Skoči na vsebino

MotoGP 2009


Geiger Sturzflug

Priporočene objave

žal nam je lahko da je stoner zbolel... res... če bi bil na treh dirkah ki jih je izpustil 1x1. in 2x2. bi si bila pred zadnji dirko z rossijem zelo blizu, in komaj bi čakali na valencio... pa drugo leto... (samo to smo že lani rekli), škoda ko vedno nekaj vmes pride, če pa nebo stoner težav, bo pa rossi mel težave z motorjem... že vidm :(

Če čebula ne bi imela če... bi bila....Kaj mene briga, če je imel zdravstvene težave, jebi ga to je šport.....tako kot je bilo čez celo sezono je Rossi zasluženo prvak....razglabljat o tem kej bi bilo........zlata kura še vedno jajce nese in to zlate...in samo to je važno. Drugače pa Stonerju vsaka čast za današnjo vožnjo.......veselim se naslednje sezone in upam da bo celo sezono zdrav, pa da ga še enkrat nabije ....tokrat zdravega....da ne bodo spet eni imeli nekih bolanih izpadov. Mali bo  moral še krepko drajsat asfalt, da mu bo segel do pirhov.....BTW hilton, zakaj te ni blo danes pri Gamsu?? Bi lahko Vapotu pa meni pir plačo....

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zahvaljujoč temu, da stoner na koncu ni več vozil na polno, ker čene bi bil pomojem vsaj sekundo hitrejši evilgrin.gif

kašna prestava... kej več pa sploh ne mislm več povedat, ker itak boste vse spljuvali, kako se je rossi šparal.. whistle.gif

glej če rossi nebi rabil krvavo teh točk, bi se oni kengurujec vozo enih 44 sekund za rossijom.

aja otrok 9 naslov. tako da ne mores primerjat povprečnega dirkača ( stonerja) z živo legendo rossi jem

ne ne bomo te spluvali, polomli te bomo enkrat, da bos razmišljal enkrat če boš se pisaril bedarije

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glej če rossi nebi rabil krvavo teh točk, bi se oni kengurujec vozo enih 44 sekund za rossijom.

aja otrok 9 naslov. tako da ne mores primerjat povprečnega dirkača ( stonerja) z živo legendo rossi jem

ne ne bomo te spluvali, polomli te bomo enkrat, da bos razmišljal enkrat če boš se pisaril bedarije

kašna pamet... neverjetno...

rossi je zajebal v prvem ovinku in potem je bil stoner že pol ure pred njim...

a je zanalašč zapeljal vstran in počakal lorenza da ga je kontroliral ane? bravo... a si mogoče tista kura ki jo je mel rossi dans v naročju? aja sj res tista kura ima možganee!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če čebula ne bi imela če... bi bila....Kaj mene briga, če je imel zdravstvene težave, jebi ga to je šport.....tako kot je bilo čez celo sezono je Rossi zasluženo prvak....razglabljat o tem kej bi bilo........zlata kura še vedno jajce nese in to zlate...in samo to je važno. Drugače pa Stonerju vsaka čast za današnjo vožnjo.......veselim se naslednje sezone in upam da bo celo sezono zdrav, pa da ga še enkrat nabije ....tokrat zdravega....da ne bodo spet eni imeli nekih bolanih izpadov. Mali bo  moral še krepko drajsat asfalt, da mu bo segel do pirhov.....BTW hilton, zakaj te ni blo danes pri Gamsu?? Bi lahko Vapotu pa meni pir plačo....

samo povedal sem da bi bilo prvenstvo bolj zanimivo... že če nebi izpustil tistih dirk, pa bi bil recimo na vsaki 3, prvenstvo še nebi bilo odločeno...

nisem nič jamral da bi zmagal če nebi bil bolan... če neznaš brat si si kriv sam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo Rossi!

Frajer ma zgleda res srečo da kdo zboli,da kdo pade,al pa da kom motor prov ne laufa,... že 9 sezon:whistle:

hjah no če nisi najboljši, ti tud smola nasportnika ne more kej dost pomagat, ker je potem še skoraj 20 ostalih... seveda pa precej pomaga in olajša vse skupaj...

po drugi strani sta tudi hayden in stoner mela srečo, da je rossi tisti dve leti bil šibek... ampak vsak ki je prvak, je bil pač tisto leto najboljši... rossi je bil to že 9x (7x v motogp) in to je to... upam da nebo nikoli več, pa da se stoner zdej mal nafila z venci...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kašna pamet... neverjetno...

rossi je zajebal v prvem ovinku in potem je bil stoner že pol ure pred njim...

a je zanalašč zapeljal vstran in počakal lorenza da ga je kontroliral ane? bravo... a si mogoče tista kura ki jo je mel rossi dans v naročju? aja sj res tista kura ima možganee!!!

se oproščam za zale povst ki ga bom sedaj napisal. ker bo malce off topic

aja mali boš kmalu spoznal kuro, to ti obljubim ok trance_25_naughty.gif

glej najprej se reši flaške, ker si še mlečen za uhami. pol dokončaj srednjo šolo. se vpiši na kaksno fakulteto, pa se bova lahko mogoče normalno pogovarjala.

ker z reterdiranci se to ne da( aja tebe mislim ja)

očitno si mečeš pesek v oči in ne opazaš, da se 99% motosvet foruma ki prebira moto gp temo dela norca z tebe. pač v vednost ti bo to pustilo kakšne psihološke posledice. vidi se ze da ziviš v svojem svetu( deželi petra pana ali kaj podobnega).

ker prve znake že kažeš lep čas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hjah no če nisi najboljši, ti tud smola nasportnika ne more kej dost pomagat, ker je potem še skoraj 20 ostalih... seveda pa precej pomaga in olajša vse skupaj...

po drugi strani sta tudi hayden in stoner mela srečo, da je rossi tisti dve leti bil šibek... ampak vsak ki je prvak, je bil pač tisto leto najboljši... rossi je bil to že 9x (7x v motogp) in to je to... upam da nebo nikoli več, pa da se stoner zdej mal nafila z venci...

glej ti bebec bebasti.

če rossi nebi tam na sredini prvenstva padel, bi ze takrat bilo odločeno prvenstvo

će stoner nebi mel rossi sindroma

če bi

pa sami če

sprijazni se da je on legenda, kot stoner ne bo nikoli. razen da zdaj 8 krat zapored dobi prvenstvoheadbang.gif

stoner nikoli ne bom imel na miljone navijačev kot jih ima rossi

nikoli ne bo tako plačan

nikoli ne bo imel 9 naslovov sv prvaka whistle.gif

aja to mi je danny danes iz kart napovedal veš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne da se mi vec. od danes dalje ne komentiram vec teme moto gp ker drugace bom se nekomu vrat pregriznil

moderatorja vljudno prosim da pobriše moje neprimerne povste

aja kenny car siwinkiss.gif

lp kura

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hilton dihi, grab a beer. :naughty: Men je prow smesn k u svojih stavkih Kenny sam sebe zabija, tko da se ni nc za sekirat....sicer je pa ze nekdo napisal enkat, da ga je dal na ignore in da mu ne napise njegovih postov....tko da, to nardis pa je... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ROSSI :worship:

Spies :worship:

Loeb :worship:

Hvala mami pa ati, da sta me rodila...oz. da sem prisel na svet v tem obdobju, da lahk dozivim te nadnaravno talentirane voznike kako dirkajo popolno in napolno B) Aliens :krneki:

Yamaha FTW!!! :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ROSSI :worship:

Spies :worship:

Loeb :worship:

Hvala mami pa ati, da sta me rodila...oz. da sem prisel na svet v tem obdobju, da lahk dozivim te nadnaravno talentirane voznike kako dirkajo popolno in napolno B) Aliens :krneki:

Yamaha FTW!!! :winkiss:

Njega si še pozabil:

Cal Crutchlow R6 :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo povedal sem da bi bilo prvenstvo bolj zanimivo... že če nebi izpustil tistih dirk, pa bi bil recimo na vsaki 3, prvenstvo še nebi bilo odločeno...

nisem nič jamral da bi zmagal če nebi bil bolan... če neznaš brat si si kriv sam...

Tebe pač pere....kaj čemo, bomo preživeli..... brez skrbi....headbang.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je bla kar zabavna dirka. mal me je razočaral Melandri. ker mu dež kar leži in še malo izniči prednosti fabriških motorjev, sem od njega pričakoval malo več. Škoda da Edwards ni bolje unovčil dovijevega padca in se mu približal/ga prehitel v skupnem.

bezveze debatirat kaj bi blo če bi blo, ampak glede na stonerjevo trenutno formo, in na to, kako sta Rossi in Lorenzo med sezono zapravljala točke, bi bil hudo nevarn, tud če bi tiste tri izpuščene dirke končal na zanj skromnem 5em mestu. čprav ni nujno, da bi kljub zdravju, zadnje dirke odpeljal tako kot jih je.

letos je stara koklja še brcnila, je pa v intervjuju povedal, da je lani lažje dirkal, se lažje motiviral in dal več od sebe, ker je naslov ponovno osvajal. letos ga je "le" branil. Občutek imam da bo 2010 zanj zajebano kot še nobeno. čez zimo pa pričakujem da bo Fiat Yamaha dobila dve ločeni garaži. brez sodelovanja med dirkači.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tocno to.....YAMAHA!!!!!

kasen dan je bil vceraj za japonce..auuuuaauaaaa

Rossi prvak z Yamaho Moto GP

Spies prvak z Yamaho Superbike

Crutchlow prvak z Yamaho SS600

in od prej za 2009 ze

Cairoli prvak z Yamaho-motocross

YART-Jerman prvak z Yamaho- endurance

letosnje leto bo tezko ponovljivo.........

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tocno to.....YAMAHA!!!!!

kasen dan je bil vceraj za japonce..auuuuaauaaaa

Rossi prvak z Yamaho Moto GP

Spies prvak z Yamaho Superbike

Crutchlow prvak z Yamaho SS600

in od prej za 2009 ze

Cairoli prvak z Yamaho-motocross

YART-Jerman prvak z Yamaho- endurance

letosnje leto bo tezko ponovljivo.........

če pomislimo na Michelin, se je takih sezon za bati. leta 2005 so zmagal povsod kjer so tekmovali. MotoGp, F1, Dakar, WRC prvenstvo in 24 ur lemansa.. . . letos jih ni nikjer več. Yart je izjema ki potrjuje pravilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm zdele opazil da ima stoner samo 25 točk zaostanka za lorenzom...

no ja... v kolikor bo slednji na vsak način hotel sezono zaključit z zmago, bi bili lahko še 2. :D

res bi stonerju privoščil naslov podprvaka po taki sezoni, čeprav bi si ga lorenzo tudi zaslužil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!