Skoči na vsebino

Registrske tablice (po naročilu, zamenjava, skrivanje..)


smeško

Priporočene objave

Normalno, sam mi smo take budale,da se večinoma vozmo v nekih čudnih podloženih hlačah, kombinezonih, jaknah in čelado na glavi... :slap:

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Normalno, sam mi smo take budale,da se večinoma vozmo v nekih čudnih podloženih hlačah, kombinezonih, jaknah in čelado na glavi... :slap:

a ni bilo kle govora SAMO o skrivanju tablic????? :hmm:

kdorkoli si kaj drugega razlaga si je sam kriv :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kje ste to slišali ... ???

a se niso poslanci odločili da ostanejo vse enake kot sedaj ....

Na okencu kjer sm odjavu motor sm to slisal. Od une kure tam! :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na okencu kjer sm odjavu motor sm to slisal. Od une kure tam! :angry2:

Potem skoraj zagotovo tega ne bo. B)

tako da rilex. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na nobeni od upravnih enot v MB v lanskem letu ni bilo možno več deponirati klasičnih registerskih tablic.

Če si odjavil motor in imaš tablico, ki si jo dal izdelati po lastnem naročilu jo lahko obdržiš doma, oziroma na motorju. Kako dolgo bo to v veljavi, ne vedo niti uslužbenci v upravnih enotah.

Bilo je res nekaj govora o večjih tablicah! Meni osebno so te velike tablice zelo grde in neestetske.

(avstrijske in nemške)

Upam, da se to ne bo zgodilo tudi pri nas? Če se bo, se bo samo zaradi večje cene in za lase privlečenih argumentov države in njihovih uradnikov. Na žalost se zgledujemo čez mejo samo po tistem najslabšem.

Kdo, bi jih razumel?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to sicer nima veze z zavarovanji...v avgustu 2005 je bil objavljen Pravilnik o registrskih tablicah motornih in priklopnih vozil, ki določa velikost tablic za MK 18x18 cm, za KZM pa 15x15 cm - skladno z ZVCP naj bi bile tablice brez občinskih grbov...razpis za izdelovalca je bil že izveden, pa se je vmes (december 2005) ZVCP spremenil in sedaj bodo na tablicah spet občinski grbi - pravilnik iz 2005 je rezveljavljen in do izdaje novega pravilnika velja tisti iz leta 2004 - torej do nadaljnega ostajajo iste tablice...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pojma nimam o kakšnih večjih tablcah govorite! Predvčerajšnjim sem registriral svoj motor in vzel novo tablco, ki pa je istih dimenzij kot prejšnja. Verjetno pa bo enkrat v prihodnosti drugačne oblike, dvomim pa da tudi drugačnih dimenzij.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap: Smeško in isto razmišljajoči. Najboljše, da na cesti ko se vozite pokrijete s ponjavo sebe in celotni motor, vključno s tablico... :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi pa rad tako tablico,da bi se dvignila samo na cestninski ,bi se vsak drugi prehod švercal za avtomobilom,ker se mi zdi trapasto plačat za dva kolesa isto kot za štiri, pa še težina in previsoke zaščitne ograje pa kakšna streha na počivališčih,da nebi morali ustavljat pod mostovi v primeru ko začne deževati. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap: Smeško in isto razmišljajoči. Najboljše, da na cesti ko se vozite pokrijete s ponjavo sebe in celotni motor, vključno s tablico... :nono:

Dobra ideja :OK: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kje ste to slišali ... ???

a se niso poslanci odločili da ostanejo vse enake kot sedaj ....

Tut jaz je nism mogla deponirat.. so mi isto povedal, v Ljubljani, na AMZS. :angry: Ma, sej pojma nimajo kaj delajo- očitno! :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kaj se toliko ubadajo kakšne tablice bomo imeli, pa nalepke ali ne, ...

Samo čas zabijajo in naš denar. Ko je pa potrebno sprejeti zakon, ki bi res reševal življenja in ostale probleme na cesti pa jih kr prelagajo in odlagajo :SS .

Tablice bi morale ostati kot so bile do sedaj, drugače pa narediti državni udar :devil: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred kratkim sem izgubil tablico. zaj me zanima kakšne vse komplikacije me čakajo. ker bo treba ponovno registrirat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred kratkim sem izgubil tablico. zaj me zanima kakšne vse komplikacije me čakajo. ker bo treba ponovno registrirat.

Greš na UE pa naročiš isto tablico, ker si prejšnjo izgubil. Pa ti jo naredijo, pa je. Ker še ni zares sezona boš pa že malce počakal (po moje kakih štirinajst dni)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Greš na UE pa naročiš isto tablico, ker si prejšnjo izgubil. Pa ti jo naredijo, pa je. Ker še ni zares sezona boš pa že malce počakal (po moje kakih štirinajst dni)

+ prijava pri organih. Modrih organih. Pa s tem mislim na barvo, ne na lastnosti nevronskih vozličkov. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Greš na UE pa naročiš isto tablico, ker si prejšnjo izgubil. Pa ti jo naredijo, pa je. Ker še ni zares sezona boš pa že malce počakal (po moje kakih štirinajst dni)

Kar je dražje, kot če vzameš novo! Smo probali!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa tu je še vprašanje, kaj narediti, če nekdo to tablico najde, da na svoj motor in dela pizdarije po cesti ter tanka "brezplačno"... tablici (izgubljena in nova) sta enaki, ne? se pravi bodo iskali tebe?

prec grem svojo s silikonskim lepilom prilepit.

Greš na UE pa naročiš isto tablico, ker si prejšnjo izgubil. Pa ti jo naredijo, pa je. Ker še ni zares sezona boš pa že malce počakal (po moje kakih štirinajst dni)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa tu je še vprašanje, kaj narediti, če nekdo to tablico najde, da na svoj motor in dela pizdarije po cesti ter tanka "brezplačno"... tablici (izgubljena in nova) sta enaki, ne? se pravi bodo iskali tebe?

prec grem svojo s silikonskim lepilom prilepit.

živjo

jaz sem lani mojo zgubu pa so mi vsi svetovali naj grem raje po novo tablico, stalo me je 5000 sit. dobiš novo prometno in novo številko pa tudi boljši občutek imaš, sedaj sem jo kar pritrdil na blatnik brez okvirja, ker so okvirji samo reklama raznim servisnim uslugam :BUA: :BUA:

l.p.janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

itak da bom šel po novo samo nekam še moreš it prijavit da si jo izgubil. to me zanima kam. eni mi pravijo na Večer. sem iz mbja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

itak da bom šel po novo samo nekam še moreš it prijavit da si jo izgubil. to me zanima kam. eni mi pravijo na Večer. sem iz mbja

ti verjetno blodiš o preklicu tablice, kakor se prekliče pasoš ali kaj podobnega. Kar se mi osebno zdi totalno smešno.

lahko ti pa povem (še enkrat :glare: ), da moraš izgubljeno tablico menda tudi pri policajih prijavit. :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

UE MB. Kolikor vem, vse urediš tam. Če pa se ti zelo mudi, pa neseš preklic še na Ur. list RS, v MB primeru res na Večer, ki je najbližji. Vendar pa, če se ne motim, je objava v Ur. listu RS potrebna pred izdajo nove različice le za osebne dokumente. Morda se motim, sicer pa ti bodo na UE MB povedali vse (ali se bodo ob tem prijazno držali ali pa boš ves čas imel občutek, da jim greniš življenje, pa je drugo, tukaj nerešljivo vprašanje).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!