Skoči na vsebino

MotoGP 2009


Geiger Sturzflug

Priporočene objave

K bi ti slišal, kako sem v živo navijal, ko je Stoner na eni dirki pogrnil ko drva ... :)

Tvoje najvijanje tvoja stvar...Moje najvijanje moja...navijaš kakor hočeš ;) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mater spies je neverjeten...

ok res da rossi ni neki navozil, pa da so verjetno časi prvih petih (z izjemo rossija) narejeni s Q pace-om... ampak ben raztura res :worship:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam sem sicer, pristaš kenguruja, ter suzukijov...Spoštujem Rossija za nejgove dosežke, ker to kar on dosega je težko ponovit... :worship: Pač tip se je rodil za motor...Sm pa presenečen kako pluvate prek stonerja...zanimivo...Kenny ti si pa milo rečeno en mungl k se sili, dejansko na 24ur folk vrže vn neko laično izjavo, ti p napadeš k ubrisan leopard po gazeli in se hvalš kok vez maš pa kok use predebateraš pa kva use veš in da maš veze k te dobavlajo z informacijam uglavnm oh in sploh...Zaćepi po domač povedan... :naughty: :naughty: Če je iskanje izgovorov način stonerja pred kameram, je rossijev način proslavljanja in samo promocije ter zganjanje norčij...Oba mata svoj način... :doze: :yes:

če jst pišem na 24 ur, pišem zato, ker nekako vsakemu nevednežu poskušam mal razložit, da bo razumel... na kak način to povem, je pa moja stvar...

pa še nekaj ti povem... od mene neboš nikoli slišal slabe stvari o rossiju, glede njegovega dirkanja in vsem kar je v povezavi... če mam kdaj pripombo, je to samo moje mnenje, kaj meni ni všeč... drugač ga pa zelo spoštujem bla bla bla... za razliko od rossi fanov, ki majo stonerja za loleka... in zdej bo takoj nekdo napisu ja če je pa res... in se bo takoj demantiral, brez da bi sploh karkoli napovedal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edwards je neki zbolu pa je zaključu s testiranjem smile.gif

Pomoje bo Spies naslednje leto tam kjer je bil Edwards letos, mogoče večkrat na stopničkah trance_40_thumbup.gif

mislim da bo teška, da bo velikokrat na stopničkah.

komkurenca je huda

lorenzo(se bo pomojem manjkrat kotal)

pedrosa(bo konstantješi)

stoner( bo nevaren)

rossi( pa bo tak izvrsten) oz prvak. čeprav bo zdaj kenny vrjetno to kot misijo nemogoče označilwhistle.gif

vrjetno se pa bo zgodilo, da bodo dirke definitivno napetejšeworship.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da bo teška, da bo velikokrat na stopničkah.

komkurenca je huda

lorenzo(se bo pomojem manjkrat kotal)

pedrosa(bo konstantješi)

stoner( bo zdrav)

rossi( pa bo tak izvrsten) oz prvak. čeprav bo zdaj kenny vrjetno to kot moje mokre sanjewhistle.gif

vrjetno se pa bo zgodilo, da bodo dirke definitivno napetejšeworship.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kenny upam da prides na mnz da spijeva kakšno pivo, pa ti razširim obzorja glede moto gp

aja si pa dokazal da si mojster , da nisi vedel da je jerman vozil ( aja saj ves to pa je ze druga tema)whistle.gifwhistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kenny upam da prides na mnz da spijeva kakšno pivo, pa ti razširim obzorja glede moto gp

aja si pa dokazal da si mojster , da nisi vedel da je jerman vozil ( aja saj ves to pa je ze druga tema)whistle.gifwhistle.gif

kaj nism vedu???? dej ti raj mal preber kdo kaj napiše... ker jst tega definitivno nism... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ben se je na testiranji res odlično odrezal in upam da bo naslednje leto reden gost na stopničkah

pa še hud komentar iz crash.net :D

Somebody should inform Area 51.

Looks like another alien just landed.

post-8684-125788386741_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bi rajši vidu ob Skubicu še Nika Miheliča! :worship:

On je svetevno men komenteru na TV Slo 2 prenose...Sicer mau zaspano ampak je pa vedu vse kar komentator more vedt...Pa brez kakih posebnih smotanih izpadov kukr tale Kržišnik, sicer se pa tud on popravla...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ceprav ga na zacetku sezone nisem zmogel poslusati niti tri minute, moram priznati, da se popravlja. Se oziralne zaimke mora nastudirati ter jih prenehati zamenjavati z univerzalnim "kateri", vprasati uciteljico drugega razreda osnovne sole kdaj se uporablja predlog S in Z (...Dovizioso z Hondo, na kateri sedi... ) in morda obstaja zanj celo upanje, da se razvije v dobrega komentatorja.

edit:

presneti smejko namesto zaklepaja...

Popravljeno . Popravil 11Matej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ben se je na testiranji res odlično odrezal in upam da bo naslednje leto reden gost na stopničkah

pa še hud komentar iz crash.net :D

Somebody should inform Area 51.

Looks like another alien just landed.

maaa jez nebi bil še tako zelo navdušen. res je četrrti, ampak zaostanek se je pa povečal. res inpresiven štart kariere, vseeno pa bi počakal ene 4 dirke, predno ga popredalčkam med prvokategornike. V obzir lahko vzamemo tudi Hondo, ki nov stroj šele testira in ni še konkurenčen, sem pa malo razočaran nad Melandrijem (no,razočaran sem nad njegovo uvrstitvijo, vozil je 0.4sec hitrej kot elias in 0.5 hitrej od de angelisa) in Simoncellijem. sem mislil da bota nabila de puineta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maaa jez nebi bil še tako zelo navdušen. res je četrrti, ampak zaostanek se je pa povečal. res inpresiven štart kariere, vseeno pa bi počakal ene 4 dirke, predno ga popredalčkam med prvokategornike. V obzir lahko vzamemo tudi Hondo, ki nov stroj šele testira in ni še konkurenčen, sem pa malo razočaran nad Melandrijem (no,razočaran sem nad njegovo uvrstitvijo, vozil je 0.4sec hitrej kot elias in 0.5 hitrej od de angelisa) in Simoncellijem. sem mislil da bota nabila de puineta.

Hola mojster Cartman,

with all due respect, upoštevaj tudi da ma Ben Tech3 motorček, ne čist tovarniškega, tko da si IMHO res zasluži tist komentar od Crash.neta; če bo šlo tko naprej bo Elbowz bistveno presegel moja predvidevanja, saj sem pričakoval da se bo vozil nekje od petega do sedmega mesta, tole (in štirje osvojeni naslovi svetovnega prvaka v zadnjih štirih letih!!) pa IMHO kaže dokaj redno borbo za stopničke - in to kot rookie!! worship.gif če to ni carsko ;)

hehe, Randy se pa ne da gušterjem, bravo :OK: se mi zdi da je v letošnji sezoni kar dost napredoval, predvsem v tem da ne pada več tko kot včasih; želim mu da bi v naslednji sezoni končal med desetimi najboljšimi (kar je letos za las sfalil, tudi zaradi poškodb)

o Melandriju še ne vem kaj naj si mislim, morda bo danes popoldne bolj jasno in enako za naše: Capinu kr gre, Alvaro pa dokaj mlačno, upam da bo danes bolje

in ker je konec sezone upam da odgovorni pri Suzukiju že stojijo v vrsti za harakiri ob pogledu na rezultate (cele sezone WSBKja, zadnje MotoGP dirke v Valenciji in tehle testnih rezultatov) ko vidijo kako silno brihtno dejanje je bilo podarit Bena Yamahi (ja, NIKOLI jim ne bom odpustil tega!!! edino pravilno da so (skor) zadnji!!!)

no glede na tele teste upam tudi se nam obeta bolj zanimiva sezona kot je bla letošnja trance_19_hmm.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no glede na tele teste upam tudi se nam obeta bolj zanimiva sezona kot je bla letošnja

:eek: , ce dobim v sezoni (vsaj) eno Barcelono :worship::worship::worship: , se niti najmanj ne pritozujem. :trance_33_sleep:

Predvidevam, da si zelis bolj izenacenih sezon. Suzuki, pa to... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in štirje osvojeni naslovi svetovnega prvaka v zadnjih štirih letih!!

bi te samo malce popravil, AMA naslovi se ne štejejo kot svetovni :)

Popravljeno . Popravil P182
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!