Skoči na vsebino

Pokati-pokanje iz izpuhov s prekinitvijo elektrike, Bang- kej pr


Ni3ous

Priporočene objave

No danes mi je čisto nenamerno ratal počit....zalilo mi je svečke, pa namesto da bi počakal sem motor še naprej poškušal vžgat :rolleyes: . Posledica glasen pok in kakšnih 20 centimetrov dolga modra ognja iz izpuha. Skoraj usodna za mojga kolega, ki je stal za rori :whistle: . No če ne druzga sem vsaj videl kako zadeva zgleda, me je pa kar mal srce zabolelo-sem preveč truda vložu v ta motor da bi ga tko matral.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je!

Če pokaš, ne more biti nič hin, ker v izpušni cevi počijo neizgoreti plini.

Tak da je tole teoretiziranje o generalkah malo za lase privlečeno.

Jaz sicer ne pokam, ker se tudi meni, kot je nekdo že napisal, motor smili, da bi ga na mestu poln gas tiščal.

Je pa mi všeč. Še posebno ponoči, ko se plameni lepo vidijo.......

če me spomin ne vara, sem nekomu lani dokazal, da pa njegov moped vseeno poka.. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne prakticiram tega pokanja.

Gospod Igor mi je naredil auspuh kateri rafalira ven ko odfukan ... :evilgrin: tudi pri čisto navadni vožnji

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim

Ne prakticiram tega pokanja.

Gospod Igor mi je naredil auspuh kateri rafalira ven ko odfukan ... :evilgrin: tudi pri čisto navadni vožnji

:grim preverjeno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče neumno vprašanje, pa vendar: kaj se želi pokazati s tem, da se poka? Pa to pokanje bi človek še nekako sprejel, ker je pokati treba ''znati''; ampak na mestu nabijanje v iberture... Alko rules, a ne? Raje kakega maxa z gumo narišite, pa bo. Aja, ne zna vsak... Ni mišljeno za koga direktno, ampak na splošno.

Popravljeno . Popravil motofrik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo ve če je s tem mogoče uničt Db Killer?

Mogoče se vam zdi neumno vpr. ampak sem začetnik tko da...

Ker men je Nemc od kerga sm kupu motor rekel: "Sem se peljal pa je šel Db Killer KAPUT!"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Db killer se pomoje s pokanjem zelo zelo težko uniči, če sploh.. To je pač kovinski vložek, ki zmanjša izhodno odprtino in to je to.. Da bi pa zaradi eksplozij pri pokanju poškodovalo 1,5mm debel inox iz katerega je db killer pa težko verjamem.. Bi prej fentalo perforirano cev v notranjosti izpuha kot db killer :) Mogoče se je šel peljat pa ga je zgubil :D

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če me spomin ne vara, sem nekomu lani dokazal, da pa njegov moped vseeno poka.. :krneki:

saj pravim, men se moped smili, da bi z njim pokal, raznim samozvanim pizdekom pa seveda ne.

sicer pa jaz najrajši pokam s karbidom.

ali pa s kako petardo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

Na motozborih je prav zanimivo gledati sportake, ki rišejo kroge po asfaltu. Priznam, risanje maxa vedno rad pogledam. Se pa najdejo tipi, ki ga verjetno ne znajo narisati, pa v leru nabijejo motor, da riga v iberturah..., in mislijo kaki frajerji so.

Se pa z einspritzerjem menda ne da pokati, sem nekje prebral.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm...za kawasakija sem napisal

Pri hondi sem pa uničil mašino s tem pokanjem z elektriko in mi je še zdaj žal- sem se vsaj nekaj izučil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na motozborih je prav zanimivo gledati sportake, ki rišejo kroge po asfaltu. Priznam, risanje maxa vedno rad pogledam. Se pa najdejo tipi, ki ga verjetno ne znajo narisati, pa v leru nabijejo motor, da riga v iberturah..., in mislijo kaki frajerji so.

Se pa z einspritzerjem menda ne da pokati, sem nekje prebral.

Če pa kroheca ne moreš nardit z cestakom je pa to sramota...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na motozborih je prav zanimivo gledati sportake, ki rišejo kroge po asfaltu. Priznam, risanje maxa vedno rad pogledam. Se pa najdejo tipi, ki ga verjetno ne znajo narisati, pa v leru nabijejo motor, da riga v iberturah..., in mislijo kaki frajerji so.

Se pa z einspritzerjem menda ne da pokati, sem nekje prebral.

To,da ga tisti ne znajo risat verjetno ni res,ker ga je res lahko!So pa srečanja po večini na travi in alkohola dovolj v krvi za "uničevanje"motorja šele pozno ponoči...Sam raje vidim,da se kolo skozi vseh 6 brzin suče na travi v prazno kot pa ler ampak vsakemu svoje!Na srečanju je vse dobrodošlo!

To,da z einspritzerjem ne gre pokat pa 100% drži!Probal z večimi SS po l.02!Ne gre pa ker elektronika prekine dovod bencina!

Se spomnim leta nazaj so imeli v Goriških brdih na srečanju od avta mašino in se je pokalo.Sem bil zjutraj cel usran od olja :whistle: sam blo je pa.. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne znajo, niso sposobni narisat (alko d.o.o.), ni važno. V glavnem bulajo do amena.

Priznam, tudi sam sem parkrat počil s prejšnjim (VN800), ampak je imel totalno odprte rore, pa ni bilo neke večje glasnosti.

Se pa zna zgoditi, da komu denfer odnese ''kak meter'' daleč... Videl na lastne oči. Pa enemu je cel zadnji pisker šel na prafaktorje. Ampak to so izjeme.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene je tole namerno pokanje kar mal minilo, odkar sem zjebau membrane za fergazerji. Sej sm pa ke je fino koga mal ustrašit, ampak če gledam iz vidika kok se nardi škode na motorju, mi pa ni več tolk ušeč....skratka jes ne bom več pokou :nono:

Popravljeno . Popravil Andro82
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je pa motor kr sam seku kr sm mel dihtungo na izpuhi fuč. So se kolege skos prtožval kadar so za mano vozil da jih glava boli, kr jr za vsak ko sm gas spustu usekal!

Zakaj se pa ne da če maš FI?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se spomnim leta nazaj so imeli v Goriških brdih na srečanju od avta mašino in se je pokalo.Sem bil zjutraj cel usran od olja :whistle: sam blo je pa.. :worship:

Res je! Mašina od "stojadina", na krmilu stikalo za odvzem kontakta in še ročno si lahko zamikal predvžig! Najlepše je zgoreval Jagermaister in sicer zeleno! Prava glasba za ušesa!

Imam pa na ta račun nekje v predalu potrdilo o trajni okvari sluha... :headbang:

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je pa motor kr sam seku kr sm mel dihtungo na izpuhi fuč. So se kolege skos prtožval kadar so za mano vozil da jih glava boli, kr jr za vsak ko sm gas spustu usekal!

Zakaj se pa ne da če maš FI?

pri FI elektronika zapre dovod goriva ko ugasneš motor, pri furgazorjih pa podtlak v cilindrih še vedno vleče bencin iz tanka, pa če je eksplozija v motorju ali ne, važno je le da se bati premikajo, potem ko ključ obrneš nazaj na ON pa izgori to kar je mašina prej navlekla noter ko ni bilo eksplozij

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

It's a sin. Zločin. jez bi takmu motor uzel vsaj za 24 ur.

no. . . zarad mene lahk vsak dela s svojim kakor hoče, ampak res mi je težko gledat tako bezvestno masakriranje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na zboru Indijancev je enemu tipu zaradi pokanja pogledala blajerca skozi blok. En drug (ki je bil mehanik) mu je dejal, da je najpametneje sneti tablico in motor pustiti tam, ker bo popravilo dražje kot nakup drugega motorja.

Mi je pa tip zatrdil, da v življenju ne bo več počil z auspuhom.

Priznam pa, da se mi niti malo ni smilil, kajti pokal je med šotori ob uri, ko so ljudje hoteli spati, in se na prošnje mnogih, naj za božjo voljo neha, ni oziral in se jim je celo smejal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na zboru Indijancev je enemu tipu zaradi pokanja pogledala blajerca skozi blok. En drug (ki je bil mehanik) mu je dejal, da je najpametneje sneti tablico in motor pustiti tam, ker bo popravilo dražje kot nakup drugega motorja.

Mi je pa tip zatrdil, da v življenju ne bo več počil z auspuhom.

Priznam pa, da se mi niti malo ni smilil, kajti pokal je med šotori ob uri, ko so ljudje hoteli spati, in se na prošnje mnogih, naj za božjo voljo neha, ni oziral in se jim je celo smejal.

Če govoriš o yamahi yzf750 je v tisti mašini že pred pokanjem ropotalo neki!Kaj pa ma bit popravilo tolk drago?Pokat gre s starejšimi motorji in te cele mašine ni problem dobit v nemčiji za okoli 500eu ali manj!Prijatelj je z hondo cbr900rr poknil sigurno 1000krat pa razen pokrova lonca,ki ga je ob eni priliki odneslo ni bilo nič!Marauder 800 je res ribnil vendar po več letih intenzivnega pokanja,večrat tudi hladne mašine.

Koga moti pokanje in norenje z motorji pa naj gre zvečer v hotel,ker očitno ni na pravi fešti zanj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!