Skoči na vsebino

elefffententreffen 2009


Žarko G.

Priporočene objave

sej z vsemi motorji je blo vse OK, le BMWja smo morali na kombi naložit :whistle:

In še res je!! Vsa Japonska "jajca" so preživela kreš :yes: sam bemfl je zdihnu. :evilgrin: Kaj čmo tut ta bolši niso NAJBOLJŠI :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic:

Predvidevam, da ni imel zaščite cilindrov, ali se motim?

Dobro ti predvidevaš :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Hallo Lep pozdrav vsem skupaj tja dol na soncno stran alp. pri nas tu na Bayerskem je zaenkrat se lepo vreme kako bo konc januarja pa stoji se v zvezdah. moji prijatli tu okoli se ze mocno pripravljajo na elefante ter sraufajo svoje stare motorje bol je star manj je elektronike pravijo. V motosvetu sem ze zasledil da tudi nasi SLO bajkerji pridno sraufajo. Silvo je ze na novo obul svoj rumeni moped Karlo pa je naredil zelo lepo bocno prikolico za svojega GS-a .sam sem ze tudi razmisljal o tem da bi se letos malo popeljal v solo ,ampak moja ta bolsa polovica pravi da je bilo enkrat zadosti naju je tako zeblo da je bilo kar veslo tako boma po vsej verjetnosti sla kar z avtom. Malo Kurente pogledat pa naprej v dolino kjer kampirajo Sairachi in Raubritterji (fantje skuhajo tak bograc da ti gate utrga hehe ) ja pa par slikic da pridete malo na zmah kot se to pri nas pravi. Pa vsem ki se boste iz SLO podali na elefante srecno pot in mnogo km v letu 09 vam zeli Miro.

post-18724-1230731972_thumb.jpg

post-18724-1230732041_thumb.jpg

post-18724-1230732114_thumb.jpg

post-18724-1230732301_thumb.jpg

post-18724-1230732372_thumb.jpg

post-18724-1230732827_thumb.jpg

post-18724-1230732894_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No potem pa se vidmo (sam da ne bo nasulo snega na ceste)

Mislim, da si mi še iz Livna ali Sinja :hmm: pir ablubo

Al je bla pa tvoja :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav. ja ce tako pravis bo ze drzalo samo mi moras povedat kje bos mel postavlen Hladilnik mislim sotor ja pa union ne bo bom kar enga Bayerskega zraven prinesel lp Miro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav. ja ce tako pravis bo ze drzalo samo mi moras povedat kje bos mel postavlen Hladilnik mislim sotor ja pa union ne bo bom kar enga Bayerskega zraven prinesel lp Miro.

sam da je pir :rolleyes:

od vhoda levo (malo na Silvotom), če nam rata ko lani plac dobit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ej,. sam tolk: ko boste prsli domov pa ko se boxste priblizno odtajali, pridite se nas pogledat v Kamnisko bistrico... Zelo radi bi videli kakega pravega Elefanterja tud pri nas,.. Da nam boste dajal pametne nasvete (beri: moril kako je treba kampirat :D )... Skratka... vabljeni potem se k nam.

http://www.motosvet.com/tabla/index.php?sh...=28634&st=0

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:beer2: vsi tisti k boste gor......v soboto 31.1.09 ....se zberemo na vhodu,tko ob 13.00 h, :worship: da nardimo eno skupno fotografijo,slovenskih udeležencev ,ki bodo na ET 2009... :worship: :yea1: se vidmo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svetovanje ni poceni, toda za vas bo popust.

Vsak Elefanter vas bo koštal 20€!

Zelo ugodno!

hejla... ti kar pridi.. kar se pa tice cene... bomo vidli kolk bo tole svetovanje koristno, pol bomo pa dolocili kako je placilo, haha...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hejla... ti kar pridi.. kar se pa tice cene... bomo vidli kolk bo tole svetovanje koristno, pol bomo pa dolocili kako je placilo, haha...

to ni nč

ker po vojni so potem vsi generali

:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj nič ! ej a ti čakaš zadnjo vremensko napoved al že imaš vse na ketnah !?

:yes:

dobro prognozo kupim tud brez garancije :rolleyes:

naložim v pol ure in gasa

:evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti ne rabiš dobre prognoze, sem te v petek zvečer pred sneženjem zalotil, kako si treniral pred v čist tenki jakni za spomladanske dni in kavnojkah tam v okolici nakupovalnega središča Rudnik.. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....in kavnojkah tam v okolici nakupovalnega središča Rudnik.. :naughty:

he, he ! sicer off ampak je dobra !

kavnojke=delovne hlače iz jeansa (sicer izmišljene od Bavarca) katere so v medvojnem in povojnem obdobju prinašali ameriški zavezniki ( zraven najlonk in čokolad)

na drugem zasedanju avnoj-a je bila delegacija ki je prečkala Kolpo opremljena s cevastimi in raztegljivimi kavnojkami, predsednik in lokalni vodič sta imel celo Straussove kAVNOJke ! :P

okupatorjem in domačim izdajalcem ni uspelo zajeti nobenih kAVNOJk ! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

he, he ! sicer off ampak je dobra !

kavnojke=delovne hlače iz jeansa (sicer izmišljene od Bavarca) katere so v medvojnem in povojnem obdobju prinašali ameriški zavezniki ( zraven najlonk in čokolad)

na drugem zasedanju avnoj-a je bila delegacija ki je prečkala Kolpo opremljena s cevastimi in raztegljivimi kavnojkami, predsednik in lokalni vodič sta imel celo Straussove kAVNOJke ! :P

okupatorjem in domačim izdajalcem ni uspelo zajeti nobenih kAVNOJk ! :evilgrin:

:worship:

Rdeča enciklopedija :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship:

Rdeča enciklopedija :worship:

Pozdrav vsem.

Končno se je danes zgodila zima. :naughty: Kar dovolj bo snega do četrtka zjutraj, ko mi odrinemo na ET 09 :evilgrin: . Vse je pripravljeno :yea1: . Danes sem preveril vreme v Loh-u in žal tam ni snega :BUA: , pa tudi prognoza ni preveč obetavna. a nikoli se ne ve. Hexenkessel nam vsako leto pripravi presenečenja in tako bo tudi tokrat :hmm: . Volk ,saj mi imamo pa izkušnje z lanskega srečanja a ne :grim ? Smo pa preživeli krasno nedeljo v motelu-dvanajst ur za isto mizo, v prijateljskem vzdušju in gori pirov, kosilo, večerja, zgodbice, zgodbice, zgodbice.. in naslednji dan v miru odpeketali domov :kva2: .

Vidim po debatah na forumu, da se nas bo kar veliko zbralo iz Slovenije. Me veseli :worship: . Vsem želim srečno vožnjo-to prav res vsi potrebujemo na tej poti :OK: .

Slivič-Prlek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

waru, volk, Ana in Raubritterji smo se srečno vrnili ... počas bodo tudi slikce. Zmeraj znova ugotavljamo, da nam paše takšno cigansko življenje :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

waru, volk, Ana in Raubritterji smo se srečno vrnili ... počas bodo tudi slikce. Zmeraj znova ugotavljamo, da nam paše takšno cigansko življenje :)

Welcome back. Zdej se pa mal ogrejte pa odtajajte pa pridite pol se na afterparty v kamnisko bistrco. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!