Skoči na vsebino

1.Verona moto salon in 16. Bike Expo Show (ex Padova) 16-18 Januar


kađiva

Priporočene objave

Totalno razočaran,sejem je narejen definitivno samo za čoperiste in sem se že prijavil za IMOT Munchen ! :beer2:

:worship: :worship: :worship: :worship:

samo vseen je blo polh cestnega sranja :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi smo bli tudi včeraj, in je blo več ali manj isto dobro kot padova prej. Le da je bil razstavni prostor precej večji in je blo vse bolj raztegnjeno, kar mi je blo kul da ni blo vsepovsod tolko gužve. Robe za kupit je blo precej, vsaj kar smo mi iskali so vse imeli. Jst sem tudi kupu usnjeno spyke tuto za 398€ :naughty: (čeprav je na listkih pisalo preceeeej več :whistle: ). Da se pogajat pa praktično na vseh štantih, se pa najdejo kakšni tiči ki mislijo, da prodajajo nasino tehnologijo in ne popustijo...greš 10m naprej pa najdeš isto stvar ceneje pri drugemu :evilgrin: Glede na to da je bil to 1.sejem v veroni, je blo fajn. Drugo leto bo ziher pol več.

Brumer: zdej mi je jasno, kam so vsi bikerji tekli iz custom hale ob 15.30 :whistle:, nič mi ni blo jasno, sem mislu da je bil kak šow striptisete :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ahaa...zato so se policaji zbirali zunaj....mi pa smo študirali kam se odpravljajo, ko smo jih gledali kakšne priprave imajo...tudi pred vhodom so se neka grupa zbirali in delovalo je kot, da niso bli najbolj veseli...sicer kaj je sledilopotem nevem, ker mi smo že lepo odšli proti sloveniji...je pa bil kar zanimiv sejem...po avtocesti se je vidlo neki slovenskih tablic

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hala 1 pa 2 al pa 2 pa3 so bli zakon

ostalo pa kr neki

No vidiš, kako smo si različni: mi2 sva hali 2 in 3 izpustila tisti hip, ko sem prebral na prospektu seznam razstavljalcev ....

V ostalih mi pa je bilo vse OK, tako razstavni prostori posameznih motorinov kot tudi hala 7 z opremo ...

PS: Je bila pa menda Padova (vsaj po pisanju na drugih forumih in slikovnem materialu) bolj tako-tako ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: :worship: :worship: :worship:

samo vseen je blo polh cestnega sranja :whistle:

Kakšno cestno sranje :lol1: - prevladovalo je samo"kromirano" in pobarvano železo z zastarelo tehnologijo:eek: -vse brez pravih materijalov kot so: magnezij,alu,tian,carbon,kevlar itd. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi smo rečmo pričakoval več ponudnikov čelad

tega je blo res premal

tko da smo pol skočil še v beljak :naughty: :naughty:

drugač zelo mi je žal da sm zamudu pretep hellsov z miličniki

zgodil se je par minut po tem ko smo mi odšli :headbang: :headbang:

eko slika od kolega

http://www.motosvet.com/album/album.php?cid=1611

Popravljeno . Popravil Žarko G.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slike se že nalagajo v motosvet album :rolleyes:

Hala 2 in 3 sta bile super (pravzaprav edine v katerih sem bil večkrat) Hala v kateri je imel Suzuki veselico je izjema :rolleyes:

Zanimivo je bilo vse. Še posebaj zame ker sem bil prvič na takem sejmu :blush: Zdaj moram le še pogruntat kam si bom našil

racing aprilia našitek :hmm: :slap:

Par slik:

post-20043-1232315875_thumb.jpg

post-20043-1232316017_thumb.jpg

post-20043-1232316161_thumb.jpg

post-20043-1232316238_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi ju3 tudi gremo malo pogledat u Verono enx pred 7h...škoda, ker ne bo veliko atv-jev, ker se je moj mali bratranec že veselil kako bo to on jih use preštudiral!

Nekaj malega iz Padove za tvojega bratranca...

post-12425-1232317420_thumb.jpg

post-12425-1232317498_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj malega iz Padove za tvojega bratranca...

hvala za fotke....no na koncu je vseeno bil navdušen, ker vsaj par atv-jev si je lahko pogledal in jih prešlatal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Kaj res nihče ni vidu pretepa Hells Angels proti policajem? In mogoče celo kaj fotkal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!