Skoči na vsebino

MotoGP 2009


Geiger Sturzflug

Priporočene objave

:eek: , ce dobim v sezoni (vsaj) eno Barcelono :worship::worship::worship: , se niti najmanj ne pritozujem. :trance_33_sleep:

Predvidevam, da si zelis bolj izenacenih sezon. Suzuki, pa to... :naughty:

Hola mojster,

sem pozabil povedat da sem zelo razvajeno bitjece - rad se spominjam dirk iz osemdesetih in devedesetih, ko se je Barcelona dogajala skoraj vsako dirko (razen ko je zmagoval Mick) in pol kvasim takele ;) da bi bile dirke bolj zanimive IMHO manjka predvsem še 15 novih dirkačev v MotoGP klasi, da bi bile bolj izenačene pa - spet IMHO - ukinitev vseh elektronskih pomagal; glede na situacijo pa se ne bo zgodilo nič od tega in gledalci se bomo morali zadovoljiti z eno samo Barcelono v sezoni :worship: lahko pa da niti tega ne bo več in se bodo vsi vozili ko račke lepo en po en v razmaku nekaj sekund...

bi te samo malce popravil, AMA naslovi se ne štejejo kot svetovni :)

Hola mojster,

seveda imaš prav, moj lapsus, se opravičujem :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola mojster Cartman,

with all due respect, upoštevaj tudi da ma Ben Tech3 motorček, ne čist tovarniškega,

IMHO se Tech3 mopedki v tehniki približno toliko razlikujejo od tovarniških, kot se 46 od 99...

in ker je konec sezone upam da odgovorni pri Suzukiju že stojijo v vrsti za harakiri ob pogledu na rezultate (cele sezone WSBKja, zadnje MotoGP dirke v Valenciji in tehle testnih rezultatov) ko vidijo kako silno brihtno dejanje je bilo podarit Bena Yamahi (ja, NIKOLI jim ne bom odpustil tega!!! edino pravilno da so (skor) zadnji!!!)

Mislim, da so pri Suzukiju Spiesu naredili veliko uslugo - zdaj je vsaj na mopedu, s katerim bo lahko kaj dosegel.

Če Suzuki za 2010 nima nekih strašnih asov v rokavih, bodo še vedno nekonkurenčni in bi bili nekonkurenčni tudi z Spiesom...

D.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če Suzuki za 2010 nima nekih strašnih asov v rokavih, bodo še vedno nekonkurenčni in bi bili nekonkurenčni tudi z Spiesom...

D.

+1. Se strinjam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maaa jez nebi bil še tako zelo navdušen. res je četrrti, ampak zaostanek se je pa povečal. res inpresiven štart kariere, vseeno pa bi počakal ene 4 dirke, predno ga popredalčkam med prvokategornike. V obzir lahko vzamemo tudi Hondo, ki nov stroj šele testira in ni še konkurenčen, sem pa malo razočaran nad Melandrijem (no,razočaran sem nad njegovo uvrstitvijo, vozil je 0.4sec hitrej kot elias in 0.5 hitrej od de angelisa) in Simoncellijem. sem mislil da bota nabila de puineta.

um randy pelje tole hondo že 2 leti, melandri pa simončeli pa 2 dni, poleg tega je simončeli 1. na motogp mašini... kako lahko pričakuješ kaj več?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

um randy pelje tole hondo že 2 leti, melandri pa simončeli pa 2 dni, poleg tega je simončeli 1. na motogp mašini... kako lahko pričakuješ kaj več?

Pa drži tudi da je Randy na testiranjih in v kvalifikacijah itak vedno hitr, v dirki mu pol ne gre...... pri Melandriju je pa ravn obratn.... upam da bo Honda dala mal bolš material Gresiniju kot letos,bi lahk mel še enga asa v boju za naslov....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Padec Stonerja iz drugega vidnega kota...

...padu je k amater, ce mene vprasas... ceprav ga visoko cenim kar se tice njegovih sposobnosti voznje motorja B)

pa ravno tuki se vidi, kako je ta hajsajd nastal iz NIČ... in kako ga je vrglo... :/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Padec Stonerja iz drugega vidnega kota...

...padu je k amater, ce mene vprasas... ceprav ga visoko cenim kar se tice njegovih sposobnosti voznje motorja cool.gif

hehe. se zgodi tudi najboljšim trance_33_sleep.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa drži tudi da je Randy na testiranjih in v kvalifikacijah itak vedno hitr, v dirki mu pol ne gre...... pri Melandriju je pa ravn obratn.... upam da bo Honda dala mal bolš material Gresiniju kot letos,bi lahk mel še enga asa v boju za naslov....

Gresini ma za 2010 eno RC212V 2010 factory specifikacijo in eno satelit specifikacijo 2009. Pilot na factoryu je Melandri :OK: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gresini ma za 2010 eno RC212V 2010 factory specifikacijo in eno satelit specifikacijo 2009. Pilot na factoryu je Melandri :OK: .

to da je to melandri je 100%? ker se je precej govorilo o tem, da bo imel simončeli precejšnjo podporo honde...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to da je to melandri je 100%? ker se je precej govorilo o tem, da bo imel simončeli precejšnjo podporo honde...

100% :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

100% :grim

no ja si me pa res fajn fajn razveselil, ker sm bil že kr poklapan zaradi tega...

ker za stolčt bodo tut 2009 motorčki dobri :)

upam da randy kdaj v prihodnosti dobi mašino, s katero bo lahko naredil kaj več... letos je nekajkrat zelo dobro odpeljal... sploh recimo jerez

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gresini ma za 2010 eno RC212V 2010 factory specifikacijo in eno satelit specifikacijo 2009. Pilot na factoryu je Melandri :OK: .

bo to factory sam prvo dirko al bo imel dostop do materiala ki ga bodo najbrž razvijali za repsolovce?

vsekakor sm tega zelo zelo vesel. 33 je meni en bolših pilotov na gridu, morde celo prvokategornik. žal je s prestopom k ducatiju in kasnej k zelenim skoraj zakockal kariero. (to se je zgodilo Hopkinsu po prebegu od modrih k zelenim)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja si me pa res fajn fajn razveselil, ker sm bil že kr poklapan zaradi tega...

ker za stolčt bodo tut 2009 motorčki dobri :)

upam da randy kdaj v prihodnosti dobi mašino, s katero bo lahko naredil kaj več... letos je nekajkrat zelo dobro odpeljal... sploh recimo jerez

Melandriju Honda itak ful odgovarja, pa tut glede konstitucije (drugi najmanjši v GP za Pedroso) ne bo meu problema z namestitvijo na motorju.

post-281-125840632833_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bo to factory sam prvo dirko al bo imel dostop do materiala ki ga bodo najbrž razvijali za repsolovce?

vsekakor sm tega zelo zelo vesel. 33 je meni en bolših pilotov na gridu, morde celo prvokategornik. žal je s prestopom k ducatiju in kasnej k zelenim skoraj zakockal kariero. (to se je zgodilo Hopkinsu po prebegu od modrih k zelenim)

Ja, tudi jaz sem vesel, mogoče bo pa izkoristil priložnost. Da je motiviran, je pokazal letos s šrotom od Hayate. Glede dostopa do materiala pa...ah HRC... še znotraj Repsola so vedno neke štrikarije okoli materialov,tako da identične mašinerije kot pri Repsolu po moje ni za pričakovat (sploh v primeru dihanja za ovratnik Pedrotu), bo pa sigurno svetlobno leto od satelit materiala. Velik plus za Melandrija je tudi Ohlins na 2010. Če se ne motim se je v času Honde zelo pritoževal nad Showo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men tuki zgleda, kot da ma simončeli drugačen motor kot melandri in melandrijev je lih tak kot pa letošnja honda?

Poglej vilice, Melandri ma zlate (Öhlins) medtem ko so na Simončelijevem črne (Showa).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej vilice, Melandri ma zlate (Öhlins) medtem ko so na Simončelijevem črne (Showa).

ne verjamem, da je melandri vozil na ohlinsih

po slikah z letošnje sezone se lepo vidi da je imel de angelis že letos zlato obarvane vilice pa nisem nikjer prebral,

da bi z ohlinsi vozil, po drugi strani naj bi imel elias tovarniško hondo pa ima vilice črne barve

po slikah sodeč mislim da bo dobil simončeli letošnji eliasov motor, melandri pa čaka tovarniško 2010 hondo

test pa je odpeljal z de angelisovo 09'

ne vem pa kje je fora, da imata različne barve vilic

post-8684-125840965239_thumb.jpg

post-8684-125840966513_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!