Skoči na vsebino

Registrske tablice (po naročilu, zamenjava, skrivanje..)


smeško

Priporočene objave

Na policijskem forumu imajo galerijo mopedistov u ljetnjim haljinama. :photo:

a lahk daš lin, ker sam nisem sposoben najt :? Razen, če tvoj bivši podpis še velja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj sploh dajate tablice gor če jih potem skrivate, tanto fa se sploh tablice ne da gor..

Tu je pač vprašanje ali se boš ustavil ali se ne boš ustavil :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj sploh dajate tablice gor če jih potem skrivate, tanto fa se sploh tablice ne da gor..

Tu je pač vprašanje ali se boš ustavil ali se ne boš ustavil :?

Ni res :nono: :)

Tu je tudi vprašanje vse večjega video nadzora na cestah.zlasti v tunelih!!

Npr.zakaj ne bi(če veš da voziš "obupno")na avtocesti po vstopu ali pa ze prej dvignil tablice???

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni res :nono: :)

Tu je tudi vprašanje vse večjega video nadzora na cestah.zlasti v tunelih!!

Npr.zakaj ne bi(če veš da voziš "obupno")na avtocesti po vstopu ali pa ze prej dvignil tablice???

:krneki:

Zato, da odgovarjaš za svoja dejanja!

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam...toda resnici na ljubo policaji raje ustavijo nekoga ki vozi10 preveč ali motorista ki je "prepozno" nakazal smer,kot pa nekoga ki vozi skozi mesto 100 in nikoli ne daje smerokaza!!!

In raje napiše mulcu 10k sit kazni ker se ob mraku vozi po kolesarski stezi(ki je veeno osveljena) brez luči!

(neumnosemizdiplačevatimalekaznikopavelikihkršiteljevnitinelovijopress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snoopy 20.07.2006, si v temi Kačje ride II napisal:

KOPIRANO:

"Na ridah policaji...me ustavl in težil zarad 1kWpreveč(omejitev 25kW).Pa še čez polno črto sm prehitevu

avtošolo(le kdo je nebi...10-20km/h po ovinkih).Me je že hotu popisat pa mu je vretn kolega reku da

me nj spusti.Ne vem al bi pizdu k so me dobl al jih hvalu(v mejah normale wink.gif ) k so me spustl..."

Mislim, da preveč jamraš, kar se te zadeve tiče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi sam sem prišel do ugotovitve da raje pač ne dam tablice gor, kot pa dajo skrivam, saj ne vozim tako obupno, saj se imam rad, bi rad še živel.

Četudi bom vozil 10 km/h ko je na omejitvi bom poskušal policaju lepo objasnit da se ne da pač in ne bom več, če mi pa ne bo dal samo opomina mu bom pač povedla da me ne bojo ustavli več pa je gotovo.

Sicer, pa menim da je tu vse vloga kako pred policajev nastopiš, pa seveda policajeva volja. Če je kakšen začetnik te sigurno ne bo spustil, saj se drži zakonov.

Drugače pa tudi nekateri policisti motoristi vejo kako je z motoristi in jim pač ne težijo, saj vemo da se na omejitvi 50 niti z autom ne da peljat 50, kaj šele z športakom. Pač zato greš 70, ne pa 200.

Vse je stvar kako znaš razložit stvar.

Tablico pa nimaš kaj skrivat, ker potem šele nastopi sranje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snoopy 20.07.2006, si v temi Kačje ride II napisal:

KOPIRANO:

"Na ridah policaji...me ustavl in težil zarad 1kWpreveč(omejitev 25kW).Pa še čez polno črto sm prehitevu

avtošolo(le kdo je nebi...10-20km/h po ovinkih).Me je že hotu popisat pa mu je vretn kolega reku da

me nj spusti.Ne vem al bi pizdu k so me dobl al jih hvalu(v mejah normale wink.gif ) k so me spustl..."

Mislim, da preveč jamraš, kar se te zadeve tiče.

Policaju k me je spustu zarad 1kW vsa čast.

In to zgoraj ni moj prvi in edinio primer s policijo.Ne rečem da so vsi :wacko: sam je pa mal tistih tapravih!!!

In zarad katere zadeve preveč jamram??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem malo čital te prispevke, samo mi še vedno ni jasno ZAKAJ bi se tablice skrivale..? Ne vem, no. Kot mi na primer ni jasno, zakaj nekateri par sto metrov, preden parkirajo, že med vožnjo snemajo čelado z glave. Ja, da bi jih narod videl, da imajo motor, vem. Je pa tako: kdor te pozna, tako ve da imaš motor; kdor te pa ne, je pa itaq vseeno, jo imaš na glavi ali ne, pozna te tako ne. Mi delujejo isto, kot pleh pi..., ki bi se skoraj najraje peljale brez čelade, da jih narod vidi, he-he. Je bilo enih par takih, ja. Torej: zakaj skrivati tablico? Čakam kakšen pameten odgovor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po mojem mnenju da si večji tip :P , da folk misli lej ga kr z neregistriranim se vozi, lahko tudi da malo policaje zajebavaš, kar se pa meni zdi edino logično da ko včasih mogoče tud nevede nardiš kako neumnost ker si se pač malo preveč pod vplivom adrenalina, skriješ tablo pa gasa pred radarjem. Samo pol ti to naj ne pride preveč v navado. :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej: zakaj skrivati tablico? Čakam kakšen pameten odgovor.

Da ne dela sence na zadnji pnevmatiki ins e ta zato hitreje in bolje ogreje.

Al pa zato, ker se tudi pri MotoGP ne uporabljajo reg. tablice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z vsem spoštovanje, a mi lahko eden razloži kje je 'trik' tega početja namreč??? Sanja se mi ne, sploh!

Sicer pa vam povem, da krava tudi vozi en registriran motor, a sabo vlači samo prometno.

Lepa hvala za odgovor!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem pa tako veš, v čem je fora skrivanja tablice <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V mojem primeru gre zgolj za estetiko in aerodinamiko! :glare:

In pri vas?

Za estetiko že, vendar aerodinamiko? :whistle:

lp

Popravljeno . Popravil Original-One
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In pri vas?

Ni me treba Vikat :grrr

Drugače se pa jaz vozim brez tablice, edino če jo zgubim za kakšno uro :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

temo sem celo prebrau, ne morem se pa odločt za naj enostavnejši ali naj učinkovitejši način! definitivno bi mi pa učeri skrita tablca prou pršla!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh to je neumno in brezpredmetno početje

Sploh je nikol nedaš gor :devil:

Popravljeno . Popravil Original-One
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če bi jo pod skalp montiral? Bo vsaj nekaj tam notri!

se strinjam s tabo HHV, najprej se hvali, da so ga policaji spustili, on bi pa še s skrivanjem tablice izzival :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: če se ne bi vidla se ne bi hvalu da sm jo udnesu brez kazni ker ne bi ustavu :topic:

sicer sm pa mislu da je ta tema prav za to .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kaj pol? A je ziher, da se bo lahko custom made tablice obdržalo tudi drugo leto, tudi če bodo prišle ven večje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!