Skoči na vsebino

Registrske tablice (po naročilu, zamenjava, skrivanje..)


smeško

Priporočene objave

Že lani ni bilo več mogoče tablice deponirati.

lp

Jaz sem lani deponiral tablico in je deponirana na UE Cerknica.. Ste ziher, da se ne da? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem lani deponiral tablico in je deponirana na UE Cerknica.. Ste ziher, da se ne da? :?

Vidiš, to je spet odvisno od posamezne občine oz. UE...nekje lahko deponiraš,drugje ne....pač dobra volja posameznikov;sam bi ji moral v MB deponirati, pa sem jo 'izgubil'.

lp vuk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kje živiš človk :devil: :P

Če odjaviš moraš uničit tablco, za popuste je pa od človeka do človeka drugač :closedeyes:

zivim tam ko ti - na zemlji :P

kokr sm se pozanimu je stvar sledeca: do 15 dni morajo oni hranit tablco (zakonsko doloceno), kar je pa vec kot 15 dni je pa samo njihova dobra volja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa meni ni bilo treba vrniti oz. uničiti tablice. Je kar ostala na motorju. Dal sem samo nalepko in to je vse. Še v prometno niso nič vpisali. Imam nove tablice letnik 2004. A se mogoče letos obetajo spet nove tablice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa meni ni bilo treba vrniti oz. uničiti tablice. Je kar ostala na motorju. Dal sem samo nalepko in to je vse. Še v prometno niso nič vpisali. Imam nove tablice letnik 2004. A se mogoče letos obetajo spet nove tablice.

Nekaj se govori da pridejo spet nove,ki so za 2cm večje. :BUA: Upam da so samo govorice,ampak slišal sem od človeka ki bi naj to vedel :fredy: (zaradi funkcije).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj se govori da pridejo spet nove,ki so za 2cm večje. :BUA: Upam da so samo govorice,ampak slišal sem od človeka ki bi naj to vedel :fredy: (zaradi funkcije).

Sem šel prejle na tehničnega neki vprašat in sem si dal na stran novo tablico, ki je zgledala res mal večja kt lansko leto <_<

Mogoč se motim ampak neki se je že govorilo glede večjih tablic .)

Še kakšno leto pa bomo imeli takšne kt nemci :ninja: :alien1:

post-5345-1140796510_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem šel prejle na tehničnega neki vprašat in sem si dal na stran novo tablico, ki je zgledala res mal večja kt lansko leto <_<

Mogoč se motim ampak neki se je že govorilo glede večjih tablic .)

Pred tednom ali malo več so bile tablice še enakih dimenzij, kot so bila lanske...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem šel prejle na tehničnega neki vprašat in sem si dal na stran novo tablico, ki je zgledala res mal večja kt lansko leto <_<

Mogoč se motim ampak neki se je že govorilo glede večjih tablic .)

Še kakšno leto pa bomo imeli takšne kt nemci :ninja: :alien1:

Za zdaj so še enake kot lani :OK: Spomladi pridejo za 2cm večje :BUA: Tud jaz sem si rezerviral eno :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za skrivanje tablic je tud lahko nasledna ideja:

tablico na pante (zgornji del), spodnji del pa pritrdiš na anteno (se spomnite onih anten, ko so radijo prižgal pa se je antena (dvignila) ko pa si vgasno pa se je pospravla?.. no tisto ateno pa pod zic...

edino vprašanje je kolko je kaj ta antena močna... se pravi da nebi mogla pol več potegni tablice k sebi...

treba probat ..

LP

-matej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In za koliko bi povečali težo motorja s temi nekoristnimi dodatki? Glede na to, da se nekateri zgražajo na vsakem gramu dodatne teže.

Najenostavneje je odmontirat tablico in se vozit brez nje. Če te policija dobi, ti skrita tablica še najmanj koristi, če je nimaš, še vedno lahko rečeš, da si jo nekje zgubil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidiš, to je spet odvisno od posamezne občine oz. UE...nekje lahko deponiraš,drugje ne....pač dobra volja posameznikov;sam bi ji moral v MB deponirati, pa sem jo 'izgubil'.

lp vuk

izgubil ? ali prodal ? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem lani deponiral tablico in je deponirana na UE Cerknica.. Ste ziher, da se ne da? :?

No potem pa izgleda, da je spet odvisno od posameznih ljudi. Jaz človeka, ki tam dela osebno poznam pa mi je rekel, da je ni moč deponirati do nove sezone. Da bo naslednje leto potrebno vzeti novo. Tudi on je motorist in tako dela. Rekel je tudi, da se to njemu tudi zdi butasto, ampak tako pač je.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja :grim vseeno pa se vidi da niso taki prpiči kot smo v Slo :grim :OK:

Torej to so zate tapravi motoristi, ne pa taki softici kot so v SLO? :krneki: no thanx, mislm poglej ze to kako pokvarijo izgled motorja...da o drugih stvareh ne izgubljam besed, se posebej o voznikih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz je tudi nisem mogu deponirati. Ko sem vprašal zakaj mi je samo odgovorila, da bodo to leto nove-večje.

Sm mislu da se heca pa vidm da je res. :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz je tudi nisem mogu deponirati. Ko sem vprašal zakaj mi je samo odgovorila, da bodo to leto nove-večje.

Sm mislu da se heca pa vidm da je res. :cry:

pa kje ste to slišali ... ???

a se niso poslanci odločili da ostanejo vse enake kot sedaj ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja :grim vseeno pa se vidi da niso taki prpiči kot smo v Slo :grim :OK:

Normalno, sam mi smo take budale,da se večinoma vozmo v nekih čudnih podloženih hlačah, kombinezonih, jaknah in čelado na glavi... :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!