Skoči na vsebino

Cene 2009


Fazer03

Priporočene objave

ne vem kam to pelje, cene gor, plače dol, zmirom več nezaposlenih, kupna moč bo začela padat, res ne vem, kaj si mislijo ti trgovci :slap: :slap: :BUA: :cry:

Vojska bo!

Se opravičujem: Je že!

LP

Popravljeno . Popravil gusti
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vojska bo!

Se opravičujem: Je že!

LP

V Gazi - Izraelci napadli Hamaladrajse,povračilni ukrep,ker se igrajo z raketkami in Izraelce obmetujejo s kamenji!!!! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo nenavaden način pospeševanja prodaje so ubrali... :lol1:

Ampak verjetno se jim bo že posvetilo...

D.

Bo, bo. Meni je vseeno, če vozim to kar imam. Pač ne bom menjal dokler ne bo zame ugodno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred dvemi leti sem si kupil motor mojih sanj, tko da me podražitve sploh ne ganejo, :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do danes še nisem sanjal o motorju zato nebi vedel kateri je motor mojih sanj,naslednji tudi,če ga nikoli ne sanjam je spet nekaj podobnega!! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kriza sploh je?

taka, v splošnem in širšem pomenu...

že res da je kriza na finančnem in ozkem nepremičninskem trgu, toda gre za posledice zadev, ki že v osnovi niso imele realne osnove ter so bile precenjene...

realni sektor še vedno dokaj normalno posluje, sploh proizvodnja širše potrošnih dobrin in storitev...

propadi nekaterih podjetij so po mojem mnenju bolj posledice nesposobnih, megalomanskih in vase zagledanih politično nastavljenih vodstev in nadzornikov kot pa posledice vsesplošne krize...

ljudje sicer imajo občutek, da se zadnje dni ne dogaja veliko. seveda se ne, ko pa je pri -10°C več ljudi doma, v toplih domovih kot pa v oštarijah in podobno...

o tem, ali vsesplošna kriza dejansko je se bo pokazalo v parih mesecih, sedaj je preuranjeno govoriti...

so pa za te negativne občutke krivi tudi novinarji, ki nimajo nič pametnega za pisati, bralci pa lahko posledično beremo zgolj o rdečih številkah na borzi ter gledamo trpeč nasmešek našega premierja, ko izjavlja, da si vse kave v krizi plačuje sam...

nekaj v stilu ljudstvu to, kar si ljudstvo zasluži... za ovce...

kar pa se cen tiče pa tole:

še največji vpliv na prodajne cene imajo in bodo imele tečajne razlike, ki pa dejansko imajo korenine v prej omenjeni finančni krizi... nekaj se bo podražilo, nekaj pocenilo, vsekakor pa bodo trgovci cene prilagajali tako, da bodo njihovi motocikli v konkurenčni ponudbi lahko bili prodani...

toliko...

p.s.:

v zgornjem pisanju gre za moje osebno mnenje in videnje...

lahko ga upoštevate, lahko tudi ne...

pri tem upoštevajte to, da sem hribovski bizgec, definitivno med bolj trapastimi s tega planeta...

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap, bojda so skenslani popusti na motorje. Na ušesa so mi prišle čveke o nekih bizarnih cenah motociklov, za recimo CBR letnik 2009. No, zaenkrat bom tudi jaz veselo motoriral na zdajšnjem strojčku, ki mi je prav po godu. Čez kako sezono ali dve, mogoče tri, bodo pa tudi 2009 Repsolkam kaj cene padle ;) Do takrat pa imamo po mojem še vedno vsi vrh glave kawalov, ki trenutno prezimujejo po garažah. Po vsaki zimi pride pomlad, tako na ceste kot nekoč tudi finančna :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sem ču da npr. za novo R1 big bang bo stala kr 14.000 eur tam nekje, Honde pa bodo nekje tam, kawasaki pa tudi neki podražali čeprav novi modeli so ogabni!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred dvemi leti sem si kupil motor mojih sanj, tko da me podražitve sploh ne ganejo, :whistle:

Ne skrbi, te bodo pa cene nadomestnih delov in potrošnega materiala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!