Skoči na vsebino

Registrske tablice (po naročilu, zamenjava, skrivanje..)


smeško

Priporočene objave

danes naroču svojo :OK:

v Šk.loki pride vse skupaj s prometnim pa taksami ipd. 20500 sit

A v primeru, da dam delati tablico po naročilu še pred novim letom, bo le ta še starih dimenzij?

lp

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes naroču svojo :OK:

v Šk.loki pride vse skupaj s prometnim pa taksami ipd. 20500 sit

ga boš še letos registriral? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa da ja ne bodo pogruntali takih panojev kot jih imajo nemci in avstrijci da ti gre na kozlanje :BUA: , mam deponirane stare in "če" je pravna država bom lahko dal spomladi spet te gor, če ne, pa naj gre vse skupaj k hudiču :headbang:

eni uvedejo nalepke jih drugi ukinejo, "drugi" naredijo registrske jih"prvi"spremenijo,pa potni list plav-ker rdeč je bil prej v jugi ..pa spet rdeč....... mi pa naj plačujemo te njihove večne pogruntavščine, pa naj še kdo reče da nismo narod inovatorjev :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ga boš še letos registriral? :whistle:

drugo leto da bo 07 :OK:

A v primeru, da dam delati tablico po naročilu še pred novim letom, bo le ta še starih dimenzij?

lp

D.

še vedno 15X15 :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugo leto da bo 07 :OK:

meni je babura na UE rekle, da, če jo sedaj naročim moram motor takoj reg. in ne čakajo do marec-April :BUA: Tako, da bom jaz sigurno imel 15+15 :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motoristek :P men je dama povedala takole:ko tablica pride se šteje 6 mesecev od dneva ko je na UE in v tem času moraš registrirat moped :grim če ga ne v 6 mesecih gre tablica na uničenje

se pravi časa skoraj do poletja 07 :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motoristek :P men je dama povedala takole:ko tablica pride se šteje 6 mesecev od dneva ko je na UE in v tem času moraš registrirat moped :grim če ga ne v 6 mesecih gre tablica na uničenje

se pravi časa skoraj do poletja 07 :OK:

jebo jo ja... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

takšna kot je zdaj: 15X15 cm. enkrat po novem letu pa pridejo ven tablice 18X18 cm

A to je preverjena informacija? Sicer ne vem, kaj želijo s tem dosežt (da bo manj tistih, ki se vozijo z neregistriranimi?), spet en nepotreben strošek pa po vsej verjetnosti bo tablica dražja, saj je za njo bilo potrebne več barve in več aluminija. No, dimenzije so že malo pretirane. Sicer hvalabogu to še zmeraj ni tisto nemško jadro, ki ti pobere vsaj 40km/h končne hitrosti, ampak navajeni smo na majhno in z majhnim se znamo zadovoljiti. Aja, da jih policija ne vidi? Oni marsikaj ne vidijo, najmanj od vsega so tablice :eek:

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... men je dama povedala takole:ko tablica pride se šteje 6 mesecev od dneva ko je na UE in v tem času moraš registrirat moped :grim če ga ne v 6 mesecih gre tablica na uničenje

se pravi časa skoraj do poletja 07 :OK:

ne širit krive vere tukaj :glare: sicer je že blo napisano, bom pa še enkrat navedel...ZVCP 1D, ki je v veljavi od 27. 10. 2006 pravi takole

(3) Ne glede na določbo tretjega odstavka 197. člena zakona registracijska organizacija hrani izročene registrske tablice za kolesa z motorjem, motorna kolesa, trikolesa, lahka štirikolesa, štirikolesa, bivalna vozila, bivalne priklopnike ter starodobna vozila eno leto od dneva izročitve. Če v tem roku s temi registrskimi tablicami ni registrirano isto vozilo, se izročene registrske tablice uničijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne širit krive vere tukaj :glare: sicer je že blo napisano, bom pa še enkrat navedel...ZVCP 1D, ki je v veljavi od 27. 10. 2006 pravi takole

(3) Ne glede na določbo tretjega odstavka 197. člena zakona registracijska organizacija hrani izročene registrske tablice za kolesa z motorjem, motorna kolesa, trikolesa, lahka štirikolesa, štirikolesa, bivalna vozila, bivalne priklopnike ter starodobna vozila eno leto od dneva izročitve. Če v tem roku s temi registrskimi tablicami ni registrirano isto vozilo, se izročene registrske tablice uničijo.

nisi razumel, gre za novo tablico in če je ne dvigneš v roku pol leta gre na uničenje.....ne gre za deponiranje .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm, a lahko dam delat novo tablico, čeprav imam motor še registriran? In ga bom imel do 15 januarja... Takrat bojo že nove...

Pa še neki... A bi lahko, glede na to da imam sedaj KP*------, dal delat, da bi imel GO*-----?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jose gre se za osebno naročeno tablico :grim

v pol leta moraš tablico dvignit s tem da registriraš motor :grim ko pa odjaviš motor pa ta tablica ostane lastniku in nikjer ne piše v kakem roku moraš ponovno registrirat :hmm:

pišem samo tisto kar so mi strokovni delavci na UE povedali :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jose gre se za osebno naročeno tablico :grim

v pol leta moraš tablico dvignit s tem da registriraš motor :grim ko pa odjaviš motor pa ta tablica ostane lastniku in nikjer ne piše v kakem roku moraš ponovno registrirat :hmm:

pišem samo tisto kar so mi strokovni delavci na UE povedali :kva1:

.... :grim bil danes pri oni češplji :D rekla, da se je zakon spremenil od xx. 11. 2006 in kaj sitnarim naj jo že naročim...bla bla :headbang: šest mesecev ti jo šparajo-deponirajo :OK: eMBe daj mi na PM pošlji kako si napisal, da bo zgledalo na tabli, bom imel mali vzorec (malo mi je že Brumer dal idejo) :kva2: Lp

Popravljeno . Popravil motoristek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:?

A nov zakon je tako da ,če sedaj registreram bo ta tablica ostala vedno z mojim motorjem tudi če tablica ni po naročili??

Ali velja to samo za tablice po naročilu?

:?

Popravljeno . Popravil Driverman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tablica je vezana na motor in ostane na njem tudi potem ko ga boš prodal (razen če ga prej odjaviš in se tablica uniči) - tablica po naročilu pa ostane pri tebi in se prenese na nov motor

Popravljeno . Popravil MaraudeR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mam lahko glede na to da sem iz KP okoliša, Go tablico?

Kolk stane? Je še zmeraj 7kratna cena navadne? Kolk pa je navadna :D Sm pozabu

Lohk dam delat pred iztekom registracije novo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!