Skoči na vsebino

Winterparty GREMIUM MC Lj. West Side


ixs

Priporočene objave

svega če bit samo neprijatelja neče:) :evilgrin:

Ajvar bo......če si boste zoorganizirali turnir pa zmagovalec ali zmagovalka dobi še pir povrhu zvrhane žlice ajverja:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U piz** a je to grobnica al spalnica. Če ne omagam v šanku bom pa v "spalnici" zihr:) . Če ni grobnica je pa čuza. Neki tacga ,sam brez postelj, majo na raznih pridržanjih pri tamodrih ( beri Modrijani)

Laston mislim da sta to ti pa metal4ever mela prste zraven. Sam zgleda da une na nogah a?

Upam, da ne bom omagal....... :evilgrin:

Tudi spalnica bo za tiste ki omagajo :)

20081204190207_DSC00104-1.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

UUUUUuuu, tole prenočišče.... scary,... lol A majo vrata tud rešetke??? :D

Aha OK pol ne zgleda sam men mal čudn?! :rolleyes: Po moje je to uno najdišče prvega idrijskega vesoljca.....katakombe lunaris... :alien1:

:alien1: :alien1: :alien1: :alien1: :alien1: :alien1: :alien1: tisti ki pride v soboto, zadovoljivo, zamaskiran v ET-ja dobi od mene za pir :alien1: :alien1: :alien1: :alien1: :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje je to uno najdišče prvega idrijskega vesoljca.....katakombe lunaris... :alien1:

Uuufff a tu nism sama?? :blink: je pol še kdo moje vrste :alien1: tam? :yea1:

Presneta Idrja..tuk mejhna, pa se ne najdemo :glare: Al sa že vsi ostali zaprti u zelenem hotelu? Aaaa pustle so tud od gor????? :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja je blo kr prijetn,pa muzka v živo,to je blo pa tabol.Sm prvič na partiju slišal Šifrerja,Neco,Domicla in še in še.Prav prijetna popestritev.Pa še če bo Zobotu ratal to zadevo,do poletja spelat,se nam obeta eden redkih bikerskih kafičev v tem koncu.Tako,da bomo tudi v Idrje lahko mrzlo pivo spil in en biljard dol udarl. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po slikah sodeč sem bil zgleda jest edin trezen :evilgrin: . Spomnim se sicer ne ampak zgleda da je blo fajn :rolleyes:

Haha, kdo ti bo pa verjel??? :D Mislm, da sm jst letos še najmn spila :D Pa sm bla najbliži pijači. Sicer pa se je trio Dio Mio zabaval po svoje ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha, kdo ti bo pa verjel??? :D Mislm, da sm jst letos še najmn spila :D Pa sm bla najbliži pijači. Sicer pa se je trio Dio Mio zabaval po svoje ;)

Jst mu verjamem.! :whistle: Pa tut če sa ga ne spomnem, :headbang: mi je pa edn reku da sva celo govorila. :hmm: Tako da sva bla 100%-a. :yes: :kva1: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!