Skoči na vsebino

Registrske tablice (po naročilu, zamenjava, skrivanje..)


smeško

Priporočene objave

Ma zdej mi ni več nč jasno...

Če imam registriran motor do 15.januarja in ga registriram ponovno recimo maja, aprila mi ostane zdajšnja tablica, ali gre ta na uničenje in maja, aprila dobim novo, 18×18cm, katero moram seveda plačat?

Se torej da deponirat za recimo pol leta al ne?

Deponiraš lahko za eno leto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo :)

Danes bil na mačkovi, in dal delat tablico. Ko sem gospodično uprašal če bojo po novem letu res 18x18 je rekla da nič ne ve in da kje sem to slišal :?

Tablico sem dal delat in plačal natanko:

800 sit Rezervacije

12.432 sit Tablice po naročilu- rezervacija označbe

3.552 sit Izdelava reg. tablic po naročilu

Skupaj: 16.784 sit + stroški plačila položnic + parkirnina :)

Gotovo bo čez cca. 14 dni in jo lahko pridem iskat kadar hočem lahko tudi čez 1 leto :)

Če pa ne bo 15x15 ji bom pa J... M.... :angry:

Popravljeno . Popravil Driverman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj lahko te zadeve z temi tablicami po naročilu urediš samo na upravni enoti, ali se da zadevo uredit tudi na npr. v Mariboru pri Šerbineku, na Ptuju - Avto dominko ipd.... ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj lahko te zadeve z temi tablicami po naročilu urediš samo na upravni enoti, ali se da zadevo uredit tudi na npr. v Mariboru pri Šerbineku, na Ptuju - Avto dominko ipd.... ???

Sam na upravni enoti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma zdej mi ni več nč jasno...

Če imam registriran motor do 15.januarja in ga registriram ponovno recimo maja, aprila mi ostane zdajšnja tablica, ali gre ta na uničenje in maja, aprila dobim novo, 18×18cm, katero moram seveda plačat?

Se torej da deponirat za recimo pol leta al ne?

Sepravi zdaj imaš navadno tablico (ni bila izdelana po naročilu)to isto tablico boš lahko imel dokler neboš menjal tega motorja(normalno ga registriraš vsako leto kot do sedaj) ali ga odjavil za dlje kot je možno deponirati tablico (do sedaj sem jo lahko vedno deponiral za 6 mesecev ampak tu sploh niso bili natančni)ker mislim,da jo lahko deponiraš za maximum 1 leto-po tem roku gre tablica na uničenje in če bi šel ta izti motor(ko bi stal odjavljen več kot eno leto) ponovno registrirat moraš kupiti (dati na motor) po 07.01.2007 na žalost taveliko tablico.Tudi,če boš motor zamenjal (kupil novega ali drugega rablenega) boš moral kupiti novo tablico.Ti pa sedaj neglede na veljavnost tvoje registracije lahko naročiš novo tablico(po naročilu 15X15)) cena ca 16K seveda čas je omejen(07.01.2007) po tem datumu boš še zmiraj lahko naročil tablico (po naročilu) samo nebo mala (15X15) ampak velika (18X18). Mislim,da ti bo zdaj jasno čimprej po tablico plačat 16K in boš imel svojo lastno tablico za vedno (15X15) v nasprotnem primeru bo prej al slej treba vozit TAVELIKO!!!!!!!!!!!!!!!!! :eek: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj če jo pol obrežeš? do številk, da je pač brez roba pa tega.. a vela to? :D

brez veze...sploh jo ni treba gor devat... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pa ne bo 15x15 ji bom pa J... M

mislim da bi blo bolje taisto gospodično :OK:

eMBe, če boš takole po križiščih trobil brez veze, če nekdo pelje v zeleno proti Kranju, ti bomo tablice z avta pobrali.... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eMBe, če boš takole po križiščih trobil brez veze, če nekdo pelje v zeleno proti Kranju, ti bomo tablice z avta pobrali.... :grim

a misliš da brez tablic ne dela trobla :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brumer, šteken zi...

A gre lahko fotr naročit? Pa a se da naročit po telefonu, ker bom najverjetneje mel GO*----, pa da ne vozim tja brezveze mal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A gre lahko fotr naročit? Pa a se da naročit po telefonu, ker bom najverjetneje mel GO*----, pa da ne vozim tja brezveze mal...

Popravljeno . Popravil eMBe
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala, prebral. Mi pa vseeno ni uspelo izluščiti ali bo po novem možno pri tablicah po naročilu (za motor) izbrati napis s petimi znaki?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!