Skoči na vsebino

MotoGP 2009


Geiger Sturzflug

Priporočene objave

Spies je na koncu dirke za Colinom zaostal za 5 sekund. Me prav zanima koliko bo v sredo na zadnjem testu pred Edwardsom, zlo zlo hiter se uči.

Drugo leto bosta ''dream team'' po moji oceni.

Texas tornado se nam obeta z dveh strani.

Popravljeno . Popravil salsa
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stonertrance_21_laughing1.giftrance_21_laughing1.gif Brembo ti si pa jasnoviden yes.gifbiggrin.gif

Pedrosa pričakovano, Rossi,Lorenzo solidno, sem vesel za Edwardsa da mu je končno uspelo priti pod vrh, od Spiesa nekako pričakoval takšen rezultatsmile.gif

2,3,4,7. Yamahatrance_40_thumbup.gif

<H1 style="LINE-HEIGHT: 20px; PADDING-TOP: 5px">Rossi: It's me or Lorenzo at Yamaha in 2011!</H1>During an interview with the BBC, Valentino Rossi warned that Yamaha must decide between re-signing him or team-mate Jorge Lorenzo for the 2011 MotoGP season.

Upam in držim pesti, da se ne odloči prestopiti k Ducatiju!!

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

karlovacko :D tut za spiesa sm reku da bo okrog 7 mesta :P

drgač pa spies svoj best lap v 30. krogu čeprou še zmerej 1.2sec za pedrosinim pa useeno..se mi zdi da ima še precej rezerve in da bo vse višje natestiranjih.

rossi pa našel pou sekunde na krog na dirki ne vem od kje samo še zmerej prepočasen za pedroso.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

karlovacko biggrin.gif tut za spiesa sm reku da bo okrog 7 mesta tongue.gif

drgač pa spies svoj best lap v 30. krogu čeprou še zmerej 1.2sec za pedrosinim pa useeno..se mi zdi da ima še precej rezerve in da bo vse višje natestiranjih.

rossi pa našel pou sekunde na krog na dirki ne vem od kje samo še zmerej prepočasen za pedroso.

ko bo spoznal steze trance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Gody: tole mora bit zlo fajn, k je za plačat...

Mene ni za nobene podatke vprašalo in je kar prikazovalo.

Eurosport sicer kasneje, je ma med podprtimi kanali prenašal direktno BBC Two.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Salsa

Med prihajajocimi testiranji bo Ben (kapo dol za zadnje kroge in predvsem prezkompromisna prehitevanja) vozil enak poltovarniski motor kakor Colin, tako, da ze v sredo verjetno ne bo prav veliko pred njim, ce sploh. Danes je namrec (ce se motim, me popravite) vozil enak stroj, s kakrsnim sta Rossi in Lorenzo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja maš kr prou je vozu tovarniško yamo- sam je vseeno dobr tišču sploh na konc k je dobu mal občutka, tko da bo naslednje leto kr blizu 4-7 mesto, če pa kdo od favoritov pade al pa zaštrika pa še višje.

Drugače pa dobre dirke v vseh treh razredih, so se kr dajal.

Jutri pa do srede, so testiranja bo tud zanimivo spremljat čase

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, informiraj me.

Sicer pa sta obe moznosti OK, kajti drugo leto sploh ne vem, kdo bo moj #1. Za Colina sem ze celo vecnost, Ben ima pravo stevilko in tudi sicer je dirkac ena A, za Aoyamo v nizjih razredih navijam, odkar sem ga prvic videl na pisti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer sem bil odsoten in direk na žalost nisem mogel gledati. Sem bil pa obveščen o mojstrovini v krogu za ogrevanje in pa končnem vrstnem redu... Zdele na 24ur so pa povedali, da je KennyJR hotel narediti samomor, ČE bi le našel dovolj dolg in močan štrik... tako da upam, da nima okoli sebe kakšnih ostrih predmetov in močnih tablet...

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe. saj najboljsim se to baje tudi zgodi go kamneni , ze dolgo nisem videl idiota ki se v ogrevalnem skota

Jz,da sem pošten se sploh ne spomnim :whistle: :unsure: :hmm:

Stoner je pač dokazal,da enostavno ni dirkač Svetovnega kova :whistle:

Ben pa mislim,da je še tistim skeptikom pokazal-dokazal,da je voznik :OK::worship::worship::worship::worship:

Za zadnji krog pa... :worship::worship::worship:

Očitno je še boljši kot smo nekateri mislili-nažalost pa ne kot smo nekateri po tiho upali :whistle:

Mislim,da res zna že drugo leto kdaj pa kdaj mešat štrene prvim trem....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz,da sem pošten se sploh ne spomnim :whistle: :unsure: :hmm:

keny se bo vleku vn z izgovorom da se je tut lorenzo letos stresu samo ne v warm lapu pač pa predno prpelejo na grid :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heyla... žalostno da 2 strani o meni popišete..

če bi bil murko, al pa lady gaga bi mi to sedl... tk se mi pa j*be...

heh :D glede caseya sem se tudi sam nasmehnil :D

ampak dejstvo je da se zgodi... po tem se ne da sodit dirkača... ampak dejte si duška... tudi sam bi si ga dal, če bi rossi tkle odletu :D

ni neka napaka vredna posmeha, je pa razlog za posmeh, če ga rabiš in to super razlog...

spomnim se danija na enem warm upu zjutraj, ko je padel dobesedno s celega na tla pri nizki hitrosti, kot bi zapeljal na led ali pa na bananin olupek...

to se dogaja... pač mal nepozornosti v ogrevalnem krogu in hopa...

ČEČEČEČEČE nebi padel, vrjamem da bi zmagal oz vodil dokler nebi zares padel :D ampak j*ebat ga, je kar je, bo pa drugo leto bolje, škoda edino za 3. mesto v skupnem...

ko vas tak zanima, zakaj me ni bilo... po dirki sem se šel učit za kolokvij... zdele sm si pa uzel neki časa za moje prijatelje iz motosveta...

drugače pa čestitke daniju in vsem ostalim, še posebi benu, ki je na koncu dal od sebe tisto, kar smo od njega pričakovali in naslednje leto bo zagotovo top privatni voznik... čeprav pričakujem močne privatne honde... naslednje leto gre honda na vse... brez nič... in upam da bomo 2011 res videli #1 (stoner naslednjo sezono seveda prvak, ni druge... :trance_33_sleep: ) v repsolovih barvah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja kaka izjava stonerja mogoče?

glede na to da ga ni več pokazalo, je verjetno takoj odšel nekam na samo :D

skozi čelado je bil videti resno razkurjen :D sej kako nebi bil... sploh ker se je kr zgodilo...

najbrž ko je dvignil roke si je rekel, pa kako nooo...

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak dejstvo je da se zgodi... po tem se ne da sodit dirkača... ampak dejte si duška... tudi sam bi si ga dal, če bi rossi tkle odletu :D

ni neka napaka vredna posmeha, je pa razlog za posmeh, če ga rabiš in to super razlog...

Eh, to je bil psihološki pritisk ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimivo pač kenny je videl da je stoner bi jezen čez čelado.

aja rentgen pa toworship.gif

aja glej drugo leto bo rossi spet prvak.

aja to se niti lorenzu ne more zgoditworship.gif

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!