Skoči na vsebino

1.Verona moto salon in 16. Bike Expo Show (ex Padova) 16-18 Januar


kađiva

Priporočene objave

mi ju3 tudi gremo malo pogledat u Verono enx pred 7h...škoda, ker ne bo veliko atv-jev, ker se je moj mali bratranec že veselil kako bo to on jih use preštudiral!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar dobil prvo 'poročilo' z Verone:

  • gužva
  • robe full
  • cene visoke (primer - karbonski blatnik za FZ1 130€ - na E-Bayu se ga brez težav dobi za 60€)

D.

Ja na teh trodnevnih sejmih je pač tko, prvi dan so normalne cene, drugi dan malček nižje oz. se lahko že bolje pogajaš, v nedeljo pa popustijo kr precej pri ceni ker ne želijo vlačit nazaj robo. Itak se prodaja večinoma brez računov, je pa nujno da se pogajaš, sami od sebe ti ne bodo delali uslug. Obratnosorazmerna ceni je pa pač ponudba...prvi dan dobiš precej izbire, v nedeljo pa le ostanke...odvisno kaj potrebuješ in koliko sreče imaš. Da pa se prišparat precej. Jst sem lani za celo usnjeno spyke tuto dal manj kot 400€, ko je v trgovini med 700 in 800€. Pa ker so mi ble hlače malo daljše, sem malček doplačal pa so poslali v tovarno in mi jih skrajšali, pol pa domou po pošti poslali. Vse se da zmenit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni pravkar sem se vrnil iz Verone in Padove, jaz sem razočaran nad obema sejmoma, vsi tisti ki smo vsa leta obiskovali sejem v Padovi vemo da je sejem večinoma pokal po šivih kar se opreme tiče ( oblačila, čelade ter razna druga oprema) kar letos ni na nobenem od teh dveh sejmov za odtenek je morda Padova bolje založena kot Verona. Je pa res da pa je v Veroni res zelo dobra custom scena Harleyev da glava boli, ter seveda vse druge znamke tudi, vendar prevladuje pa Harley Davidson z raznimi predelavami, se pravi koga zanima custom scena priporočam Verono, kdor pa kupuje opremo pa Padova seveda je nekaj predelav tudi v Padovi vendar daleč od tega kar je nekdaj bilo. V Padovi so dopolnili manjkajoč del sejma z USA muselcars sceno, tudi zanimljivo za videt, jih je skoraj več ko motorjev. :D

Če imate možnost vam priporočam ogled obeh, se da videt v enem dnevu čist komot.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danci1973: "robe full"

point 6: "hal robe + zunanje steze. Precej materiala naprodaj, cene ne preveč ugodne, dobi pa se tudi košček, dva zelo ugodno"

boys: "kdor pa kupuje opremo pa Padova seveda"

:huh: Sedaj ste me pa zbegali :surrender:

Kam je potem bolje iti po opremo-založenost, cene? (usnje jakne, jeans hlače, obutev, rokavice,..) :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Par vtisov iz Verone od koder sem se pravkar vrnil. 6 hal robe + zunanje steze.

Prisotne vse glavne moto hiše (Kawa,Honda, Suzuki,Yamaha,Triumph,Aprilia,TM,Moto Guzzi,Bmw,... .)

Vse mogoče predelave čoperjev,...

In v kolikem času lahko pregledaš vseh 6hal? Da vem ali naj gledam poooočas al na hitrco use poslikat in pol šeeno rundo nazaj grede... A se vn splača hodit gledat al je "sam za na cigaret vn jit"? Mogoče že prepozno sprašujem saj je odprava čez 6 ur :rolleyes:

___Za cene se pogaja?! :blink: :OK: Na vseh "štantih" ali samo sem pa tja kakšen?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roba je zložena kar na redko da je več videt tako da si vzami čas, jaz nisem sicer kupoval ampak večinoma pasel oči in slikal motorje keri so zanimivi tudi kakšnega zajahal pojedel in spil kaj pa kero halo dvakrat šel skoz:

Verona- 2,5 ure :unsure: :unsure:

Padova - 3 ure :unsure: :unsure:

O kaki gužvi ne duha ne sluha na nobenem sejmu.

Prejšnja leta Padova- ponavadi od 5 do 6 ur :naughty:

LP, Boris

Popravljeno . Popravil boys
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roba gor ali pa dol... Kupu bom kkšn polover in majico mogoče kapo. Drugo me ne zanima preveč :krneki:

Grem pa izključno zaradi motorjev, da vidim kaj počne "konkurenca" , ker se mislim tudi sam 1x udeležiti tekmovanja v Custom sceni. :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja na teh trodnevnih sejmih je pač tko Itak se prodaja večinoma brez računov, je pa nujno da se pogajaš, sami od sebe ti ne bodo delali uslug. Obratn, prvi dan so normalne cene, drugi dan malček nižje oz. se lahko že bolje pogajaš, v nedeljo pa popustijo kr precej pri ceni ker ne želijo vlačit nazaj robo.osorazmerna ceni je pa pač ponudba...prvi dan dobiš precej izbire, v nedeljo pa le ostanke...odvisno kaj potrebuješ in koliko sreče imaš. Da pa se prišparat precej. Vse se da zmenit.

:grim sam grem na sejem prvi dan,če si ga hočem ogledat!Zadnji pa če imam namen kaj kupit.Pred leti sem zadnji dan kupu v Munchenu zelo,zelo poceni kar dve čeladi!Taka je bla cena za star model :naughty: po "balkanskem" pogajanju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

definitivno je Verona naslednik sejma v Padovi, blo je vse kar je blo prejšnja leta v Padovi edin tistega kupa pakistancev, indijancev in pocen robe ni blo, kar je pa še tolk bolš. Od opreme se je dal dost pocen kupt vse,...H-D scena je bla itak huda kt zmer s svetovno znanimi imeni :worship: v glavnem nismo bli nič razočarani nad Verono :)

evo dva "taglavna" Jesse James iz West Coast Choppers in Andreas Walz-Walz Hardcore bikes

post-1406-1232197571_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil kađiva
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kađiva: kdaj si bil v Veroni keri dan, jaz sem bil v petek dopoldan in sem bil razočaran nad vsem ostalim razen nad harley in custom sceno, folka ni blo štandi prazni, eni so jih šele postavljali motorji pa umazani polni praha, ne vsi se je pa videlo na par mestih, saj to ni kriv organizator ampak rastavljalci. Ali sem pa jaz bil prehiter? :blink:

Pisalo pa je, da je sejem od 16 do 18 januarja. :blush:

Mogoče pa zato ker je prvič sejem v Veroni? :D

No ja v drugo gre rado. Upajmo. :hmm:

Popravljeno . Popravil boys
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

pred pol ure prišel iz Verone, ponudba je bila še kar - se mi zdi dokaj enaka kot prej v Padovi, celo našel nekaj malenkosti ki sem jih iskal :) škoda ker nisem kupoval npr usnjenega kombinezona, saj so imeli mojo številko M-Tech Force Race (prav tak kot je obešen v moji predsobi!!) za blazno ugodnih 400 € :OK: pa tudi sicer se je dalo najt kaj fajnega in ugodnega, čeprav je še vedno veliko - da ne rečem preveč - pofla vmes... končno videl tanovo Suziko GSX-R 1000 K9 - zlo, ZLO všeč :wub: (če seveda odštejem skrajno bedne dimnike!!!)

žur je bil tokrat najboljši na Suzukijevem štantu, žal nimam slikc da bi vam pokazal utrinek ali dva :naughty: saj jih kmalu dobim, a mislim da bo kak navdušen gost S štanta najbrž prilepil slikco ali tri semle še pred tem :P

skratka, prav imeniten moto dan danes; hvala družbi za prevoz in smeh :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žur je bil tokrat najboljši na Suzukijevem štantu, žal nimam slikc da bi vam pokazal utrinek ali dva :naughty: saj jih kmalu dobim, a mislim da bo kak navdušen gost S štanta najbrž prilepil slikco ali tri semle še pred tem :P

Vsekakor :rolleyes: :whistle:

Sem pa jest naredu ene 500+ fotk_pa se bo naredu en album fotografij za vse ki jih bo zanimalo... (v roku 3h dneh)

Popravljeno . Popravil Brejker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še ene dve moji fotki!

A je kej narobe z mano ker sem tole sliku, al mam pa čist dober motor! :rolleyes:

Ena je tud s suzukijevega štanda!

post-20301-1232265982_thumb.jpg

post-20301-1232266084_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil pmali
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

smo šli s kolegi tud pogledt

hala 1 pa 2 al pa 2 pa3 so bli zakon

ostalo pa kr neki

pr vhodu so me kuj policaji ustavl

pa me pregledal za drogo

pičke od italjanskih polcajov so brskal po posmrkanih robcih :yea1: :yea1: :yea1: :yea1:

no v glavnem nč niso našel :ninja:

slik mam ful mal ker se mi ni dal slikat :photo: :photo:

Popravljeno . Popravil Žarko G.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo off topic, samo ko so že omenjeni Italijanski policaji.. Pred leti sem šel v Udine, me na meji ustavijo. Aja, imel sem Hrošča z rezervnim kolesom na zadku. Ni jim bilo jasno, zakaj zadaj še eno kolo, če pa imam spredaj originalnega pod havbo. Bolj, ko sem jim razlagal, manj smo se razumeli. Potem pokličejo psa za drogo iskat, prevoha cel avto -nič. Ga policaj potiska zadaj pod pokrov motorja, pa se čudi kako da pes noče noter v ''prtljažnik''... Potem se pa le skloni, pa strokovno ugotovi:''A -makina...'' Bedak je mislil, da ima spredaj mašino... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp, definitivno sem jaz bil v Veroni prehitro (petek ob 9 uri) res je zgledalo vse zlo bogo ampak zdaj ko gledam tu slike od drugih (hostese in vse drugo) tega v petek zjutraj ni blo. :headbang:

Posnel sem vse skupaj tole:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp, definitivno sem jaz bil v Veroni prehitro (petek ob 9 uri) res je zgledalo vse zlo bogo ampak zdaj ko gledam tu slike od drugih (hostese in vse drugo) tega v petek zjutraj ni blo. :headbang:

Posnel sem vse skupaj tole:

post-10531-1232280076_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Totalno razočaran,sejem je narejen definitivno samo za čoperiste in sem se že prijavil za IMOT Munchen ! :beer2:

Ps:edino pretep policije z MC - Engelsi ob 15,30 je sejem popestril!!!

Popravljeno . Popravil Brumer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!