Skoči na vsebino

Registrske tablice (po naročilu, zamenjava, skrivanje..)


smeško

Priporočene objave

Zastopm, ma ti meni povej kateri so ti stroski, da jih nanese za 20% zavarovanja? (za pol leta placas 70% namesto 50% ....vsaj tako par postov visje pise)

V mojem primeru je 20% veliko :grim

No če zastopiš, pol se pa zastopimo. :D

Men se tistih 20% tut ne splača. Pač odvisno od posameznika, kaj se odloči.

Valda, že spet :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No če zastopiš, pol se pa zastopimo. :D

Men se tistih 20% tut ne splača. Pač odvisno od posameznika, kaj se odloči.

Valda, že spet :topic:

>>Seveda se ne splača,ne vem zakaj bi jim podaril 20% :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No saj, dopuscam da se nekomu ne da odjavljat in ponovno hodit na zavarovalnico, samo taki se potem tu ne pritozujejo kako je to oderusko, slednji verjetno le prebrali niso vsega in ne vedo da obstaja tudi druga varianta, kjer dejansko placas kolikor "potrosis"

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-Registriraš

-voziš

-odjaviš

-& preostanek se ti v % vrne! :D

A ni to fajn! :grim

Za razliko med staro, in ponujeno novo varianto, pa "mamo" pelješ na večerjo! :OK:

Men' se je pa skozi čudno zdelo, zakaj mi referentka, tako vsiljuje "novo foro"? :hmm: :hmm:

Zdaj vem... :grim Zaradi dvajsetih % :grim :nono:

*

Zavarovalnica = preluknjan sod, pa še brez dna! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fičota za precednka

:OK: :D :D :OK: :grim

Misliš, predsednika?!

Sedaj je pravi čas, ko bodo Miloševića pokopali. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja samo mene še zmer zanima zakaj sem 2 leti nazaj lepo deponiral tablice, ko sem odjavil motor (stroški cca 4000 SIT) in sem dobil iste nazaj. Sedaj pa naj bi ti jih uničli ker bodo nove (do tukaj logika še deluje <_< ). V redu uničijo staro ti dajo čez pol leta novo.

Sam zakaj pol, ko bi odjavu motor, ki bi že imel novo tablico, ne morejo nove tablice deponirat :?

Ni nobene logike, da uničjo čist v redu tablico :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja samo mene še zmer zanima zakaj sem 2 leti nazaj lepo deponiral tablice,...

Sam zakaj pol, ko bi odjavu motor, ki bi že imel novo tablico, ne morejo nove tablice deponirat :?

Ni nobene logike, da uničjo čist v redu tablico :slap:

Logike NI! Je pa takole;

Registriraš motono vozilo, Ko ti registracija poteče, ti jo še (tablico) eno leto ni potrebno vrniti in jo imaš lahko doma (pod pouštrom), pa ni nič narobe.

Ko pa po, npr. pol leta odjaviš vozilo, gre tablica na unučenje!!!

ZAKAJ? Tega ti nihče ne zna obrazložiti. Tako pač je!!! In to je (skoraj) vse.

Jaz sem se tega posluževal že leta, sedaj je KONEC s tem !

Še enkrat;

Če želiš imeti tablico in je tudi "tvoja last" jo naročiš na upravni enoti, mastno plačaš in to je to!

Jaz pa vem, zakaj je tako;

Ker se pri denarju, ljubezen neha! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ekola danes prinesel domov novo tablico (istih dimenzij kot lani) :rolleyes: če bojo v kratkem nove, večjih dimenzij, teta na UE ni vedla nič konkretnega povedat :closedeyes: .....aja pa tablico je mogoče deponirat......ampak samo za max 15 dni :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ekola danes prinesel domov novo tablico (istih dimenzij kot lani) :rolleyes: če bojo v kratkem nove, večjih dimenzij, teta na UE ni vedla nič konkretnega povedat :closedeyes: .....aja pa tablico je mogoče deponirat......ampak samo za max 15 dni :P

To je isto kot,da je ni mogoče deponirat :( Kdo pa deponira za 15 dni :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko pa po, npr. pol leta odjaviš vozilo, gre tablica na unučenje!!!

ZAKAJ? Tega ti nihče ne zna obrazložiti. Tako pač je!!! In to je (skoraj) vse.

Očitno imajo vrata v upravnih enotah zato da logika ne more not pridit :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno imajo vrata v upravnih enotah zato da logika ne more not pridit :blink:

Točno tako! :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi naša država in njena uprava zna bit hitra. Ne bi verjel, če ne bi doživel na lastne oči. 1.3. 2006 sem naročil tablico z imenom (in seveda plačal kot nor, samo je bilo vredno :OK: ). Rekli so, da se bo zadeva delala 3-4 tedne, pa so jo v KIG-u delal točno 1 teden, 8.3.2006 so zadevo že poslal narejeno v našo UE.

lp

Rudi

p.s.

Upam da bo sedaj tale tablica veljala vsaj 9 let, če ne sem zgubo naredil, samo je pa fuull lepa. :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi naša država in njena uprava zna bit hitra. Ne bi verjel, če ne bi doživel na lastne oči. 1.3. 2006 sem naročil tablico z imenom (in seveda plačal kot nor, samo je bilo vredno :OK: ). Rekli so, da se bo zadeva delala 3-4 tedne, pa so jo v KIG-u delal točno 1 teden, 8.3.2006 so zadevo že poslal narejeno v našo UE.

lp

Rudi

p.s.

Upam da bo sedaj tale tablica veljala vsaj 9 let, če ne sem zgubo naredil, samo je pa fuull lepa. :wub:

Kaj pa cena :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi naša država in njena uprava zna bit hitra. Ne bi verjel, če ne bi doživel na lastne oči. 1.3. 2006 sem naročil tablico z imenom (in seveda plačal kot nor, samo je bilo vredno :OK: ). Rekli so, da se bo zadeva delala 3-4 tedne, pa so jo v KIG-u delal točno 1 teden, 8.3.2006 so zadevo že poslal narejeno v našo UE.

lp

Rudi

p.s.

Upam da bo sedaj tale tablica veljala vsaj 9 let, če ne sem zgubo naredil, samo je pa fuull lepa. :wub:

kjer osel leži ..tam dlako pusti :lol1:

Popravljeno . Popravil advokat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je isto kot,da je ni mogoče deponirat :( Kdo pa deponira za 15 dni :?

Saj dejansko UE ne zahteva, da vrneš tablico. Tablico imaš lahko 1 leto doma! To je zahteva zavarovalnice- denar od zavarovanja ti vrnejo samo v primeru, če jim pokažeš papir, da si motor odjavu in tablice pustil na UE.

Tako da bi bilo dobro, če bi pravzaprav tablice deponirali na zavarovalnicah. Naj jih imajo tam, če že na besedo ne verjamejo! :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj dejansko UE ne zahteva, da vrneš tablico. ...

UO zahteva vrnitev tablice ob odjavi vozila iz prometa...to nima nobene veze z zavarovalnico, razen če odjaviš zaradi vrnitve razlike zavarovalne premije...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

UO zahteva vrnitev tablice ob odjavi vozila iz prometa...to nima nobene veze z zavarovalnico, razen če odjaviš zaradi vrnitve razlike zavarovalne premije...

Točno tako je!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!