Skoči na vsebino

MotoGP 2009


Geiger Sturzflug

Priporočene objave

16/20 :/

Winner! Spray the champagne – you are a true MotoGP fan!

You scored 16 out of 20

nisem vedel kolk mašin majo na voljo, pa sem dal 8, v resnici je pa 6...

za tončija sem pozabil da je vozil lani ducatija :headbang:

za najbolj tesen finiš sem dal sach, pa je catalunya... za 4 tisočinke, kolkr sm pol preveru :D

pri tistem na koliko dirkah so menjali motorje, sem pa spregledal ALL RIDERS spredi

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

16/20 :/

Winner! Spray the champagne – you are a true MotoGP fan!

You scored 16 out of 20

nisem vedel kolk mašin majo na voljo, pa sem dal 8, v resnici je pa 6...

za tončija sem pozabil da je vozil lani ducatija headbang.gif

za najbolj tesen finiš sem dal sach, pa je catalunya... za 4 tisočinke, kolkr sm pol preveru biggrin.gif

pri tistem na koliko dirkah so menjali motorje, sem pa spregledal ALL RIDERS spredi

saj vedno neki izgovoriwhistle.gifwhistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no daj ti reši... neglede na to da si pregledal moj post bi jih vseeno vsaj 5 zajebal...

glej ceepec mali. vidi se da si reterdirana oseba, glede na to kakšne tu pišeš kakšne pa šele na 24ur trajbaš.

pa saj se mi smiliš. pa ves zakaj. ker tukaj na forumu se dela enih 200 ljudi konkretno norca z tebe.

pa mislim da je čas da se malce zamisliš nad sabo.

smilita se mi tvoja starša, da morata takšnega mulca prenašat kot si ti.

pa pomojem si imel kakšno travmatično posledico v zgodnji mladosti, ki se sedaj izraža

aja amen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa toti minus ki si mi ga dal, me bo ful nesrečnega naredilheadbang.gifheadbang.gif

smrk,smrkwhistle.gifwhistle.gif

samo ena stvar... ne dajem minusov in plusov... tako da... še kdo drug te ne mara poleg mene... :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

19/20. zakaj sm kliknu lemans nimam pojma, moj lucky guess je bil catalunya, ampak sm nekako kliknu lemans?!?!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak nima nobenih načrtov za ta vikend razen navozit se :)

Drugač je pa trenutno 0.030s za Toselandom čeprov vprašanje kak spec motorja ma to, pomoje je 2010 že :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no lahko bi rekli da se je casey en malček pošpilal z ostalimi :)

untitledds.jpg

pa še mal rezverve je blo, ko je v zadnjem krogu zgubil dobro desetinko v T4 ko je tonija prehiteval :)

če bo takole ostalo do nedelje bo čist uredu...

ben pa mislm da bo jutri zjutraj že bolj suveren... pelje dobro... mal bo verjetno treba še yamaho premetat, pol bo pa šlo...

dani me je mal razočaral, sam sej bo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimive špekulacije se pojavljajo okoli trenutnih premikov znotraj MotoGP paddocka.

Končni rezultat enih teorij bi lahko bila tudi naslednja zasedba za sezono 2011:

Rossi na Ducatiju, Lorenzo + Spies na tovarniški Yamahi, Stoner na tovarniški Hondi.

To bi pa bilo zanimivo videt :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stonerja jst kr pičakujem na hondi... enako rossija na ducatiju...

za bena nisem nevem kako sigurn... vprašanje kje bo pedrosa nadaljeval... prvak bo naslednje leto težko in honda ga bo nabrcala pomoje... mogoče jim bo stoner zadosti, mogoče poberejo še koga...

pedrosa pa mogoče ducati, mogoče yamaha...

samo težko je govort za 2 sezoni naprej :D

za zgornji post pa... kr talite minuse, samo če mogoče ne veste... tut če dobim 500 minusov, bo stoner še vedno 1. :)

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En mini kvizek za MotoGp fane:

Kviz

Men pa po četrtem vprašanju napiše operacija je bila prekinjena :?pa sem upam,da bom klobaso dobu

post-18324-12575202093_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stonerja jst kr pičakujem na hondi... enako rossija na ducatiju...

za bena nisem nevem kako sigurn... vprašanje kje bo pedrosa nadaljeval... prvak bo naslednje leto težko in honda ga bo nabrcala pomoje... mogoče jim bo stoner zadosti, mogoče poberejo še koga...

pedrosa pa mogoče ducati, mogoče yamaha...

samo težko je govort za 2 sezoni naprej :D

za zgornji post pa... kr talite minuse, samo če mogoče ne veste... tut če dobim 500 minusov, bo stoner še vedno 1. :)

in ti še boš vedno tele številka 1 na motosvetu:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

ej, a je tole Alex Barros na obisku v Pramacovem boksu :eek: gledam FP2 na Justin.tv pa nč ne razumem k znajo samo špansko :( a kdo razume/ve a je to samo prijateljski obisk, al se nam obeta povratek Izgubljenih?? Alex je bil meni kar faca, ene par dirk mam v spominu ko je raztural ko tavelik :OK:

Popravljeno . Popravil suzuki
  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!