Skoči na vsebino

MotoGP 2009


Geiger Sturzflug

Priporočene objave

ma dej bod otročji...

a zdej če je pa rossi dosegu največ pa to pomeni, da mormo vsi za njega navijat?

pa nevem kaj majo 5 let stari dosežki s sedanjostjo... če bi stoner dirkal v taki konkurenci kot je rossi takrat bi bil v eni sezoni 3x prvak...

to kar sedaj sestavljajo dani, horhe in casey, takrat niti 100 setejev in 500 biaggijev nebi...

Ti si pa tako zafurstriran in zabit človek, da me glava boli ko berem tvoje komentarje. headbang.gif

Kaj majo njegovi 5 let stari dosežki s sedanjostjo?Ja kaj ima pa Stonerjev 2 leti star naslov veze s sedanjostjo?? Rossi je prvak in najboljši v tej sezoni (nasplošno najboljši), pa če se ti in stoner na trepalnice postavita,to je dejstvo in bi bil že čas da to sprejmeš. winkiss.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti si pa tako zafurstriran in zabit človek, da me glava boli ko berem tvoje komentarje. headbang.gif

Kaj majo njegovi 5 let stari dosežki s sedanjostjo?Ja kaj ima pa Stonerjev 2 leti star naslov veze s sedanjostjo?? Rossi je prvak in najboljši v tej sezoni (nasplošno najboljši), pa če se ti in stoner na trepalnice postavita,to je dejstvo in bi bil že čas da to sprejmeš. winkiss.gif

če je člouk bolan 3/4 leta logično da nebo prvak.. kar dela pa zdajle pa kaže na to kaj se dogaja ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KennyjR, človek, ki največkrat na forumu uporabi besedo ''ČE''...

Enkrat poskusi brez, v trgovini vpraš, če lahko dobiš čebulo brez besede ''če'', pa upam, da se te kak prodajalec usmili... :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

untitleddsa.jpg

stoner je nehal že na polovici sešna...

rossi sicer precej zadaj, ampak je pa na drugem mestu, kar kaže na napredek...

edwards je izkoristil slabo formo danija in horheja... enako 4. in 5.

hayden je svoj best lap dosegel potem ko je vozil za talmašijem in ga celo prehitel... nato je v napoto prišel randy... mislm da bi lahko pelju še hitreje...

ben je sedaj upravičil svoje ime... mislm da bi lahko bil nevaren...

če nebo casey preveč ušel se nam obeta super dirka za konec...

3., 4., mogoče tudi 5. so moji tihi favoriti za podium, sploh 4. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

za vse navijače Elbowza, zdele na warm-upu je bil petitrance_43_wavetowel2.gif bi mu privoščil da bi blo tko tud na dirki :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

za vse navijače Elbowza, zdele na warm-upu je bil petitrance_43_wavetowel2.gif bi mu privoščil da bi blo tko tud na dirki :OK:

To dirko bom pa izjemoma navijal bolj za njega kot za rossija :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ima kdo kakšen link do bilo katere strani kjer prenašajo motogp?

Na british eurosport 2 prenašajo smučanje, na atdhe.net ni nič, trenutno gledam na justin.tv pa je zelo slaba slika, pa šteka (še nikoli ni pa mora ravno danes :glare: ).

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.myp2p.eu/broadcast.php?matchid=54255&part=sports

tle maš, pa si naštimi pa tih bod...

če nism dal tega linka že 15x pol pa tud nevem...

pa ne bit vsi kot @suzuki, ki ne prebere nobenega posta pred sabo in potem lima novice z motogp.com, ki so ble ze 2x objavljene v zadnjih treh straneh in na dolgo in široko predebatirane...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

u jeb*, tole je bla pa spet ena huda dirka v klasi do 125 ccm - ne boj, mesarsko klanje!!! štirje vštric v zavoj, dva trčita, samo trije ven iz ovinka slap.gif pa še in še...

zmagal je Julian Simon, drugi Bradley Smith, ki je vodil celo dirko do 4 kroge pred ciljem, naredil napako na zaviranju, Julian je špricnil naprej, v zadnjem krogu ga je Bradley ujel in prehitel, Julian pa nazaj in zmagal worship.gif

če bosta tudi naslednji dirki tkole zanimivi bo pa res fajn motošportna nedelja, prava za slovo od letošnje sezone :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola mojster,

tud mene je presenetilo da ni prenosna DSFju, ampak sem potem mal pobrskal po JustinTVju in našel :D poglej pod Sport in boš našel MotoGP... žal je domorodski prenos, v španščini, ampak ker ni drugega je ODLIČEN :OK: pa šteka tud skor nč ne ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žal je domorodski prenos, v španščini, ampak ker ni drugega je ODLIČEN :OK: pa šteka tud skor nč ne ;)

Jz sem najprej gledal na justin.tv v angleščini prenos, pa so prekinili in je pisalo da kanal ne bo dosegljiv naslednjih 24 ur zaradi avtorskih pravic, pol sm preklopil na španski prenos, pa so ga isto prekinili, tako da nisem gledal dirke do konca.

@kenny: vem da si dal že dostkrat tisti link, a mi ne rata da bi predvajalo. Ene povezave odpre pa je samo črno, ene pa sploh noče odpret, pa tud v razne playerje sem kopiral pa noben ne dela. :? EDIT: A je morda treba bit registriran?

Popravljeno . Popravil peroVXR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola mojster,

tud mene je presenetilo da ni prenosna DSFju, ampak sem potem mal pobrskal po JustinTVju in našel :D poglej pod Sport in boš našel MotoGP... žal je domorodski prenos, v španščini, ampak ker ni drugega je ODLIČEN :OK: pa šteka tud skor nč ne ;)

Yo, ja res je čudn....

Teh programov pa na žalost ne najdem oz. jih verjetno nimam. Jbtga bom počaku še urco...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola mojster,

tud mene je presenetilo da ni prenosna DSFju, ampak sem potem mal pobrskal po JustinTVju in našel :D poglej pod Sport in boš našel MotoGP... žal je domorodski prenos, v španščini, ampak ker ni drugega je ODLIČEN :OK: pa šteka tud skor nč ne ;)

Vtipkaj britishtv v google pa dobiš v prvem odgovoru rešitev. Nova verzija podpira spet British eurosport.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

huda in napeta tudi 250 ccm dirka, nekajkrat sem kar poskakoval (Aoyama na zaviranju ven, padci, zlasti padec Simoncellija) čestitke Aoyami hooray.gif

tisti ki vam štrika prenos po Netu: uporabite Refresh knof ;)

@ Gody: tole mora bit zlo fajn, k je za plačat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!