Skoči na vsebino

Vor 503


besht

Priporočene objave

Zanima me ce mogoce kdo ve kako je z deli za motorje Vor v sloveniji. Nekje sem slisal da je na primorskem zastopnistvo vendar mi tega ne uspe najti... Ce kdo pozna kje bi to lahko bilo naj prosim napise, lahko tudi kaksno trgovino v italiji ce pri nas ni. hvala lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uh, težka bo, kukr vem je blo VORov v SLO malo prodanih... Kake dele pa rabiš? Malo poglej po tujih forumih, če paše kak del od drugega motorja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uh, težka bo, kukr vem je blo VORov v SLO malo prodanih... Kake dele pa rabiš? Malo poglej po tujih forumih, če paše kak del od drugega motorja...

Nujno trenutno skoraj nicesar. Samo ker je motor v preurejanju in je skoraj ceu razdrt sem mislil de bi premenjal bat, semeringe.... in kar bi se se pokazalo... Da ko ga sestavim, de bo bolsi kot ko je bil nov:)

Drugace pa vem da pase od vertematija kar je pa se tezje dobavljivo. Vseeno najlepsa hvala lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pošlji PM uporabniku Jure007 , on bo taprav ki ti bo znal svetovat glede tega ;)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Evo spet mam nekaj vprasanj za tiste ki bolje poznajo motorje Vor. Nekje sem zasledil da so na modele 503 dajali bate 530 ali 535 pa me zanima ce je opcija brusenja cilindra 503 na 530(brez izgubljanja moci in opcije pregrevanja) in namesto bata za model 503 uporabit bat od modela sm 530e. 

Hvala ze vnaprej! lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!