Skoči na vsebino

Prvi zbor Samurajev


green

Priporočene objave

Pozdravljeni, sem Evgen oz. green, a me zaradi moje daljše odsotnosti od foruma nekateri (ok,večina)ne poznate :oops: ! Vabim vse motoriste, avtomobiliste, pilote, astronavte, pešce in nasploh vse, da pridete v čim večjem številu na naš prvi moto zbor MK SAMURAI´S, ki bo v petek 20.9. in v soboto 21.9.2002 v Tacnu, v Ljubljani. Žal bom teh nekaj dni pred zborom bolj malo na računalniku, da bi odgovarjal na morebitna vprašanja, saj pričnemo že jutri z pripravo prireditvenega prostora in verjemite, dela je za popi....!!! Vabljeni v vsakem vremenu in dajte en indijanski ples doma, za lepo vreme odplesat, in se v vsakem primeru prikazat, da ne bomo člani kluba po prireditvi v Savo poskakali, ker bodo še praprapra vnuki pufe odplačevali, ker ste vi rajši doma...ok, samo sex je opravičilo, pa še pri tem je vsem jasno, da tiste tri minute ne morajo vplivati na odločitev:priti ali ne priti;ha,ha!

Vabljeni :oops: :lol: :D :D :D :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsa čast samurajem za hrabro potezo in upam da bodo zelo uspešno preživeli ognjeni krst in križ vloge organizatorja pridem pogledat v petek žal pa v soboto ni mogoče saj imamo dirke za DP v Ljubečni. ( Tudi mi plešemo )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Green pridem pogledat. Ce bo dez pa pac z avtom. Vem koliko dela in ene organizacije zahteva priprava motozbora, zato pridem in spijem drink ali pa dva.

Mogoce se vidimo ze v petek!

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Green pridem pogledat. Ce bo dez pa pac z avtom. Vem koliko dela in ene organizacije zahteva priprava motozbora, zato pridem in spijem drink ali pa dva.

Mogoce se vidimo ze v petek!

Tadej

Enako..in srečno !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do vceraj je bilo zmenjeno, da celo igramo pri vas, vendar smo morali stvar preklicati, ker se je nas bobnar ponesrecil s kolesom in je hospitaliziran v Klinicnem centru.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vsem za moralno podporo, ki jo resnično potrebujemo. Zbor se odvija ob vznožju Šmarne gore, nad Kardeljevo vilo, ob tenis igriščih ŠRC! Se bomo potrudili in pot označili in kakšno tablo zabili ob cesto, da bo potem težko zgrešiti! Smola za vašega bobnarja Einherjer in upam da bo kmalu zrihtan, da mu bojo v KC obe roki pustili al pa še kako zraven zrihtali, da bo lahko bobno, pa še kaj zraven delal,ha,ha. Zaželi mu čim prejšnje okrevanje. Se bom do zbora še poizkusil kaj oglasiti na forum. Se vidimo! :D :D :D :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vsem za moralno podporo, ki jo resnično potrebujemo. Zbor se odvija ob vznožju Šmarne gore, nad Kardeljevo vilo, ob tenis igriščih ŠRC! Se bomo potrudili in pot označili in kakšno tablo zabili ob cesto, da bo potem težko zgrešiti! Smola za vašega bobnarja Einherjer in upam da bo kmalu zrihtan, da mu bojo v KC obe roki pustili al pa še kako zraven zrihtali, da bo lahko bobno, pa še kaj zraven delal,ha,ha. Zaželi mu čim prejšnje okrevanje. Se bom do zbora še poizkusil kaj oglasiti na forum. Se vidimo! :D :D :D :wink:

Hvala. Sej se bom kaj mimo pripeljal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pohvalno, pohvalno, da se vsaj na pir oglasite. Če pa ima kdo še kakšno dodatno vprašanje v zvezi z zborom, me naj pa na 041 440 398 (Evgen) pokliče. Zdaj grem pa pod tuš in spat-delamo kot črnci!Pozdrav :) :) :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceraj po 3M smo na prizorisce moto zbora krenili Pahorini, Sosko, Tatjana and me (manjkal je Max). Fantje so garali. Ja pac s postavljanjem placa ful dela. No Samuraji se enkrat vam hvala, ker ste nas pocastili s pivom in sokom. Se vidimo v petek.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceraj po 3M smo na prizorisce moto zbora krenili Pahorini, Sosko, Tatjana and me (manjkal je Max). Fantje so garali. Ja pac s postavljanjem placa ful dela. No Samuraji se enkrat vam hvala, ker ste nas pocastili s pivom in sokom. Se vidimo v petek.

Tadej

Se vidmo v petek Itaq. 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....prvi moto zbor MK SAMURAI´S....... in se v vsakem primeru prikazat, da ne bomo člani kluba po prireditvi v Savo poskakali, ker bodo še praprapra vnuki pufe odplačevali.... Vabljeni :oops: :lol: :D :D :D :wink:

Pa da ne boste Samuraji harikiri (tradicija :?: ) izvedli in se pometal v Savo :roll: :wink: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

plan za ta vikend

Petek ... Samuraji

Sobota ... FS 14 Ratnik - prekmurje

Nedelja ... hangover lunch

yuhuhu :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!