Skoči na vsebino

MotoGP 2009


Geiger Sturzflug

Priporočene objave

Sam nekaj jamra. Že glede gum je moral bit neka izjema, zdaj bo še odločal kdo bo kaj vozil v motoGPju. Svašta.

To ni jamranje,če hočeš imet dobre gume in glede na to da ga vsako moštvo vzame k sebi lahko tudi izbira kje bo vozu in s kom bo vozu :glare:

Bi pa rad videl kje bo yamaha pristala po njegovem odhodu :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po moje to ni jamranje to je napoved, de bo lorenzo u 2011 drugje in da bo že v 2010 med njunima garažama stena. vseeno bi jez prej počakal na sezono 2010. Simoncelli in Spies najbrž nebosta le statista, ampak tudi pretendenta za tovarniški stroj v 2011.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam nekaj jamra. Že glede gum je moral bit neka izjema, zdaj bo še odločal kdo bo kaj vozil v motoGPju. Svašta.

kdo je že sred sezone pestopil na Bridgeston iz michelina..aha pedrosa....in komu so to prepovedal da stori pred koncem sezono..glej no glej..rosiju :whistle:

pa še časi današnjih testiranj...spies kotira visoko :naughty: :rolleyes:

TEMPI UFFICIOSI ALLE ORE 16.53

1 Stoner Ducati 1.32.660

2 Lorenzo Yamaha 1.32.685

3 Rossi Yamaha 1.32.826

4 Pedrosa Honda 1.33.068

5 Hayden Ducati 1.33.358

6 Spies Yamaha 1.33.496

7 Dovizioso Honda 1.33.675

8 Kallio Ducati 1.33.726

9 Wilairot TSR 1.33.775 – MOTO2

10 Espargaro Ducati 1.33.878

11 Melandri Honda 1.33.899

12 Olive Promoracing 1.33.929 – MOTO2

13 Capirossi Suzuki 1.34.144

14 Simoncelli Honda 1.35.551

15 Bautista Suzuki 1.35.772

16 Barbera Ducati 1.36.206

17 Aoyama Honda 1.37.964

18 Noyes Promoracing 1.38.844 – MOT

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo je že sred sezone pestopil na Bridgeston iz michelina..aha pedrosa....in komu so to prepovedal da stori pred koncem sezono..glej no glej..rosiju :whistle:

pa še časi današnjih testiranj...spies kotira visoko :naughty: :rolleyes:

TEMPI UFFICIOSI ALLE ORE 16.53

1 Stoner Ducati 1.32.660

2 Lorenzo Yamaha 1.32.685

3 Rossi Yamaha 1.32.826

4 Pedrosa Honda 1.33.068

5 Hayden Ducati 1.33.358

6 Spies Yamaha 1.33.496

7 Dovizioso Honda 1.33.675

8 Kallio Ducati 1.33.726

9 Wilairot TSR 1.33.775 – MOTO2

10 Espargaro Ducati 1.33.878

11 Melandri Honda 1.33.899

12 Olive Promoracing 1.33.929 – MOTO2

13 Capirossi Suzuki 1.34.144

14 Simoncelli Honda 1.35.551

15 Bautista Suzuki 1.35.772

16 Barbera Ducati 1.36.206

17 Aoyama Honda 1.37.964

18 Noyes Promoracing 1.38.844 – MOT

WTF?!?!?!?! na kvalifikacijah bi bil deseti v motoGp klasi!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...bo že v 2010 med njunima garažama stena...

saj to sta že sedaj dva popolnoma ločena teama...ki si delita garažo z malo pregrado seveda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je ze kdo slisal, da bi reku Stoner po padcu, da je SAM zaj...? (edino v Laguni 2008, ....še kje?)

Ta mudel si res zna zasrat imidz... sej ne recem, da ni eden najboljsih v zgodovini... sam je pa najboljsi, kar se tice from hero to zero variante... seveda moje mnenje. Spet se mu pol sveta smeji...skoda, upam, da bo naslednjo sezono fural vse dirke in se boril kot moski ter sprejel napake, kot jih mora.... res popestri motogp in ga je skoda, k je tak karakter...

Ben je odpeljal po pricakovanju in lepo, da je se mal stisnil in tako pomagal Edwardsu do 5.mesta v skupnem.

To da bodo pa leta 1012 presaltal nazaj na 1000 je pa ena lepsih novic tega tedna oz. leta :naughty:

lepo se imejte!

pa kaj ti ni jasno? kdaj je pa stoner še padel? je v brnu kogarkoli krivil? rekel je da je bilo težko, ker je bil nov asfalt in je imel slab oprijem in da naj bi celo porajsal po tleh s štilom za nogo... a je reku da ni bila njegova napak? ma dej.. pejd spat...

tudi v misanu ni povedal nič, razen, da je bilo zelo težko ker ga je full roka bolela in da pač ni bil spospoben več pobrat motorja in je lahko le še zaril po tleh...

je kdaj za kak padec kogarkoli krivil? tudi 2006 ne... nevem kaj vam ni jasno...

če je pač v nedeljo padel, ker je imel zelo hladno gumo in zaradi ostalih par strani navedenih okoliščin, še ne pomeni, da išče izgovore... to so pač dejstva... seveda je sam zajebal, noben ni rekel da ni... verjetno pač ni bil nevem kako pozoren in je šlo po tleh...

itak da ne, stoner NIKOLI ne zajebe :D

za neuspeh vedno išče in najde vzrok kje drugje, le pri sebi ne

po padcu v laguni je bil kriv rossi, ker je baje prej zaviral kot ponavadi in mu pokvaril tempo :doze:

kaj je bil rossi kriv.. stoner je takoj po tekmi povedal da je sam zajebal...

to kar se je šlo z rossijem je bilo zaradi tistega prehitevanja v corkscrewu... kar nima nobene veze s padcem... če ne veš bod raj tih...

ta mit, da je stoner krivil rossija za padec sej je ravzil zaradi tebi podobnih omejencev, ki so to tebi nič meni nič trdili, brez da bi se mal resno povprašali če je sploh res...

hvala za razumevanje, če ga že jst nimam, sam sori ne morm ga met če pljuvaš po stonerju čist neupravičeno...

kaj pa je vozil aoyama? motogp mašino al moto2? ker o njegovi ekipi za motogp, ki je bila v igri ni lih nevem kolk slišat?

kako to da deangelisa ni? niso rekli da bo vozil s podporo države?

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj to sta že sedaj dva popolnoma ločena teama...ki si delita garažo z malo pregrado seveda.

emm, ja seveda je to res, vendar sem govoril o prekinitvi sodelovanja. vsi podatki iz boxa 46 so trenutno navoljo tudi 99 in obratno. za 2010 pa se to utegne spremeniti.

  • Všeč mi je 5
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. še enkrat si dokazal, da si totalno nesposoben normalno komunicirat in debatirat

ne vem zakaj moraš takoj začet žalit in pljuvat, če nekdo pove svoje mnenje ki ni enako tvojemu

2. dokazal si da si bolj omejen kar se dejstev tiče in če ti ne veš še ne pomeni, da ni res

3. stoner je v brnu krivil prednjo gumo, ker je po njegovih besedah vozil enako hitro, enako linijo

v dirki pa je kar čudežno spustila..., praviš, da je krivil nov asvalt(ki je za vse enak in po katerem je vozil cel vikend)

in da je zataknil s taco po tleh(normalno če je pretiraval) in kdo je potem kriv če ne on sam? on je vozil in ožemal gas

noben drug, dejstvo je da se je hotel odpeljati od 46, ki mu je dihal za vrat ampak hitreje kot se je vozil tam cel vikend

se pa ne da, zato je šel po tleh... fizika pa to...

4. glede lagune... ne vem ali imaš zelo kratek spomin, bereš samo 24 ali pa prebereš samo tisto kar je tebi všeč...

stoner in ducati so po dirki skočili v zrak da je 46 v ovinku pred padcem zaviral prej kot ponavadi, da bi zmešal ritem

kar so kasneje pri yamahi s telemetrijo dokazali da ni res...

in še včerajšni dogodek...

po tleh je šel kot 18. fante, ki je prvič v roke dobil močnejši stroj, seveda je bilo krivo vse drugo kot on sam in njegovo zapestje... ni bil 1. na svežih/mrzlih gumah, ''štartno'' taktiko po beseda preciozija uporabljajo že 2 leti in kaliber

njegovega kova bi moral vedeti kako in kaj, sicer ni tako tragično če je padel se pač vsakemu zgodi, ampak je on je preponosen, da bi priznal da ga je pač usral...

novinarji so kar nekaj časa čakali na njegov izjavo in je niso dobili, na koncu so dobili uradno ducatijevo izjavo(da on seveda ni kriv) o stonerju pa duha ne sluha

in še enkrat nič ni narobe če dirkač naredi napako, vsi jih delajo ampak on je ne bo nikoli priznal in vedno krivdo stresal na material in okoliščine...

amen worship.gifworship.gifworship.gifworship.gifworship.gifworship.gif

daj kenny ti pa drzi lape, ker se nam ne bo dalo brat tvojih pravljicevilgrin.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kenny...

si videl intervju, ki ga je dal stoner danes?

pravi da ne ve kaj se je zgodilo, da je samo malce dodal plin, da morajo preverit če ni bila mogoče napaka v gumi...

škoda za napako ki se nam je zgodila, no ne vem če je bila ravno moja napaka itd...

skratka spet polno izgovorov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni gre pa mocno na k. odnos nase RTV do dirk Moto GP. Vcerajsnji dirki in sobotnim kvalifikacijam niso namenili niti besedice. Veckrat sem ze opazil, da porocajo samo tedaj, ko je spredaj Vale. Sramota za sportnega urednika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. še enkrat si dokazal, da si totalno nesposoben normalno komunicirat in debatirat

ne vem zakaj moraš takoj začet žalit in pljuvat, če nekdo pove svoje mnenje ki ni enako tvojemu

2. dokazal si da si bolj omejen kar se dejstev tiče in če ti ne veš še ne pomeni, da ni res

3. stoner je v brnu krivil prednjo gumo, ker je po njegovih besedah vozil enako hitro, enako linijo

v dirki pa je kar čudežno spustila..., praviš, da je krivil nov asvalt(ki je za vse enak in po katerem je vozil cel vikend)

in da je zataknil s taco po tleh(normalno če je pretiraval) in kdo je potem kriv če ne on sam? on je vozil in ožemal gas

noben drug, dejstvo je da se je hotel odpeljati od 46, ki mu je dihal za vrat ampak hitreje kot se je vozil tam cel vikend

se pa ne da, zato je šel po tleh... fizika pa to...

4. glede lagune... ne vem ali imaš zelo kratek spomin, bereš samo 24 ali pa prebereš samo tisto kar je tebi všeč...

stoner in ducati so po dirki skočili v zrak da je 46 v ovinku pred padcem zaviral prej kot ponavadi, da bi zmešal ritem

kar so kasneje pri yamahi s telemetrijo dokazali da ni res...

in še včerajšni dogodek...

po tleh je šel kot 18. fante, ki je prvič v roke dobil močnejši stroj, seveda je bilo krivo vse drugo kot on sam in njegovo zapestje... ni bil 1. na svežih/mrzlih gumah, ''štartno'' taktiko po beseda preciozija uporabljajo že 2 leti in kaliber

njegovega kova bi moral vedeti kako in kaj, sicer ni tako tragično če je padel se pač vsakemu zgodi, ampak je on je preponosen, da bi priznal da ga je pač usral...

novinarji so kar nekaj časa čakali na njegov izjavo in je niso dobili, na koncu so dobili uradno ducatijevo izjavo(da on seveda ni kriv) o stonerju pa duha ne sluha

in še enkrat nič ni narobe če dirkač naredi napako, vsi jih delajo ampak on je ne bo nikoli priznal in vedno krivdo stresal na material in okoliščine...

1. sem ti na koncu razložil ČEMUUU

2. enako

3. pa ravno ti pravim da je on sam kriv... lej nekaj mora spustit, brez razloga se ne pade... štekaš? pa kdo vozi motor namesto tebe? :S:S

4. če je pač hitro slabe volje in se noče ukvarjat z novinarji, je to njegova stvar in ne tvoja... pa ne nabiji...

a si govoril s stonerjem da vse veš? nisi!!! ne bodi pameten če ne veš :S sm slišal, je bilo rečeno, sm bral... ja veš pa ne...

kenny...

si videl intervju, ki ga je dal stoner danes?

pravi da ne ve kaj se je zgodilo, da je samo malce dodal plin, da morajo preverit če ni bila mogoče napaka v gumi...

škoda za napako ki se nam je zgodila, no ne vem če je bila ravno moja napaka itd...

skratka spet polno izgovorov

pa ti si res omejen...

okej bova šla lepo povrsti...

rossi se sfuka v indyu... na 100km se je videlo kdo je zajebal... seveda je bil mišlenja da je bilo nekaj narobe z motorjem...

šel takoj firbcat telemtrijo in ugotovil da je on zajebal... kako presenečenje eeejj...

ZAKAJ STONER NE SME PREGLEDAT GUME????? ŠE POSEBI KER JE BIL PADEC TAKO ČUDEN?

res te človek ne more razumeti...

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni gre pa mocno na k. odnos nase RTV do dirk Moto GP. Vcerajsnji dirki in sobotnim kvalifikacijam niso namenili niti besedice. Veckrat sem ze opazil, da porocajo samo tedaj, ko je spredaj Vale. Sramota za sportnega urednika.

kaj lahko pričakuješ od berganta, kot pa da dlje od tiste okrogle bedarje ki jo nabijajo po travi ne vidi...

amen worship.gifworship.gifworship.gifworship.gifworship.gifworship.gif

daj kenny ti pa drzi lape, ker se nam ne bo dalo brat tvojih pravljicevilgrin.gif

za otroke kot ste vi so pravlce lih taprou ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3. pa ravno ti pravim da je on sam kriv... lej nekaj mora spustit, brez razloga se ne pade... štekaš? pa kdo vozi motor namesto tebe? :S:S

ja dobro jutro, normalno da je bil sam kriv, ampak po njegovih beseda je bila kriva guma in ne on

4. če je pač hitro slabe volje in se noče ukvarjat z novinarji, je to njegova stvar in ne tvoja... pa ne nabiji...

ja bogi bogi, kako je svet grd ko ti ne gre vse po planu

a si govoril s stonerjem da vse veš? nisi!!! ne bodi pameten če ne veš :S sm slišal, je bilo rečeno, sm bral... ja veš pa ne...

sorry sem pozabil, da sta s stonerjem best frenda in ti vse pove, ko se med tednom s skuterji vozita

in ne ne vem, prav tako kot ne veš ti...

pa ti si res omejen...

bi se dalo pa dolgo debatirat kdo je omejen...

okej bova šla lepo povrsti...

rossi se sfuka v indyu... na 100km se je videlo kdo je zajebal... seveda je bil mišlenja da je bilo nekaj narobe z motorjem...

šel takoj firbcat telemtrijo in ugotovil da je on zajebal... kako presenečenje eeejj...

ZAKAJ STONER NE SME PREGLEDAT GUME????? ŠE POSEBI KER JE BIL PADEC TAKO ČUDEN?

res te človek ne more razumeti...

normalno da so šli gledat telemetrijo, ampak na koncu so ugotovil da ga je ON USRAL, kar je tudi javno PRIZNAL

;)

Popravljeno . Popravil P182
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

;)

kot 1. nauči se citirat...

kot 2. ja a stoner bo pa po rezultatih če bi slučajno pokazali da je on zajebal, še kar zanikal? no sej ni tolk zabit kot kdo drug :whistle

samo ti si trdil, da stoner išče izgovore po padcu, kot so pregled gume itd... kar je popolnoma isto rossijevim dejanjem...

zdej se pa kr neki vn mažeš... dej nehi nabijat, pa prihajat sam s sabo v protislovje, ker pač hočeš čimbolj oblatit carja, ki resno ogroža rossija...

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisem se videl, da kdo sebe tolikokrat zajebe kot kennyheadbang.gifheadbang.gifheadbang.gif

se vidi da si nezmožen trezno razmišljat. pa saj pomojem ti je ful fajn v stonner landutrance_43_wavetowel2.giftrance_43_wavetowel2.gif ( saj ves isto kot newer newer)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot 1. nauči se citirat...

kot 2. ja a stoner bo pa po rezultatih če bi slučajno pokazali da je on zajebal, še kar zanikal? no sej ni tolk zabit kot kdo drug :whistle

samo ti si trdil, da stoner išče izgovore po padcu, kot so pregled gume itd... kar je popolnoma isto rossijevim dejanjem...

zdej se pa kr neki vn mažeš... dej nehi nabijat, pa prihajat sam s sabo v protislovje, ker pač hočeš čimbolj oblatit carja, ki resno ogroža rossija...

1. zmanjkalo argumentov kaj?

2. rossi je po padcu po 15minutah priznal da ga je on usral, stoner še dan po dogodku išče vzroke...

me čudi da je temu ''carju'' že 2x spodletelo obraniti in osvojiti naslov... aja se res zapestje, misteriozna bolezen, me zanima kaj bo drugo leto? mogoče bo pa končno zdrav in bo zmagal vseh 18 dirkah ali pa bo spet kakšen vzrok za neuspeh našel

po mojem mnenju in mnenju večine pa si nabijač prav TI

saj veš GP od 5. ali 8. leta ne vem točno, pa saj verjetno še sam ne veš(kdo hodi zdaj sam s sabo v protislovje?)

OK zaključujem debato(kreganje) s tabo in te dodajam na ignore...

še malo pa boš sam s sabo debatiral, ker si že pri dostih ki berejo to temo ignoriran

papa...

Popravljeno . Popravil P182
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. zmanjkalo argumentov kaj?

2. rossi je po padcu po 15minutah priznal da ga je on usral, stoner še dan po dogodku išče vzroke...

me čudi da je temu ''carju'' že 2x spodletelo obraniti in osvojiti naslov... aja se res zapestje, misteriozna bolezen, me zanima kaj bo drugo leto? mogoče bo pa končno zdrav in bo zmagal vseh 18 dirkah ali pa bo spet kakšen vzrok za neuspeh našel

po mojem mnenju in mnenju večine pa si nabijač prav TI

saj veš GP od 5. ali 8. leta ne vem točno, pa saj verjetno še sam ne veš(kdo hodi zdaj sam s sabo v protislovje?)

OK zaključujem debato(kreganje) s tabo in te dodajam na ignore...

še malo pa boš sam s sabo debatiral, ker si že pri dostih ki berejo to temo ignoriran

papa...

sorry sedaj ko si označil sem šele vidu... prej sem opazil le zadnjo vrstico, ker pač neznaš citirat...

glede tega kdo me daje na ignore...

prav žalostno se mi zdi ko pripopam delujočo povezavo na trening/QP/dirko... revež pa čez 2 minuti nabije 200 jokcev in če se da kje gledat :trance_33_sleep:

in kako bo šele zabavno v prihodnosti...

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker pač hočeš čimbolj oblatit carja, ki resno ogroža rossija...

Pa daj ne sanjaj!Prav zaradi takih izjav sem napisal,da Stoner ni dirkač svetovnega kova!

No se sedaj "popravljam"!Zame ni vrhunski dirkač,ker enostavno ne vidim v njem potenciala,da bi lahko bil med dirkaškimi imeni(Giacomo Agostini,Carlo Ubbiali , Mike Hailwood , Angel Nieto ,Mick Doohan;Valentino Rossi)Se bi verjetno še našel kateri,vendar ga nimam sedaj v spominu...

Spoštujem vsakega dirkača!Ampak tako resnično dobrih kot so omenjeni pač ni veliko!Tako,da nehaj primerjat Stonerja z Rossijem!

Upam,da bo Ben Spies uspel kaj podobnega :evilgrin: ima glede na do zdaj pokazano več potenciala kot mr.perfekt kameni!

Naslednje leto držim pesti za 46 in 11 :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam sem sicer, pristaš kenguruja, ter suzukijov...Spoštujem Rossija za nejgove dosežke, ker to kar on dosega je težko ponovit... :worship: Pač tip se je rodil za motor...Sm pa presenečen kako pluvate prek stonerja...zanimivo...Kenny ti si pa milo rečeno en mungl k se sili, dejansko na 24ur folk vrže vn neko laično izjavo, ti p napadeš k ubrisan leopard po gazeli in se hvalš kok vez maš pa kok use predebateraš pa kva use veš in da maš veze k te dobavlajo z informacijam uglavnm oh in sploh...Zaćepi po domač povedan... :naughty: :naughty: Če je iskanje izgovorov način stonerja pred kameram, je rossijev način proslavljanja in samo promocije ter zganjanje norčij...Oba mata svoj način... :doze: :yes:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Debata razširjenih obzorij; mislim, da ste nekateri pravi zabavljači:lol1::OK:K sreči novi Teksačan deluje kot prava poživitev v smislu mentalno zdravega sportaša, kar je zelo prijetno presenečenje. Za razliko od nekaterih hudo egocentričnih fantkov kot sta tudi Roza s svojim fantom Učkom in Kameni, jokici s slinčkom. Seveda je tako. Ne zanikaj. Ti ja.:xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!