Skoči na vsebino

elefffententreffen 2009


Žarko G.

Priporočene objave

pismo... da nisem taka zmrzal bi direkt šla.... al kaj ko me že pri 15 plusa zebe... :headbang:

Windstopper bojda čudeže dela. Pa dvojne žabe tudi. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če na Capota še prikolco naštimam bi pa že upal jit zraven, se tudi izhodov iz tunala nebi bal tko kot so meli pizdarijo Raubritterji na poti domov :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uro prej bi vstal, pa bi bli problemi rešeni.... :headbang: :naughty:

HA HA HA bi pa z nabi na avtocest PLUŽU :whistle: :whistle: :rolleyes: :rolleyes:

Sem bil ponoči dežuren

Smo Helgo klicali

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bom šel gor, vem da si morm kupt nujno kakega mz al pa jawo

al pa kako staro kroso

moja zadnja guma je 170 in ni glih za v sneg :unsure:

moja je 180 :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če na Capota še prikolco naštimam bi pa že upal jit zraven, se tudi izhodov iz tunala nebi bal tko kot so meli pizdarijo Raubritterji na poti domov :whistle:

Kake pizdarije prau luštn se je blu valat po avtocest, to doživijo in preživijo samo ta.....

Še policaj nas ni štraufu, ker tako razmetanih motorjev še ni videl, je verjetno mislil, da so komu iz kamiona padli, kao da smo jih prišli samo pobirat :naughty: :naughty:

Popravljeno . Popravil TONTO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kake pizdarije prau luštn se je blu valat po avtocest, to doživijo in preživijo samo ta.....

Še policaj nas ni štraufu, ker tako razmetanih motorjev še ni videl, je verjetno mislil, da so komu iz kamiona padli, kao da smo jih prišli samo pobirat :naughty: :naughty:

:slap: :lol1: :worship:

Na takle podvig, se vam pa res ne bom pridružil. Raje bom v toplem naslonjaču bral vaše zgodbe in se ob njih nasmejal. Samo previdno fantje, pa na zdravje pazite :beer2: :beer2: :beer2:

Popravljeno . Popravil bmwslo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kake pizdarije prau luštn se je blu valat po avtocest, to doživijo in preživijo samo ta.....

Še policaj nas ni štraufu, ker tako razmetanih motorjev še ni videl, je verjetno mislil, da so komu iz kamiona padli, kao da smo jih prišli samo pobirat :naughty: :naughty:

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na takle podvig, se vam pa res ne bom pridružil. Raje bom v toplem naslonjaču bral vaše zgodbe in se ob njih nasmejal. Samo previdno fantje, pa na zdravje pazite :beer2: :beer2: :beer2:

sej z vsemi motorji je blo vse OK, le BMWja smo morali na kombi naložit :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jst lohka tut letos za "sveža" drva skrbit:) :) Tko da odojk bo zihr spet full dobr :headbang:

Ja no tut odojka smo lansk let pekl... so raubritterji posrbel!!

drgač pa itq ZAKON!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce utegnem oddat pravocasno diplomsko potem pa letos grem tudi jaz na ET,ni boga!

Upam da bom u cajtu nastimal TTRko, ki sz zx10 si nebi upal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jst lohka tut letos za "sveža" drva skrbit:) :) Tko da odojk bo zihr spet full dobr :headbang:

Ja no tut odojka smo lansk let pekl... so raubritterji posrbel!!

drgač pa itq ZAKON!!

Ja pajade pekl smo ga mi - niso bli sam raubriterji, :angry: res da so pa uprizorili pravi kanibalizem :hmm: :hmm: člani enga kluba iz Žirov :whistle: Ma je blo lepo videt prasce kako odojka papca... :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jst lohka tut letos za "sveža" drva skrbit:) :) Tko da odojk bo zihr spet full dobr :headbang:

Ja no tut odojka smo lansk let pekl... so raubritterji posrbel!!

drgač pa itq ZAKON!!

Se parvi da gre januarja honda na ET :naughty:

:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pajade pekl smo ga mi - niso bli sam raubriterji, :angry: res da so pa uprizorili pravi kanibalizem :hmm: :hmm: člani enga kluba iz Žirov :whistle: Ma je blo lepo videt prasce kako odojka papca... :lol1: :lol1:

prasci vse jejo

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pocen pa ni :unsure:

Sicer če naj. ko smo lani odtehta sam :hmm:

Fino pa je, da imaš to zraven, da se ne valaš po nepotrebnem... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fino pa je, da imaš to zraven, da se ne valaš po nepotrebnem... :yea1:

Lani bi men pa še par najebal.m, ki nismo mogli sploh do glavne ceste prit pomagal. Vendar onim. ki so se valal pa ne. Ker ko iz suhega iz tunela priletiš na sneg in veter nimaš namontrano tud če maš s sabo

Zato :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lani bi men pa še par najebal.m, ki nismo mogli sploh do glavne ceste prit pomagal. Vendar onim. ki so se valal pa ne. Ker ko iz suhega iz tunela priletiš na sneg in veter nimaš namontrano tud če maš s sabo

Zato :hmm:

a boš imel sploh čas :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!