Skoči na vsebino

Registrske tablice (po naročilu, zamenjava, skrivanje..)


smeško

Priporočene objave

že tele kot jih mamo zdaj so skor prevelike, zdaj pa da bi jih še povečali :nono: :SS ......mislim da spet hoče nekdo mastno zaslužit :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst na moj motor ne bom obešu tablce 180x180 ker je to večje k lopata... ni šanse!

lahko si jo prpnem na jakno, če jim to ne bo všeč nej si jo zataknejo v tisti del telesa kjer se nogi stikata

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomisli na to:

nekaj časa nazaj so na veliko dvigali prah, da je naša slovenska zastava neprimerna in da jo moramo zamenjati, grb tudi seveda...

še to naj nardijo, potem bomo imeli še 15sto različico reg. tablic z novim simbolom države na desni strani tablice... Na koncu vsega bomo imeli v obtoku 15 vrst tablic, tako da še v lastni državi ne bomo po tablicah prepoznali kdo je tujec in kdo je "naš"..

Neumnosti, nekdo na položaju res nima kaj delat in prejema plačo na račun te svinjarije...

kaj prav niso mogli pustit tako kot je blo že na samem začetku, saj je prav vredi lavfalo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ni zanimivo, da naša vlada okoli teh tablic, prometnih dovoljenj (nalepk),... skoz neki premleva in uvaja spremembe.

Da pi pa res na področju varnosti kaj naredili to pa ne. :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, zdaj se je zgodilo tudi meni!

V torek na relaciji Celje(mercator center) - avtocesta do Šempetra, Marija reka, Trbovlje, Litija, Šentjakob, Črnuče, Tacen, sem izgubil registrsko tablico KK J2-01. Če jo je kdo slučajno našel, naj me pokliče na 041 718 336. Zelo mu bom hvaležen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam eno vprašanje...

A če najdeš tablico in jo oddaš možem v modrem,a lastnik mrbit kaj "naj*ba",ker jo je zgubu? :hmm:

Kam pravzaprav dajo najdene tablice? Na UE al jih policija vrne lastniku :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam eno vprašanje...

A če najdeš tablico in jo oddaš možem v modrem,a lastnik mrbit kaj  "naj*ba",ker jo je zgubu? :hmm:

Kam pravzaprav dajo najdene tablice? Na UE al jih policija vrne lastniku :?

Policija jo pošlje na UE, ti pa obvestijo lastnika, da jo dvigne.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no evo men se je tut nardil :> zgubu sm jo nekje na avtocesti iz novigrada do brezovice al pa pol naprej cez center lj pa do kranja po stari cesti preko medvod...

oznaka je pa KR U5-69

ce kdo najde, se priporocam:> :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem na relaciji Višnja gora - Ivančna Gorica - Radohova vas - Bogenšperk - Šmartno pri Litiji - Trebeljevo izgubila reg. tablico (domžalski grb) LJ 59-9U

Če bi jo slučajno kdo našel, naj mi prosim javi na PM.

Hvala :closedeyes:

Andreja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebemti, spet se je zgodel, tokrat jo je odtrgal iz šravfov, jst ne vem kako so te tablce narjene :D

Zdej bom mogu it pa po novo ker ta je že v kritičnem stanju :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj vem da se to ne sme, ampak glede na situacijo, a bi mi mogoče kdo lahko "izdelal" "novo" registrsko tablico :hmm:

PM :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jest sm jo že enkrat zgubu. Me je počakala na Dunajski :OK: kr dobr povožena.

Pa sem prijel v roke bormašino in nete. Zdej mi pa nikamor več ne uide.

PS. Seveda ''mopeda'' ne odjavljam iz prometa.

LPJJ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

danes v financah

Po zakonu o varnosti cestnega prometa, ki je v veljavo stopil sredi avgusta lani, uporabljati pa se je začel s 1. januarjem letos, registrske tablice več ne vsebujejo registracijskih območij in grbov mest, v katerih so sedeži upravnih organov. Namesto grbov mest je na tablicah predviden prostor za slovenski grb. Po spremembi, ki jo je danes sprejela vlada, pa naj bi bil na tablicah vendarle grb mesta, v katerem je sedež upravnega organa, na območju katerega so bile izdane registrske tablice.

Po vladnem predlogu se bo lastnikom vozil izdajalo tablice z oznako tistega registracijskega območja, kjer bodo vozila registrirali, hkrati pa bodo lahko pridobili tablico z oznako območja, kjer imajo prijavljeno stalno oz. začasno prebivališče. V okviru odprave krajevne pristojnosti pri registraciji vozil namreč predlog zakona omogoča, da lahko lastniki vozilo registrirajo pri katerikoli registracijski organizaciji v Sloveniji. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ni zanimivo, da naša vlada okoli teh tablic, prometnih dovoljenj (nalepk),... skoz neki premleva in uvaja spremembe. 

Da pi pa res na področju varnosti kaj naredili to pa ne.  :SS

ne ! prav nič ni čudno ! nekje je pač treba služiti in nekaj "kao delati" !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uff,s temile novimi tablicami je pa spet cel mišmaš (kot zmeraj)... <_<

Bo najbolš tole tastaro obdržat,dokler bo možno. Tacajt se bo pa mrbit že kaj razjasnilo,če bodo nove tablice končno OK,al jih bo treba spet zamenjat. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo

včeraj na relaciji lj-postojna-nova gorica-komen-sežana-divača-kozina sem izgubil reg.tablico LJ 23-3J najditelja bom seveda nagradil l.p. janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo

včeraj na relaciji lj-postojna-nova gorica-komen-sežana-divača-kozina sem izgubil reg.tablico LJ 23-3J najditelja bom seveda nagradil l.p. janih

Žal tablice nisem našel... Ampak, a si naju (bela AfricaTwin z dvema potnikoma) ti prehitel med Komnom in Branikom okoli 17:00? Če si bil ti, si takrat imel tablico še na motorju!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo

danes odjavil zgubljeno tablico dobil novo cena 5400,oo sit drag špas sedaj pa jo bom prinetal ali pa si bom napravil duplikat (skeniral) l.p.janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj vem da se to ne sme, ampak glede na situacijo, a bi mi mogoče kdo lahko "izdelal" "novo" registrsko tablico  :hmm:

PM :ninja:

Zgolj v vednost in ravnanje:

- če te dobijo "brez tablice in registracije" je to prekršek

- ponarejanje (kar takšna "izdelava" tudi je) te pa lahko spravi v zapor za nekaj let...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo

danes odjavil zgubljeno tablico dobil novo cena 5400,oo sit  drag špas sedaj pa jo bom prinetal ali pa si bom napravil duplikat (skeniral) l.p.janih

Printanje oziroma skeniranje - ponarejanje... razen, če jo boš nesel k notarju overit? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgolj v vednost in ravnanje:

- če te dobijo "brez tablice in registracije" je to prekršek

- ponarejanje (kar takšna "izdelava" tudi je) te pa lahko spravi v zapor za nekaj let...

in kolk te stane, če te dobijo brez tablice in registracije :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!