Skoči na vsebino

1.Verona moto salon in 16. Bike Expo Show (ex Padova) 16-18 Januar


kađiva

Priporočene objave

ne boš verjel, tud mene to zanima :)

Mene tudi zanima ali je Padova ali Verona boljša za nakup celotne opreme. Nikjer nič ne piše, niti na italijanskih forumih...

Če kdo kaj izve, prosim za info :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

COMMERCIAL OFFICE

PadovaFiere SpA

Tel. 049.840365 Fax 049.840.570

Verona:

Via Monte Bianco 27

30173 Favaro Veneto

Venezia (italy)

Res si mu pomagal; pri prvem ne vidim naslova, pri drugem bi ga pa kar v Benetke poslal :lol1:

Sam res uppsss :blush: (je pa vsaj cifra k se da poklicat, .) za Padovo mislim),

Glede Verone mi je bilo tud čudn, sam mogoče je pa tm firma organizatorja registrirana on je pa spraševal po naslovu in ne lokaciji :yes: .

THX na popravkih

Petkovim se po moje ne bo dal iti takoj iz sejma na comp, da nam sporočijo kam iti :whistle: ali se bo kdo najdel . . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam res uppsss :blush: (je pa vsaj cifra k se da poklicat, .) za Padovo mislim),

Glede Verone mi je bilo tud čudn, sam mogoče je pa tm firma organizatorja registrirana on je pa spraševal po naslovu in ne lokaciji :yes: .

THX na popravkih

Petkovim se po moje ne bo dal iti takoj iz sejma na comp, da nam sporočijo kam iti :whistle: ali se bo kdo najdel . . .

naslov za Padovo je:

Via Niccolo Tommaseo 59

Padova

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Padova :

COMMERCIAL OFFICE

PadovaFiere SpA

Tel. 049.840365 Fax 049.840.570

Verona:

Via Monte Bianco 27

30173 Favaro Veneto

Venezia (italy)

P.S. kkšno stran nazaj so prilimani tudi linki :alien1:

Ne vem, če je to pravi naslov za Verono. Na tej povezavi je ta naslov:

Viale del Lavoro 8

Verona

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, če je to pravi naslov za Verono. Na tej povezavi je ta naslov:

Viale del Lavoro 8

Verona

To je ta, jst sm zamočil, me je itak že @point popravil :) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene tudi zanima ali je Padova ali Verona boljša za nakup celotne opreme. Nikjer nič ne piše, niti na italijanskih forumih...

Če kdo kaj izve, prosim za info :worship:

Jst sem bil že 2x v Padovi, letos pa grem v Verono. Kakor sem videl, je tisti sejem ki je bil do sedaj v Padovi šel v Verono, le da bo večji. V Padovi bo vse skupaj bolj bogo, ni nobene glavne znamke, ne za motorje kot opremo. v Veroni pa je dejansko vse, od vseh znamk motorjev, do vseh znamk opreme. Jst sem kupil tuto lani v Padovi, pri Valerisport (so dobavitelji Spyke firme), letos, ki žal spet kupujem tuto, sem pogledal so v Veroni (poleg Berika, ArlenNessa, itd) Tu sploh ni dileme kam it. Vsaj zame :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od kje ti informacije Medvedek80,da bo v Padovi bolj bogo oziroma da ne bo skoraj nič?? Mi gremo v Padovo in smo polni pričakovanj!!

Pizda menda ne bomo prišli domu dolgih nosov :headbang: . Skupaj z napoleoni napadamo v soboto.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri bomo verjetno kaj več vedeli... petkarje naprošam če nam lahko sporočijo kako pa kaj ko se vrnejo, še posebno glede opreme ;) :worship:

hvala

Popravljeno . Popravil GT4turb0
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je še kdo interesent za Verono z MK Nm odhod v soboto 3,00 iz Nm v Lj. smo ob 4,00 imamo še ca 8 prostih mest cena 25 EU več info Joško GSM:031/320877!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ju3 zgodaj zjutraj start proti Italiji....ce bo cas in volja bomo kr oba sejma dol vdarli. :whistle:

Kam zavijete prej - Verona ali Padova? Kdaj štartate?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kam zavijete prej - Verona ali Padova? Kdaj štartate?

Najprej v Verono....mislim,da tam okoli 3 ure zjutraj. Ti tudi sibas dol ju3?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Štartamo v soboto okrog tretje ur. :OK:

Mi pa eno uro kasneje kot vi :P

Se vidimo...Komaj čakam: Verona here I come :kva2: :bounce:

Popravljeno . Popravil Brejker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od kje ti informacije Medvedek80,da bo v Padovi bolj bogo oziroma da ne bo skoraj nič?? Mi gremo v Padovo in smo polni pričakovanj!!

Pizda menda ne bomo prišli domu dolgih nosov :headbang: . Skupaj z napoleoni napadamo v soboto.

LP

Če malo pregledaš spisek razstavljalcev, ti bo takoj jasno:

Verona:

http://www.motorbikeexpo.it/elenco_espositori.htm

Padova:

http://www.bike-exposhow.com/espositori/espositori-lista.htm

Sej neki bo, samo nič znanega ne zasledim, upam da ne boste razočarani :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar dobil prvo 'poročilo' z Verone:

  • gužva
  • robe full
  • cene visoke (primer - karbonski blatnik za FZ1 130€ - na E-Bayu se ga brez težav dobi za 60€)

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od kje ti informacije Medvedek80,da bo v Padovi bolj bogo oziroma da ne bo skoraj nič?? Mi gremo v Padovo in smo polni pričakovanj!!

Pizda menda ne bomo prišli domu dolgih nosov :headbang: . Skupaj z napoleoni napadamo v soboto.

Vsekakor bo tudi v Padovi zanimivo... sem poln pričakovanj :)

Za drugo leto bomo pa videli kam se bomo odpravili na podlagi letošnjih vtisov in poročanj iz Padove in Verone ;)

Popravljeno . Popravil Virko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Virko imaš prav čeprav po zgoraj navedenih linkih ne kaže najbolje!!!

Za :beer1: :beer1: se ne bo skazilo :beer2:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se še kdo zadnji moment odloči za Verono z MK Nm ob 4,00 poberemo na benzinski črpalki Barje v Lj par potnikov ca 5 mest imamo še prostih. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Par vtisov iz Verone od koder sem se pravkar vrnil. 6 hal robe + zunanje steze. Precej materiala naprodaj, cene ne preveč ugodne, dobi pa se tudi košček, dva zelo ugodno. V spominu mi je ostal Nolanov model čelade N 103 za 200 €.

Prisotne vse glavne moto hiše (Kawa,Honda, Suzuki,Yamaha,Triumph,Aprilia,TM,Moto Guzzi,Bmw,....)

Vse mogoče predelave čoperjev,...

Pogrešal pa sem predelave cestnih motorjev, streetfighterjev, Atvje, katerih je bilo lani v Padovi precej.

Me prav zanima kako se je odrezala Padova.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!