Skoči na vsebino

elefffententreffen 2009


Žarko G.

Priporočene objave

to je Altes Elefantentreffen am Nürburgring

v blizini Passaua je pa od 30.01. - 01.02.2009.

Raubritterji gremo tudi tokrat gor (na tega pr Passauu). Na nasi strani so pa slikce od lani pa prejšnjih let.

Ta dva linka od Žarkota sta s teh slončkov, ne z unih na Nürburgringu.

Popravljeno . Popravil gerholdd
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eden je elefantentreffen pri passau in eden "star"-elefantentreffen pri nurburgringu. zakaj tako - preberite zgodovino tega srečanja. dejstvo je da je sedaj "ta pravi" ta pri passau, ki je vedno zadnji teden v januarju, letos od 30.01. do 01.02.2009.

http://www.bvdm.de/index.php?id=47&lang=3

če imaš šanso idi, jaz sem enkrat šel in mi ni žal, potem pa vsako leto mislim da bom šel pa mi nekako ne znese več. ni pa zajebancija, lahko je sneg, snežni viharji, poledica in vožnja ni nujno prijetna. to ne govorim za nekatere, ki gredo gor z 2 motorjema in 5 avti pa so potem vsi junaki ampak za tiste, ki gredo gor z motorjem in potem v snegu 3-4 dni kampirajo in se nalivajo z neprebavljivim kuhanim vinom. sicer pa jih je kar nekaj takih naših ki hodijo gor vsako leto neglede na vreme :worship: . mene ne mika it če morem že doma skidat od garaže da sploh motor ven dobim, če je vsaj štart koliko toliko kopen bi pa šlo.

no bomo vidli. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

'eba je samo svež sneg na cesti.

Lani je bila izkušnja taka.

Zjutraj v nedeljo je začelo snežit, snežni vihar...

In potem se vse vrti v prazno, sploh če je guma zadaj širša.

Drgač pa so Elefanti :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

'eba je samo svež sneg na cesti.

Lani je bila izkušnja taka.

Zjutraj v nedeljo je začelo snežit, snežni vihar...

In potem se vse vrti v prazno, sploh če je guma zadaj širša.

Drgač pa so Elefanti :worship: :worship: :worship:

Uro prej bi vstal, pa bi bli problemi rešeni.... :headbang: :naughty:

HA HA HA bi pa z nabi na avtocest PLUŽU :whistle: :whistle: :rolleyes: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bom šel gor, vem da si morm kupt nujno kakega mz al pa jawo

al pa kako staro kroso

moja zadnja guma je 170 in ni glih za v sneg :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uro prej bi vstal, pa bi bli problemi rešeni.... :headbang: :naughty:

HA HA HA bi pa z nabi na avtocest PLUŽU :whistle: :whistle: :rolleyes: :rolleyes:

A ti si biu tisti, ki se je po snegu valou?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bom šel gor, vem da si morm kupt nujno kakega mz al pa jawo

al pa kako staro kroso

moja zadnja guma je 170 in ni glih za v sneg :unsure:

aha zdej vem da bo jawa dobila na vrednosti :naughty:

ti bo vsaj toplo, ko jo boš porival :krneki:

nč ne boš čez jawo govoru :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bom šel gor, vem da si morm kupt nujno kakega mz al pa jawo

al pa kako staro kroso

moja zadnja guma je 170 in ni glih za v sneg :unsure:

Stari, jaz vem za enega finega MZ-ja. :whistle: :naughty:

EDIT: Sanda, ti to resno? :) Greva skupaj? Jawa in MZ v duetu? :grupni:

Popravljeno . Popravil Igorr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm sem že lansko leto razmišljal če bi šel pa je bilo ravno sredi izpitnega obdobja... Jawa je še doma tko da možno... Bol robusten motorček težko najdeš-edini problem je elektrika :rolleyes: . Sem jo vozu kar dost lansko zimo, pa je tud zjutraj, pri parih stopinjah minusa kar lepo vžigala. Bi se lahko zmenil Jawisti pa MZ-jisti pa šli skupaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bom šel gor, vem da si morm kupt nujno kakega mz al pa jawo

al pa kako staro kroso

moja zadnja guma je 170 in ni glih za v sneg :unsure:

mah ne paničari, z nami je bil eden z heritage softailom pa ni bolo problemov niti po konkretnem blatu :naughty: če pa je svež sneg ali poledica pa je za vse isto sranje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav na soncno stran alp. Tu pri nas na bayerskem trenutno dezuje za konec tedna pa pravi sneg tako da se ze pocasi priblizuje srecanje slonov .Na ja zanimiva ampak zelo mrzla tema .Ko tako gledas v dolino sole kjer je srecanje se res sprasujes kaj vodi vso to mnozico bajkerov v zimi ,snegu pa da ne govorimo o voznji pri 20 C minusa sem gor v te hribe Moje prvo srecanje z sloni je bilo zelo zanimivo vsi ti motoristi na ja z eno besedo nekaj enkratnega to moras sam dozivet pa da ne bom nakladal ce te zanima lahko pogledas par slikic z elefantov na motosvetu po imenom Pokalica lep pozdrav. Miro

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem nekako premisljeval, da bi se vam letos pridruzil, ampak me skrbi, da moje Aprilie ne bom mogel zastartat pod nobenim pogojem. A mate kake posebne finte, da vam uspe masine vzgat v teh nizkih temperaturah? Okej, neki sm slisal, da se ogenj zakuri pod motorjem, ampak pri vseh mojih plastikah to ne pride v postev.

lp j

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem nekako premisljeval, da bi se vam letos pridruzil, ampak me skrbi, da moje Aprilie ne bom mogel zastartat pod nobenim pogojem. A mate kake posebne finte, da vam uspe masine vzgat v teh nizkih temperaturah? Okej, neki sm slisal, da se ogenj zakuri pod motorjem, ampak pri vseh mojih plastikah to ne pride v postev.

lp j

Če se ne motim, je vsako leto organizirana tudi zastonjska Motorrad Klinika, kjer se ukvarjajo s tovrstnimi problemi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se ne motim, je vsako leto organizirana tudi zastonjska Motorrad Klinika, kjer se ukvarjajo s tovrstnimi problemi.

A pol pravis, da ni bojazni, da masina nebi vzgala?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mate kake posebne finte, da vam uspe masine vzgat v teh nizkih temperaturah? Okej, neki sm slisal, da se ogenj zakuri pod motorjem, ampak pri vseh mojih plastikah to ne pride v postev.

ja, strašnemu triku se reče kawasaki :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, strašnemu triku se reče kawasaki :evilgrin:

hahaha, dejmo se smejat, da ne bo vic propadu. sej sm gledal neki fotk prejsnjih let in videl kar precej za tako zadevo nenavadnih motorjev, od kakega HD, do Ducati Monstra, itd. Tokrat bo mogoce tudi vsaj ena Aprilia.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

padla je odločitev da gremo 3-je s puchi gor :krneki: :krneki: :krneki:

a je dost tanka guma vzadi :naughty:

Širša kot je zadnja guma BOLŠE je, :worship: :worship: se ti vsaj v sneg manj vdere. :headbang: :headbang: Poglej teptalc kolk ima široke pa kam se skople :hmm: :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!