Skoči na vsebino

Registrske tablice (po naročilu, zamenjava, skrivanje..)


smeško

Priporočene objave

iz prve roke poročam, da je v LJ (amzs) možno deponirati že od ponedeljka naprej za 1 leto (sem šel odjavit motor).

ne splača se vam šteti dnevov uveljavitve zakona, če pa praksa deluje drugače :D

Pa povej še tole - ali na zavarovalnici za vračilo premije (razlike, seveda) zadostuje odjavljena prometna? Ker včasih so zahtevali tudi potrdilo o vračilu tablice....

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa povej še tole - ali na zavarovalnici za vračilo premije (razlike, seveda) zadostuje odjavljena prometna? Ker včasih so zahtevali tudi potrdilo o vračilu tablice....

D.

nimam pojma, ker sem dal tablico na uničenje, kljub temu da so mi ponudili da jo shranijo za 1 leto. Motor bom čez zimo namreč prodal, tako da mi nič ne pomaga, če shranim.

če se pa prav spomnim, sem na Tilii dal v pogled zgolj odjavljeno prometno, da so skopirali (mogoče na njej piše, da so tablice vrnjene ???? - ne vem, ker sedaj ne morem preveriti), pa številko računa in to je bilo vse.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ja sm jo...servo motorcek,pa nek sprej za tablco,pa na pante...vsi samo o tuji teoriji!!

Mene zanima če to dejansko ima in če ima kak načrt vezave stroma pa kam se pritrdi pa velikost luknje vzvoda..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi vas vse ene parkrat okol buče...... :angry2:

ker mečete s tem slabo luč na vse ostale motoriste <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sm jo...servo motorcek,pa nek sprej za tablco,pa na pante...vsi samo o tuji teoriji!!

Mene zanima če to dejansko ima in če ima kak načrt vezave stroma pa kam se pritrdi pa velikost luknje vzvoda..

un ma to k prodaja motor, katerega link si dal gor, piš mu mail pa upaj da ti bo odgovoru

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mislim, da ni zmage v skrivanju tablice.. Skoraj nemogoče je naredit patent, pri katerem se ne vidi popolnoma nič, da je vse skupaj premično.. Policaji pa tudi niso vsi bebci in precej jih že pozna te fore s premičnimi tablicami. Sem že videl kako so si policaji ogledovali nosilce za tablico oz kako je le ta pritrjena pri motoristih, ki so jih ustavili. Fora je, da lahko sploh ne uporabiš tega patenta, pa te enkrat ustavijo, se zapičijo v tablico, pa je 120k kazni tu. Pomoje se ne splača .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vse ki ste me ˝pljuvali˝zaradi linka in ideje o skrivanju tablice!

Nikoli nisem imel namena jo skrivat(vsaj ne na tak način)!!!Me pa pač zanima kakšen je to sistem(čist iz ferbca!!!)Tko da ne se zgražat nad mano!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fora vsega tega je v tem da je to v bistvu brezveze, lahko ti nardiš patent ki ga praktično ni mogoče odkriti tudi sam sem nekoč nardil tak patent zraven sem skoraj doktoriral ampak uspelo mi vendarle je.

Ampak ko globalno pomisliš je to v bistviu brezveze, ko boš pred policaji bežal samo enkrat z zaprto tablo si te zapomnijo in lahko si ziher da naslednjič ko te bodo nekje ustavili nepripravljenega(magari pred gostilno) lahko pričakuješ temeljit pregled zadka in tam se bo zadeva zaključila ( z 120k kot je že nekdo napisal), tako da z tem pomoje ni računice.

Pa še to, nekje kjer ne poznaš ceste tako ne boš mogle bežati pred letečim policistom, ker on jo ziher pozna do potankosti, doma kjer ti je cesta domača pa te tako policisti zelo dobo poznajo in te bodo pričakali doma pred vrati. :( :( :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že 13 strani, pa še nobenega pametnega razloga, zakaj skrivanje tablice... :BUA: Je pa res, da kar nekaj modrih idej in nasvetov, zakaj ne skrivati. :OK:

Kaj pa, če bi iskali idejo, kako čimmanj plačati za registracijo,... in kazni. Kazni sem v svoje četrt stoletja, kar vozim plačal le trikrat, pa še od tega dvakrat z avtom, registracija pa vsako leto isto-ogromno... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tema ni namenjena vzroku skrivanja tablic ampak načinu!(skrivanje tablic...možni načini->je naslov!!!)

Pač tisti ki jih ne zanima naj je niti ne odpirajo!Stvar rešena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brdaus pa bi se dalo najprej s paperja vidit kako bi to delal?Vsaj v osnovi?Kako je zasnovano?

lahko na pm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem povsem prepričan, da boste nad mojim odgovorom navdušeni, ampak 100% način, da se tablice ne vidi, je ta, da je sploh nimaš ! :kva2: :slap: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!