Skoči na vsebino

Cilinder.si izkušnje


Deki1

Priporočene objave

Zanima me kakšne izkušnje imate s temle CILINDER.SI Maticem!?Jaz zelo slabe,čeprav sem kar dober potrošnik.

Poleg tega da obljublja na veliko in ne naredi ničesar za dobro stranke imam tudi probleme z vračilom denarja.Poslal mi je namreč napačen cilinder kit in kljub obljubi da bo denar vrnil po enem mesecu še ni odziva.

Pa tudi ko sem neke dele naročil je poslal čisto drugo kot sem naročil samo mu jih zdaj neupam poslati nazaj ker nevem če mi bo vrnil denar ali bom pa ostal brez delov in denarja.Čeprav bom verjetno to en dan dobil nazaj,ker se bom kar sam odpravil k njemu osebno me zanima kakšne izkušnje imate z njim vi!?

Popravljeno . Popravil Deki1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako je, MATIČEK je previ nategavček, tudi sm se naročil merilec hitrosti, ki pa mi ga ni uspelo usposobiti z priloženimi navodili, tako da sem ga ponovno kontakterav da naj mi pošlje prava navodila, ampak poslal mi je čisto xxx navodila, tako da sem lahko zadevo samo vrgel v kanto (120eur), denarja ni hotel vrniti, ker je tistih 8dni že poteklo, ko imaš čas da vrneš izdelek, čeprav sem ga še isti dan klical da mi naj pošlje nova navodila ampak mi je samo ogljubljav 8 dni je pa poteklo, obrnil sm se tudi na tržno išpekcijo ampak niso nič naredili, ker sem izgubil original račun. tako da če imaš original račun se kr obrni na njih po telefonu, pa upam da ti bojo pomagal in to spletno tregovi zaprl!

Z TEM TIPOM IMAM TAKO ZELO SLABE IZKUŠNJE IN VAM NE PRIPOROČAM, DA NAROČIJETE PRI NJEM, KER GRE SAMO ZA EN VELIK NATEG! :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z cilinder.si nimam izkušenj!Rečem pa ti tako.Če se boš obrnil na inšpektorja se obrni na takšnega,ki ni iz istega kraja kot firma!Npr. cilinder.si spada pod Maribor!Kliči inšektorja v Celje ali Lj.V svojih krajih jih poznajo!Sam sem ga mogu 3krat v življenju klicat in vedno sem klical v Celje!Ko sem bil v Mb in zagrozil,da bom klical se mi je tip smejal in mi ponujal svoj telefon naj kličem!Potem pa sem klical iz svojega gsm inšpektorja v Celje in mu povedal,da kličem v Celje pa je spremenil barvo,ton in vse je bilo urejeno!V svojem kraju se kr dost poznajo,ker to majo tko eni in isti ljudje,fime,s.p probleme!

Pa take vrnitve oz. zamenjave artikla se opravljajo osebno in dopoldne do 9.30 ker so takrat inšpektorji še v pisarnah in jih gre doklicat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naročil stransko tačko, dobil napačno, to poslal nazaj z odkupnino in dobil denar nazaj + poštnino, prave tačke pač ne. Naročil po tem še nekaj artiklov, dobil nič od naročenega.

Jeb*at ga, bomo pa drugje kupovali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti si še dobro čez prišel.Jaz jutri kličem vse inšpektorje ne jebem ga.Saj ni veliko denarja 91 € samo se mi blesavo zdi da me en žgoljo nateguje.Plus da imam še doma za 150€ delov ki mi jih je poslal in z njimi nimam kaj delat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je že kdo pomislil na drugo varianto. Vsi ste naročal prave dele pa dobili napačne :unsure:

kaj pa če napačne naročiš, mogoče potem dobiš prave :naughty:

take ljudi kot je on je treba samo po p....Sicer mi pa sploh ni jasno kako lahko taka firma še posluje glede na v 99% nezadovoljne stranke...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj izgleda da sploh ne posluje ampak samo nateguje.Ga nemorem dobiti niti na telefon pa tudi na maile mi ne odgovarja čeprav mu vsak dan pošljem vrašanje kje je moj denar.Danes sem ga prijavil tržni inšpekciji bomo vidl kaj bo.Se pa strinjam da je treba take samo po p.... namahat,samo sem enkrat enga pa je blo drago 16.000€ tako da zdaj druge poti obiram,samo si je pa zaslužil verjemite mi!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne boste verjeli danes mi je nakazal 78€ nekaj pa je obdržal za stroške.Sem mu napisal da ga častim samo da sva zaključila s poslovanjem.Škoda meni taka trgovina odgovarja samo bolj resni ljudje bi jo morali voditi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se izogibam manj preizkušenih spletnih trgovin, raje dam par evrov več, pa naročim pri preizkušeni trgovini, kjer je manogo manj možnosti, da bodo nastali problemi oz. se jih bo dalo hitro rešiti. Je pa res, če iščeš kakšno bolj specifično blago, se moraš kdaj pa kdaj poslužiti manj preverjene trgivne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi je poslal SMS da ga do marca nebo ker je v Afganistanu tako da sem imel srečo da sem vsaj tale drobiž dobil nazaj :worship: Imam pa zdaj jaz par delov novih viška če gdo rabi.Sklopko original za SR 50 Aprilio pa jermenico pa kakšen jermen bi se našel pa amortizer....

Popravljeno . Popravil Deki1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj izgleda da sploh ne posluje ampak samo nateguje.Ga nemorem dobiti niti na telefon pa tudi na maile mi ne odgovarja čeprav mu vsak dan pošljem vrašanje kje je moj denar.Danes sem ga prijavil tržni inšpekciji bomo vidl kaj bo.Se pa strinjam da je treba take samo po p.... namahat,samo sem enkrat enga pa je blo drago 16.000€ tako da zdaj druge poti obiram,samo si je pa zaslužil verjemite mi!!

Haha ... star si pa kolk - 16 let? Vidim, da voziš en skuter ... in si plačal 16.000 evrov enemu, ki si mu gobec polomil? :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo... še jaz povem svoje izkušnje

prvič, ko sem naročila, sem naročila bat + zavorne ploščice za skuterja (spredaj in zadaj) - osebni prevzem na sedežu podjetja (to je pri njemu doma), vendar njega ni bilo, robo je predala mama.

bat je bil pravi, zavorne ploščice pa ene ja, druge ne, vendar sem mu jih poslala po pošti in jih je takoj menjal, brez doplačila, čeprav so bile tiste prave, dražje. se pravi... nič problemov, čakat je bilo treba 10 dni zaradi bata.

drugič sem potrebovala dize za motor. jih je naročil in v 1 tednu so bile pri njemu - osebni prevzem v mariboru.

tretjič sem naročila 1 plastiko za skuterja in eno črno mrežico. od naročila je preteklo cca. 3-4 mesece, vendar o naročilo ne duha ne sluha. enkrat sem tipa zahaklala na msn-ju in je povedal, da je v afganistanu (je vojak). ni panike. je rekel, da naj pišem na mail in vprašam, kako je z naročilom. pišem enkrat, pišem dvakrat,... odgovora ni. zadnji mail je bil ta, da preklicujem naročilo, saj sem skuterja prodala in si nimam kaj več pomagat z naročenimi deli. tako da...

dokler je bil dečko v sloveniji in ne v afganistanu, je za mene posloval korektno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes prvič dobil naročeno robo in še pravilna je! Še tisto, kar sem naročil pred štirimi meseci dobim, pa sem happy hippo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

povejte kakšne mate kej v letu 09 izkšnje s cilindr.si

jst sm že 2x naroču pr njem enkrat ročke pa špegu (use dobu tko k treba) drugič pa en sprej pa še eno mazivo pa tega druzga naročila še zdej nism dobil potem sem mu pisu na mail pa še zdej nobenga odgovora pa je že skorej 1 mesc minil

potem sem za isti sprej pa mazivo pouprašou na skuterist.si pa sm drugi dan dobu odgovor :) (da mi ga lahk zrihta sam ga morm osebno prevzet ker ga nima u katalogu)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem narocu 2 kompleta valčkov čakam sedaj 4 dni...sicer nisem nič plačal ampak vseeno bi lahko bil nek sistem da bi vedel ali boš zadevo dobil ali ne....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali ima že kdo kake izkušnje pri naročevanju na http://tc-motoshop.si/ ?

Naroču na njihovi spletni strani ledvični pas, ter eno tank torbo.

Po 1 tednu in pol so me poklicali da zadev ni na zalogi in bo potreba počakat 2 do 3 tedne.

Šou v trst in si kupu iste stvari v enem dnevu :P

Popravljeno . Popravil AiroH
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!