Skoči na vsebino

BMW LoRider


Zdrawc

Priporočene objave

Na EICMi je BMW predstavil študijo roadsterja :eek:

post-5241-1225814484_thumb.jpg

post-5241-1225814531_thumb.jpg

post-5241-1225815139_thumb.jpg

post-5241-1225815017_thumb.jpg

post-5241-1225815193_thumb.jpg

post-5241-1225815226_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bo dolgo, ko bo kaj od tega tudi na cesti. Zadnje čase šibajo kar nove in nove modele.

Trg zahteva svoje , upajmo samo, da se tudi BMW ne utopi v sivem povprečju XY modelov in njihovih različic.

Men osebno je blo kar dovolj S, R, RS, RT, GS pa še kakšen LT in GT pa pika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je to kar jz rabim! :worship: naj kar pride, da bo čez 5 let že lahko normalna cena,hehe

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bo dolgo, ko bo kaj od tega tudi na cesti. Zadnje čase šibajo kar nove in nove modele.

Zato pa je prišlo do gospodarske krize ... ;) Zdaj se bo to 'šibanje' mal umirilo, po mojem ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvi bmw ki bi ga celo imel :D

Pozabil si napisat KO BOM IMEL DENAR in če boš pripravljen toliko plačat.Pa neme spet narobe razumet,to je ravno tako,ko če greš v Švico kupit uro gledaš Omego,Heuer,Doxo,Tisot,Rado,Certino,itd. kupiš pa Jap. Seiko(pa ni slaba ampak ni OMEGA) ! ! ! ! :whistle:

Ps; marsikateri tu na forumi bi imel in vozil BMW-eja,pa še pljuval nebi več po BMW-ejih,če mu nebi bilo malo žal dat toliko denarja več za BMW v primerjavi z Japonci (pa niso slabi sam imam doma 3-kom-1X Kawasaki 2X Honda)! ! ! ! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta Brumer ne počne druga, kot išče kje je kakšen post/tema/motosvetovec.... kjer bi se lahko pohvalil s tem svojim nadčloveškim premoženjem!!! :headbang: Groza

Melanja Trump je pa moja sestrična in mi vsak tedn Trump nakaže mio$ pa se ne mečem ven zarda tega :kva2: BMW bo pa spet doma, ko bo to za kar ga plačaš - zaenkrat pač ni!

ajd

Popravljeno . Popravil suhi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadeva je inovativna ampak zgolj kar se tiče serijske proizvodnje. Drugač pa ni nekaj tako zelo posebnega-po tujih forumih zaslediš cel kup raznih streetfighter-bobber, cafe racer predelav, ki so po dizajnu dost podobne temu... Poleg tega so pa še unikatne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam kaj rečt res prvi soliden motor od bmw.Vsaj za moje oči!Soliden pa zato,ker je vprašanje kakšen bo ko,če pride ven!Sam je vprašanje kdo ga bo kupil,glede na to,da ponavadi vozijo bmw starejši s sopotnikom :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kofi rejser je še posebej všečen :) Zadeli so ni kej :D Do zdej so delali grde kobile ampak mogoče se bo to spremenilo :D Brumer pa kaj misliš da bo motor 50.000 e al kaj ? Če mi je všeč bi si ga kupil. Kaj ti misliš da je bmw oh in sploh ? Mašino so si sposodili iz Citroen 2cv spaček. Vsi bmw-jevi modeli pa tudi dejansko zgledajo kot spački :D Tale pa ima nekaj stila.

Mal šale more bit :lol:

Popravljeno . Popravil eXTReme13
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kofi rejser je še posebej všečen :) Zadeli so ni kej :D Do zdej so delali grde kobile ampak mogoče se bo to spremenilo :D Brumer pa kaj misliš da bo motor 50.000 e al kaj ? Če mi je všeč bi si ga kupil. Kaj ti misliš da je bmw oh in sploh ? Mašino so si sposodili iz Citroen 2cv spaček. Vsi bmw-jevi modeli pa tudi dejansko zgledajo kot spački :D Tale pa ima nekaj stila.

Mal šale more bit :lol:

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozabil si napisat KO BOM IMEL DENAR in če boš pripravljen toliko plačat.Pa neme spet narobe razumet,to je ravno tako,ko če greš v Švico kupit uro gledaš Omego,Heuer,Doxo,Tisot,Rado,Certino,itd. kupiš pa Jap. Seiko(pa ni slaba ampak ni OMEGA) ! ! ! ! :whistle:

Ps; marsikateri tu na forumi bi imel in vozil BMW-eja,pa še pljuval nebi več po BMW-ejih,če mu nebi bilo malo žal dat toliko denarja več za BMW v primerjavi z Japonci (pa niso slabi sam imam doma 3-kom-1X Kawasaki 2X Honda)! ! ! ! :hmm:

Čuj...............da neoš pokno......... :evilgrin: Pa steraj si že totega BMW-ja nekam.....motor, ko motor, zadeva za vozit pač malo dražji. Hočeš povedat da ga imaš, ja, ja-big deal, pa avtodom tud maš, pa žena tud motorčeka...Ego potešen? Sicer pa že vsi vse vemo, tako da......Da malo podrezam, toti novi BMW je glih taki, kot da bi ga jaz naredo....pravi Grunfmobil B) Se mi dopade, ni kaj...... :D

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Hočeš povedat da ga imaš, ja, ja-big deal, pa avtodom tud maš, pa žena tud motorčeka...Ego potešen? ...

Zelo šlampasto si naredil inventuro, sicer ti poleg naštetega ne bi ušlo še tole:

...imam doma 3-kom-1X Kawasaki 2X Honda

Poskusi se poboljšati.

Glede LoRiderja pa moja izjava, da mi nikakor ni všeč, najbrž nima nič večje teže od izjav nekaterih, da jim je všeč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo šlampasto si naredil inventuro, sicer ti poleg naštetega ne bi ušlo še tole:

Poskusi se poboljšati.

J...i ha......sn zgleda že malo stari....Ej, hvala na opozorilo, merkam na to od danes naprej... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!