Skoči na vsebino

Iščem test iz motorrad magazina


INFINITI

Priporočene objave

Torej prosil bi nekoga, če bi bil tako dober in mi poskeniral en test, ki je bil v eni od številk 21-23.

Gre za primerjalni test med 848, Daytono 675 in K8 750.

V naprej hvala ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej prosil bi nekoga, če bi bil tako dober in mi poskeniral en test, ki je bil v eni od številk 21-23.

Gre za primerjalni test med 848, Daytono 675 in K8 750.

V naprej hvala ;)

bom poiskal

samo tak ves kdo je bil zmagovalec na testu :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom poiskal

samo tak ves kdo je bil zmagovalec na testu :trance_33_sleep:

Uf bi te res prosil. Btw ne vem kdo je zmagal, ampak test me res zanima kot tak - sem pozabil kupiti ravno ta izvod ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tukaj bi znal kaj najti... Malo pobrskaj. Vtipkaj znamko in tip motorja in pojdi pod vergleichtests. Pa saj znaš. Popravljeno . Popravil motofrik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je, sem šel za foro preverit. Samo par stavkov, toliko da te razrajca... Kaj pa, če v Googla vtipkaš tip motorja in test, bi znalo kaj najti. Za mojega je kar nekaj rezultatov našlo, ko sem iskal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf bi te res prosil. Btw ne vem kdo je zmagal, ampak test me res zanima kot tak - sem pozabil kupiti ravno ta izvod ;)

Zmagal je tisti, ki je dal novinarjem več v žep... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem prebral test in me sploh ne čudi kaj v njemu piše.

-Sploh tisto o BT016 na suzi za prvo vgradnjo drži kot pribito - res so bolj boge; sedaj ko imam aftermarket verzijo je motor občutno boljši v ovinkih in pri vsemu drugemu.

Škoda da so tipi ki prodajajo Triumph pri nas takšni levaki - to sem spoznal ko sem sprva razmišljal o nakupu street tripla.

Ta znamka si zasluži dobrega in uradnega zastopnika, ki bi bil konkurenčen na trgu in imel vse hitro dobavljivo. Na testu je 675 v nemčiji celo občutno cenejši kot gsx-r.

No zanimivo v glavnem - sploh ker je 675 na testu letošnji model, prenovljeni 09 model pa je že praktično na voljo.

http://www.triumph.co.uk/uk/2009%20Triumph...20675_9417.aspx

Kapo dol angležom - vrnili so znamko tam kamor spada - v sam vrh.

Drugače pa obožujem svojega gixxerja, sploh kar se tiče ergonomije je neverjetno da je SS motor tako prijazen do uporabnika in hkrati takšna raketa za na pisto.

Popravljeno . Popravil INFINITI
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem prebral test in me sploh ne čudi kaj v njemu piše.

-Sploh tisto o BT016 na suzi za prvo vgradnjo drži kot pribito - res so bolj boge; sedaj ko imam aftermarket verzijo je motor občutno boljši v ovinkih in pri vsemu drugemu.

popolnoma se podpišem pod to. sem moral na ta račun prebarvat plastike

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!