Skoči na vsebino

DAKAR 2009


Cartman

Priporočene objave

Huh, sam da je pa Coma dal drugemu več kot 20minut...

Kaj letos ni konkurence??? Pa valda niso vsem gume počle...

Despres,Casteu, Viladoms, Ullevalseter so vsi meli težave z gumami, drugih ki bi se lahko približali Comi(ko odpelje brez težav) pa ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

www.rtvslo.si

"Nisem pričakoval, da bom dosegel tak rezultat že v uvodni etapi. Presenečen sem tudi nad celotnim razpletom prve preizkušnje, a temu je botrovalo veliko čudnih reči. Tudi meni je počila pnevmatika, tako da sem skoraj 200 kilometrov prevozil po golem obroču zadnjega kolesa. Verjetno bo presenečenj v nadaljevanju še več in upam, da bomo to znali izkoristiti in se bomo na koncu veselili dobrega rezultata," je povedal Stanovnik.

post-7302-1231014633_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj si nor, Miran je čisto popenil :worship: bravo bravo :worship: sem zasledil, da bodo tudi na TV Paprika dnevne reportaže (ob 22.00)

Uf, super, hvala za tale podatek, IBA! Namreč, sem tudi jaz ugotovila, da ima z Eurosportom tudi naš kabelski operater očitno težave ... :angry: :slap: !

Bravo, Miran! :worship: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj se pa danes na Eurosportu začne?

Opsa, zamujam. Ob 23.00 se je začelo. (kot se bo najbrž ponavadi)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MIRAN STANOVNIK NA KONCU 1. ETAPE TRETJI!!!! Ja, prov ste prebrali, NA 3. mestu je!!!!!!! CAREEEE!!!!! LEGENDAAAA!!! Miran, ce bos to bral, drzal sem pesti cel dan in se jih bom!! U rox!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

www.rtvslo.si

"Nisem pričakoval, da bom dosegel tak rezultat že v uvodni etapi. Presenečen sem tudi nad celotnim razpletom prve preizkušnje, a temu je botrovalo veliko čudnih reči. Tudi meni je počila pnevmatika, tako da sem skoraj 200 kilometrov prevozil po golem obroču zadnjega kolesa. Verjetno bo presenečenj v nadaljevanju še več in upam, da bomo to znali izkoristiti in se bomo na koncu veselili dobrega rezultata," je povedal Stanovnik.

post-7302-1231014633_thumb.jpg

Tole so pa buče...Verjetn mu je pri transferu olupilo gumo, kjer štoparice ne laufajo! Se sicer ne bi tako smejal na sliki....

Sicer pa mu na Eurošportu niso namenili niti poštenega posnetka, kaj šele da bi ga vsaj kaj povprašali... Če bi bili francozi 1., 2., 3., bi sigurno vse kaj vprašali. Glih zmagat bo mogu, da ga bomo kej vidl! :naughty:

Gremo Miran! :yea1: :yea1:

Popravljeno . Popravil bladzo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole so pa buče...Verjetn mu je pri transferu olupilo gumo, kjer štoparice ne laufajo! Se sicer ne bi tako smejal na sliki....

Sicer pa mu na Eurošportu niso namenili niti poštenega posnetka, kaj šele da bi ga vsaj kaj povprašali... Če bi bili francozi 1., 2., 3., bi sigurno vse kaj vprašali. Glih zmagat bo mogu, da ga bomo kej vidl! :naughty:

Gremo Miran! :yea1: :yea1:

Tole se pa strinjam. Kolk so na Eurosportu en kup gnjid! Na tretjem mestu je, pa so raj kazal unga americana s hummerjem, k je pristal na 27. mestu!! Barabe barabinske!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi danes rastura, na polovici etape je odlicen cetrti.

http://tracking.dakar.com/ASO/index_us.html

Ko pridejo še ostali bo verjetno okrog desetega mesta, do 73km je precej hitra proga potem se začne pesek, kar bi mu lahko bolj ustrezalo.

Je pa zanimivo da na prvem merjenju vodi domačin Cid De La Paz, bomo videli koliko se mu bo izplačalo tole tiščanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kratka reportaža fox tv in izjava :alien1: "našega" :alien1: Stanovnika za argentinsko TV.

KLIK

Popravljeno . Popravil Lunč
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm Miran ja ... samo v napisu ne pa v resnici. So spet majstri televizijci mal zabluzil....

Nema panike ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale reportaža na področju, ki jo je objavil Lunč je še v redu. Kaj bi šele bilo, če bi deževalo? Kajti v tem delu Argentine ko je dež, so te poti tako spolzke kot drslanica v pravem pomenu besede. Gredo pa proti jugu (Patagoniji), kjer je trasa bolj kamnita, kar zna biti po eni strani "prijaznejše" jebemomastnedej! - So pa padci bolj boleči :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da bo t'le Stanovnik gonu. :yes:

post-4472-1231101088_thumb.jpg

Mi smo raje "presedlali".... :grim

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!