi ni več prbližal. . . pošteno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem, meni pa ni bila dovgočasna dirka, sem skozi upal da ga Rossi nebi kje posral in zleto s ceste.

Drugače se mi je pa dirkališče vsaj na oko, zdelo tako spolzko :krneki:

Tako lepo so v nekaterih uvinkih drsele gume, da se je prav videla sled od gume :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja....Cartman res je...

namen obiska je med drugim tudi izlet na Grobnik in dogovor za Schwantzovo solo naslednje leto v SLO, ce bo med potencialnimi domacimi

motociklisti dovolj interesa za tak tecaj

tko da...fantje, da ne boste samo za racunalnikom sedeli se lahko prijavite za solo sportne voznje s Schwantzom

je kdo kandidat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!