Skoči na vsebino

Registrske tablice (po naročilu, zamenjava, skrivanje..)


smeško

Priporočene objave

A mam lahko glede na to da sem iz KP okoliša, Go tablico?

Kolk stane? Je še zmeraj 7kratna cena navadne? Kolk pa je navadna :D Sm pozabu

Lohk dam delat pred iztekom registracije novo?

Registriri v GO pa jo boš imel. Po naročilu stane 16.834,00 Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S čimer je rešen tudi problem skrivanja: ko te jagajo policisti, jo enostavno požreš B)

problem nastane ko si po zaužitju čokolade lahko ZAPRT :P

A če sam ližeš :whistle: si tudi zaprt :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako dolgo sploh traja če daš delat tablico po naročilu????

jim daš tudi tel. št. in te pokličejo, ko jo dobijo... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in koji K*** če ti tablica :eek: v snegu

ups za na sanke prlimat :lol1:

Hja mene je malo zaj.... in sem odjavil točno 14 dni pred tem ko še ni bilo možno tablic deponirat, tako da bom mogel spomladi kupit novo, ker pa se govori da bodo te nove 18x18 jaz pa zakrilc na repu motorja ne mislim imet saj nisem boeing 747 .) računam na to da dam delat tablo po naročilu(15x15)še preden bodo začeli izdajat nove in tako dobim tablico v še zmernih merah. :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor jaz vem je zadnji datum za naročit tamalo tablico 06.jan.2007 kdaj jo potem naredijo je njihov problem ,bolje kdor misli naročiti še tamalo tablico naj pohiti,ko jo dobiš jo itak deponiraš na upravni enoti in te čaka ko greš registrirat tako,da jo nebo treba na sanke nabijat kot nekateri mislite. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brumer :eek:

a Dolenjčki še niste videli motornih sani :lol1:

SANKE-zame niso motorne sani,pa saj ti to nemoreš vedet,ker zdaj se bi radi tudi v hrib vozili in na sekret peljali,moja generacija je veliko prepešačila in vsaj meni NI ŽAL ! ! ! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko bojo nove reg.tablice...a bojo tut nove okvircke nardil?Al bom mogu prevrtat tablco(baje je to kaznivo?)

Al pa jo bom ,tko kt je en že reku,mal obrezu :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor jaz vem je zadnji datum za naročit tamalo tablico 06.jan.2007 kdaj jo potem naredijo je njihov problem ,bolje kdor misli naročiti še tamalo tablico naj pohiti,ko jo dobiš jo itak deponiraš na upravni enoti in te čaka ko greš registrirat tako,da jo nebo treba na sanke nabijat kot nekateri mislite. :OK:

Hvala ti Brumer, zlo koristna informacija! :yes: :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če maš motor registreran celo sezono? Potem grem tudi lepo naročit tablco in ko jo dobim jo zamenam, za staro, ali kako?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma zdej mi ni več nč jasno...

Če imam registriran motor do 15.januarja in ga registriram ponovno recimo maja, aprila mi ostane zdajšnja tablica, ali gre ta na uničenje in maja, aprila dobim novo, 18×18cm, katero moram seveda plačat?

Se torej da deponirat za recimo pol leta al ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!