Skoči na vsebino

Pokati-pokanje iz izpuhov s prekinitvijo elektrike, Bang- kej pr


Ni3ous

Priporočene objave

:devil: Koliko vas poka z motorjem na izpuhih s prekinitvijo elektrike na stikalu?

:devil: A to pogosto delate?

:devil: Kakšne poškodbe lahko narediš motorju s tem početjem?

:devil: Recept kako to naredite-v čem je vaš trik, ker ne rata vedno??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 x DA :devil:

sam nikoli z svojim motorjem :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:devil: Koliko vas poka z motorjem na izpuhih s prekinitvijo elektrike na stikalu?

:devil: A to pogosto delate?

:devil: Kakšne poškodbe lahko narediš motorju s tem početjem?

:devil: Recept kako to naredite-v čem je vaš trik, ker ne rata vedno??

Imam le tri vprašanja; :o

1) Koliko časa si šparal za motor?

2) Kdo ti plačuje servise in?

3) Ali si prepričan, da boš zaradi tega večji frajer?

Ko smo bili mi mladi in so Švabi kurili pnevmatike, smo po asfaltu pobirali ostružke (s solzami v očeh)!

V bistvu je to še eno vprašanje; "A veš zakaj"?! :? :hmm: .........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niti pod razno! Z nobenim motorjem, ne s svojim, ap tudi s tujim ne bi. To početje mi je enako neumno, kot kurjenje gum.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:devil: Koliko vas poka z motorjem na izpuhih s prekinitvijo elektrike na stikalu?

pokam vedno ko se kak frajer na srečanju trudi to delat in mu ne gre in ga sprovociram tako daleč da mi na NJEGOVEM motorju to pusti pokazat kako to delat :grim

:devil: A to pogosto delate?

ne ker je tekih frajarjev vedno manj :BUA:

:devil: Kakšne poškodbe lahko narediš motorju s tem početjem?

khm recimo generalko na viragotu, potrgane ventile na H-D in še lahko naštevam kar sem uspel videti v moto karieri :whistle:

:devil: Recept kako to naredite-v čem je vaš trik, ker ne rata vedno??

postaviš se ob kakšnega takšnega reveža, ga malo spodbujaš in mu namiguješ kako naj to dela dokler ti ne prepusti krmila. potem pa samo v rdeče ture in on/off. včasih pomaga če vklopiš še zaug in obogatiš mešanco :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne morem glasovati, ker mi ne dovoli odgovora na samo eno vprašanja. Če pri prvem označim NE, nimam pri drugih dveh kaj delati. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam le tri vprašanja; :o

1) Koliko časa si šparal za motor?

2) Kdo ti plačuje servise in?

3) Ali si prepričan, da boš zaradi tega večji frajer?

Ko smo bili mi mladi in so Švabi kurili pnevmatike, smo po asfaltu pobirali ostružke (s solzami v očeh)!

V bistvu je to še eno vprašanje; "A veš zakaj"?! :? :hmm: .........

Fantje ne se razburjat!! Za motor sem šparal predolgo!!! Servis si moram plačati kar sam. Nikdar nisem bil nek razvajen otročaj kateremu bi starši vse kupili, od nekdaj sem si vse kar imam kupil in težko privarčeval sam! Ne mislim da sem s tem večji frajer, sploh ne pokam zato ker bi naj bil frajer. Resnično niti nimam motorja zato, da bi sploh bil frajer. Vse stroške si krijem sam, z motorjem se vozim zaradi užitkov, ki mi jih nudi. Nikdar pa me ni zanimalo kaj si ob tem mislijo ljudje ki me gledajo ob cesti. Če bi se hotel postavljati in kazati na karšenkoli način, potem nebi kupil motorja ker s tem zame človek ni frajer, poleg tega pa ga ima danes že itak vsak drugi in ne vidim razloga zakaj bi bil zaradi tega kakorkoli bolj poseben. Pač mi je všeč hrup motorja, eden od užitkov je tudi ta da lahko občasno počim z motorjem!

Ne razumem zakaj me obsaojate zakaj iz takega vidika gledate na to temo. Saj nikogar ne spodbujam k temu. Niti nisem rekel da to ful počnem ali pa da kake starke s tem strašim. To sem do sedaj naredil točno petkrat in nič več, ker ni dobro za motor in je že brez težav dovolj stroškov in si nebi rad nakopal dodatnih stroškov zaradi takega početja.Če niste opazili sem pod anketo napisal vprašanje o možnih poškodbah ker me zanima vaše mnenje in vaše izkušnje. Oziroma kaj se lahko poškoduje. To vprašanje sem postavil širši populaciji vam motoristom tudi zaradi tega, ker mi je G. Barborič rekel da se nima kaj dosti pokvariti zaradi občasnega takega početja,(sicer smatram da je dober mehanik, vendar sem v to njegovo izjavo malo podvomil). Če pa se komu ljubi mi lahko še vedno odgovori na prej zastavljeno vprašanje kaj se lahko poškoduje oz. kaj se je že komu od vas poškodovalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še nism probal.edin z apn-om in avtomatikom,to je pa šlo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšno je razmerje treznih : pijanih motoristov, ki to počnejo..... :hmm:

po mojem mnenju so vsi nažgani, ko to počnejo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

edin z apn-om in avtomatikom,to je pa šlo :)

jaz pa občasno z BCS-ko (ACME Motori so neuničljivi), tu morš sam pazit, der že brez ON/OFF knofa tak seka da ti glavo utrga :grim

fajn se da tudi z kako sterano motorko pokat (pa še škode ni velike, ko useka zadnjič) :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšno je razmerje treznih : pijanih motoristov, ki to počnejo..... :hmm:

po mojem mnenju so vsi nažgani, ko to počnejo....

vsaj enga poznam, ki to počne v glavnem trezen ... bladzo ;)

no, pa še ka kse najde .... ;)

PS: preveč teoretiziraš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolj zdravo je pokati na zadnjo odprtino (baje kot 7 zdravnikov). Če daš zraven vžigalnik (ali kakšen drug vir ognja) pa bo pihnilo tudi ven kot iz brenera! :D

Seveda strokovnjaki priporočajo, da par ur pred tem poješ dobro porcijo pasulja. Vsaj tako sem bral v eno strokovni reviji.

Popravljeno . Popravil Ganges
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa kar dost pokam. Ganges pa še precej več, pa naj se tle finga dela kakor če, ne mu verjet!

In je čist simpel, vsakič ko prtisnem tud poč! In motor zarad tega čist n'č ne trpi. Pa najsi bo Gangesova Yama al pa moj Kwak! Kaj pa nej se pokvar, saj sam v roru poč, nazaj je pa vse zaprt!

Ganges, je tako?! :whistle:

(GlihVSobotoSvaGaPoštenPokalaPress)

Popravljeno . Popravil HHV
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:devil: Koliko vas poka z motorjem na izpuhih s prekinitvijo elektrike na stikalu?

:devil: A to pogosto delate?

:devil: Kakšne poškodbe lahko narediš motorju s tem početjem?

:devil: Recept kako to naredite-v čem je vaš trik, ker ne rata vedno??

Fantje ne se razburjat!! Za motor sem šparal predolgo!!! Servis si moram plačati kar sam....

...Pač mi je všeč hrup motorja, eden od užitkov je tudi ta da lahko občasno počim z motorjem!

...Ne razumem zakaj me obsaojate zakaj...

Ni3ous!

Tale dva posta sta pa takšna, kot bi ju pisala dva povsem različna avtorja.

Sprva sem mislil, da "je to" oden od tistih, ki mu je takšno početje preboj iz motoristične anonimnosti. Zato tudi takšen odgovor!

Pri drugem, sem si o tebi ustvaril povsem drugačno predstavo. Celo simpatiziram s tvojim pogledom, kar se tiče tovrstnega početje. Saj razumeš, kaj sem hotel s tem povedati?

Vsi vemo, kaj se počenja z motorji. Konec sezone pa piše v oglasu: "Kot nov"!!!

Kaj pa "trpljenje" ventilov, ležajev, ojnic, elektronike itd...

Ne bom se opravičeval za moj prvi piker odgovor, ker sem pri drugem, o tebi korenito spremenil mišljenje! O.K.?

Te pozdravljam!

Hoj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preveč odrekanja, da bi potem pokal :BUA:

Tisti ki se ga nalijejo, potem pa pokajo in navijajo gas do blokade, pa take oslarije, to so pač ljudje z pomanjkanju starševske ljubezni v otroštvu, :friend1: :friend2:, ali pa so dobili motor na zelo lahek način in ga ne cenijo :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni3ous!

Tale dva posta sta pa takšna, kot bi ju pisala dva povsem različna avtorja.

Sprva sem mislil, da "je to" oden od tistih, ki mu je takšno početje preboj iz motoristične anonimnosti. Zato tudi takšen odgovor!

Pri drugem, sem si o tebi ustvaril povsem drugačno predstavo. Celo simpatiziram s tvojim pogledom, kar se tiče tovrstnega početje. Saj razumeš, kaj sem hotel s tem povedati?...

O.K.?

Ja zdej vidim celotno sliko...

Moj problem je ko napišem post, napišem le tisto kar me zanima, brez kakršnekoli razlage okoli vsega skupaj, tudi o mojem pogledu na dotične stvari, potem pa ni čudno, da (zaradi premalo podanih informacij) dobim raznorazne odgovore, nekatere celo z predsodki. Očitno se mi bo moralo začeti ljubiti več tipkati(če že tipkam), da bom potem razumljen.

Hoj kontra!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko je tema že ravno o pokanju, kaj če poka med tekom, ko naprimer spusiš motor v visokih obratih pa potem daš gas, je to kj škodljivo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko je tema že ravno o pokanju, kaj če poka med tekom, ko naprimer spusiš motor v visokih obratih pa potem daš gas, je to kj škodljivo?

Men je na servisu pred kratkim G.Barborič nastavil tudi ventile, (ki so bili po njegovih besedah razštelani), zdej mi pa po klancu navzdol, ko spustim gas kr precej poka :? Prej mi pa ni skor nč pokal. To mi je mal čudn vse skup. Bi prej mislu da če naštela ventile, da bo manj pokal. A kdo ve kaj o tem povedat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To se lahko dela s starimi mašinami, ki nimajo elektronskega vbrizga goriva.

Z novimi mašinami se to ne da. Sprobal.

Sicer pa poka, ko odnehaš gas. Pa kaj pol.

Sicer se ga pa na MS pošteno poka. Ima svašta, razen motociklizma. Katastrofa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!