Skoči na vsebino

Registrske tablice (po naročilu, zamenjava, skrivanje..)


smeško

Priporočene objave

Jaz sem čul, da moraš v istem dnevu to opraviti, ker ti zavarovanje zapade in ga moraš ponovno delati.

Jaz pač ne bom delal tehničnega... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole me je čakalo danes v nabiralniku :OK:

Obveščamo vas da je kovinska industrija Ig izdelala registrsko tablico KR ****,ki ste jo naročili pri tukajšnjem oddelku.

Pridni so ratali samo 11 dni je preteklo od naročila pa da je narejeno prišlo na UE :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole me je čakalo danes v nabiralniku :OK:

Obveščamo vas da je kovinska industrija Ig izdelala registrsko tablico KR ****,ki ste jo naročili pri tukajšnjem oddelku.

Pridni so ratali samo 11 dni je preteklo od naročila pa da je narejeno prišlo na UE :OK:

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem vplačal tablico po naročilu-13.282sitov s tem, da ženska ni imela pojma o novih dimenzijah tablic katere bi naj prišle po novem letu na luft!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej veš kako je s temi delavci na šaltejih. Delajo tisto kar jim rečejo, njih same tako ali tako boli k* kaj bodo čez kakšen mesec ali dva prodajali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej veš kako je s temi delavci na šaltejih. Delajo tisto kar jim rečejo, njih same tako ali tako boli k* kaj bodo čez kakšen mesec ali dva prodajali.

ponavadi jih za šalterju boli Lulika... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem dal včeraj naročit svojo tablico, na ue ptuj sicer tudi nič ne vedo o tem kdaj se bodo menjale, teta je rekla da bi se baje morale že letos augusta pa še zmeraj ni nič iz tega tako da tud za februar baje ni ziher če se bodo.

Zdaj sicer ne vem nekaj smo se tukaj pogovarjali o številu znakov, meni je rekla da so lahko največ štirje pa še to v določenem zaporedju, npr. številka-številka-črka-črka ipd -> pokazala mi je 4 takšne različne kombinacije ki so na voljo.

To mi je pokazala iz ur. lista en člen kjer je to natančno predpisano.

Zanima me če je to tudi vam ki ste dali delat take table to kaj znano????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni ni nič komplicirala glede črk, ker menda niti pojma ni imela.Kolega pa že ima tablo, ki vsebuje štiri črke tudi eno "aslendersko"(Y)torej nebi smelo bit ovir za moj napis za katerega mi ni znala odgovoriti če je možen al ne.Vsekakor table ne dobim prej kot po novem letu saj bo tudi vlogo dala takrat naprej.Važno je le,da je gelt pokasirala ostalo bo pa že enkrat-do poletja upam!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stvar je nekako nejasna, oziroma si jo na vsaki upravni enoti razlagajo po svoje... To, glede števila znakov. Kot sem iz zakonika razumel, tablica po naročilu, lahko vsebuje X, Y in W. Pa tudi 5 znakov lahko vsebuje. Torej si lahko daš ime. Npr: BORIS, SANDI,... Res pa ne more vsebovati naših Č,Ž in Š.

Kako pa je s kombinacijami, ki tvorijo ''nespodobne'' besede? Sem enkrat videl Nemca, s tablico F-UK34... :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Videl sem pred leti, mislim da na enem twingecu:LJ-UBEZEN... Če gre na avto tablico šest črk, potem ni vrag, da na našo ne bi šlo pet črk, sploh če upoštevamo, da tudi pomišljaj zavzema nekaj prostora. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Videl sem pred leti, mislim da na enem twingecu:LJ-UBEZEN... Če gre na avto tablico šest črk, potem ni vrag, da na našo ne bi šlo pet črk, sploh če upoštevamo, da tudi pomišljaj zavzema nekaj prostora. :?

Zakon pravi pet znakov-brez šumnikov pomišljaj je znak.Mogoče, po 06.01.2007,spremenijo zakon,zaradi večje tablice in boš lahko imel več kot pet znakov.:devil: KDO VE!!!!! :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

tabla je naročena... :kva2:

jim daš tudi tel. št. in te pokličejo, ko jo dobijo... :yea1:

In danes so me poklicali, da je prispela... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motoristek kolko dni si zdaj moral čakat, jaz sem rezerviral tik pred novim letom pa je teta rekla da bo enkrat po novem letu, zato me zanima kdaj jo približno lahko pričakujem?? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motoristek kolko dni si zdaj moral čakat, jaz sem rezerviral tik pred novim letom pa je teta rekla da bo enkrat po novem letu, zato me zanima kdaj jo približno lahko pričakujem?? :)

Saj vidiš kdaj sem jo naročil in danes so me poklicali. Ponjo grem še le Aprila :kva2: 16.12.-8.1.2007

Prazniki so tudi naredili svoje :D ampak meni se ne mudi... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče, po 06.01.2007,spremenijo zakon,zaradi večje tablice in boš lahko imel več kot pet znakov.:devil: KDO VE!!!!! :eek:

Kaj je zdej s to spremembo zakona :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk pa te tablce kej koštajo in kolk znakov že gre gor 4 al 5? :hmm:

Krusnixče boš odprl eno ali dve strani v tej temi nazaj ti bo vse kristalno jasno! :grim

Pokaži malo volje saj ziher znaš! :OK: :OK: :P :P

Saj vidiš kdaj sem jo naročil in danes so me poklicali. Ponjo grem še le Aprila :kva2: 16.12.-8.1.2007

Prazniki so tudi naredili svoje :D ampak meni se ne mudi... :yea1:

Aja sorry nisem gledal datuma posta ki si ga citiral. :P :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da je 6.1. že mimo, me zanima če je še mogoče dat delat tablico po naročilu 15x15 :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da je 6.1. že mimo, me zanima če je še mogoče dat delat tablico po naročilu 15x15 :?

Da. Do sedaj bi namreč že moral biti izbran izdelovalec novih tablic, vendar se to še ni zgodilo. Ko se bo, bo trajalo še nekaj mesecev do dejanske izdelave tablic večje velikosti, zato zaenkrat še ni nobenih skrbi.

Lep dan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

huh nisem bral cele teme, kako velike tablice se nam potem obetajo?

če si dam zdaj naredit osebno, a potem jo bom lahko mel ali jo bom moral menjati za kako avstrija sistem veliko tablo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

huh nisem bral cele teme, kako velike tablice se nam potem obetajo?

če si dam zdaj naredit osebno, a potem jo bom lahko mel ali jo bom moral menjati za kako avstrija sistem veliko tablo?

18x18

ja enkrat jo bo zih treba menat...sam zdej jo en cajt nav, tko da ni panike

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi:po papirju naj bi menjali oz.začeli izdelovati tablice18x18 6.1.2007

Dejansko novih tablic še ni?Kdaj naj bi prišle?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!